HAIER HWS49GA + 5 rokov záruka + 12 rokov záruka na kompresor

HAIER HWS49GA + 5 rokov záruka + 12 rokov záruka na kompresor

Voľne stojaca jednozónová vinotéka v čiernom prevedení s objemom 49 l a úložným priestorom pre 49 fliaš. Haier HWS49GA disponuje elektronickým ovládaním, šetrným a úsporným 3D LED osvetlením a ultra tichým chodom pre nerušený pokoj vašej domácnosti. Celý popis
Tovar od predajcu MALL
789,50 €
Vrátane RP a DPH
648,90 €
-17%
Doprava zadarmo

Na sklade 3 kusy

Už zajtra k osobnému odberu
Predajne
 
25.1.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 
Nové vynesieme, staré zdarma odvezieme!
Nechajte si doručiť veľký spotrebič domov bez starostí, vďaka službe MALL Comfort Komplet.

Kód: 2665793

Popis


Predĺžená záruka 5 rokov na celý produkt

Predĺžená záruka 5 rokov

Invertorový kompresor s 12-ročnou zárukou

 • Registrácia musí byť vykonaná do 14 kalendárnych dní od dátumu zakúpenia spotrebiča. K registrácii potrebujete platný nákupný doklad (pokladničný lístok alebo faktúru) s čitateľnými údajmi o výrobku.
 • Viac informácií a registračný formulár nájdete tu: https://haier.registracia-zaruka.sk
12-ročná záruka na invertorový kompresor

Kľúčové vlastnosti Haier HWS49GA

 • Tichý antivibračný kompresor
 • Ochrana proti UV žiareniu
 • Vonkajší dotykový ovládací panel
 • Úsporné LED osvetlenie
Vinotéka Haier HWS49GA

Profesionálne skladovanie vášho vína

Vinotéky Haier vytvárajú optimálne podmienky na uchovávanie vín a vy si tak svoju vášeň môžete užiť v plnej miere na profesionálnej úrovni, čo dokladá aj ich časté využitie v reštauráciách alebo baroch. Vďaka kompresoru s nízkymi vibráciami pracujú pri veľmi nízkej hlučnosti, UV filter vo dverách chráni vnútorný priestor pred ultrafialovým svetlom zvonku, LED osvetlenie vnútri bráni fľašiam pred zahrievaním, vlhkosť a teplota sú presne regulované . Starostlivý dizajn a pokročilé funkcie vinoték Haier z nich urobili jednotky na trhu.

Vinotéka Haier HWS49GA Optimálne podmienky

Moderná technológia chladenia s optimálnou vlhkosťou

Haier predstavuje jedinečnú pokročilú technológiu patentovaného systému prirodzeného prúdenia vzduchu. Prostredníctvom senzora teploty a vlhkosti spolupracuje ventilátor a kompresor, tak aby zaručili rovnakú dokonalú úroveň vlhkosti medzi 50 a 70%. Voda, ktorá je uložená v spodnej nádobe na vodu, sa premení na vlhkosť, ktorá zaručuje perfektnú distribúciu vzduchu vnútri vinotéky.

Vinotéka Haier HWS49GA Optimálna vlhkosť

Odolné dvierka s precíznou UV ochranou

Dvierka z bezpečnostného skla umožňujú predviesť vzácnu zbierku vín a ich povrch je odolný proti poškriabaniu a zachytávaniu odtlačkov prstov. Pre ochranu vašej cenenej kolekcie bol do dverí zabudovaný anti-UV filter. Filtre zabraňujú prenikaniu lúčov dovnútra vinotéky, takže každá fľaša vo vašej zbierke je dokonale uchovaná v najlepšom stave.

Vinotéka Haier HWS49GA UV ochrana

Vinotéka, ktorá neruší

Mikro vibrácie a hluk môžu poškodiť vaše vína, ovplyvniť ich chuť, a hlavne narušiť vašu radosť z nich. Kompresor s antivibračným systémom znižuje vibrácie na minimum a vďaka nemu pracuje vinotéka v tichu s hladinou hluku iba 37 dB. Vinotéku môžete umiestniť aj do obývačky a vaše večery nebudú ničím narušené. 

Vinotéka Haier HWS49GA Antivibračný kompresor

Čistejší vzduch vo vinotéke = čistejšia chuť a aróma vína

Hoci sú fľaše zapečatené, stále sú schopné „dýchať“ skrz svoj korok. Preto je dôležité, aby bol vzduch, ktorý ich obklopuje, čistý, a tak nebola nijako ovplyvnená chuť a arómu skladovaného vína. Filter s aktívnym uhlím pôsobí ako bariéra pre vonkajšie pachy, čo oceníte predovšetkým ak máte vinotéku umiestnenú v kuchyni. Vďaka tomuto filtru víno starne v prostredí, ktoré sa najviac podobá vinnej pivnici z prírodného kameňa

Vinotéka Haier HWS49GA T-ABT Filter s aktívnym uhlím

Elegantné drevené police pre bezpečné uskladnenie

Luxusné drevené police sú prispôsobené pre čo najjednoduchšie vkladanie a vyberanie fliaš, jednoduché čistenie, samozrejmosťou je ich elegantný vzhľad, ktorý podčiarkuje krásu vinoték. Umiestniť na ne môžete fľaše rôznych veľkostí, a to vo viacerých vrstvách. Je však nutné dbať na to, aby ste neprekročili maximálnu záťaž políc 35 kg. Po vložení vín sa uistite, že sú fľaše stabilné a nevyčnievajú z políc, aby sa zabránilo ich narazenie do dvierok.

Vinotéka Haier HWS49GA Drevené police

Vinotéka Haier HWS49GA Digitálny displej

Intuitívne digitálny ovládací panel s displejom na vonkajšej strane dverí vám umožní pohodlne ovládať nastavenie teploty v interiéri vinotéky v rozmedzí 5–20 °C bez nutnosti jej otvárania a teda bez obáv z narušenia konštantnej vnútornej teploty. LED ukazovateľ a zvukový alarm upozorní na zvýšenie teploty napríklad v prípade nedovretých dvierok.

Haier HWS49GA LED osvetlenie

3D LED priestorové osvetlenie umiestnené vo vinotéke slúži k dobrej prehľadnosti a viditeľnosti. Svetlo spotrebováva menej energie než klasické bežné osvetlenie. Navyše vydáva len veľmi málo tepla, takže nezvyšuje vnútornú teplotu vo vinotéke a udržuje optimálne podmienky skladovania pre vaše víno.

Haier HWS49GA zámok dverí

Vinotéka je vybavená zámkom dverí. Svoju cennú zbierku vín môžete jednoducho pomocou kľúča uzamknúť a tým zabrániť nechcenému otvoreniu dverí. Oceníte to napríklad s malými deťmi.

Haier HWS49GA Obojstranné dvierka

Veľkou výhodou je možnosť prispôsobenia smeru otvárania dvierok podľa vašich potrieb, vinotéka disponuje výmenným závesom dverí. Pre obrátenie dverí sú potrebné 2 osoby a je nutné odpojiť vinotéku z elektrickej siete. Ak si nebudete vedieť rady, servisný odborník vám s touto výmenou rád pomôže. Ideálne riešenie pre každú domácnosť.


Teplota a vlhkosť na správnej úrovni

Vinotéky Haier sú vybavené systémom regulácie vlhkosti, ktorý ju udržuje medzi 50–70%. Strážia tiež konštantnú teplotu, aby nedošlo k zmene chuti a vôni, a vína si uchovali svoju najčistejšiu podobu

Vinotéka Haier HWS49GA Systém regulácie vlhkosti

Fľaša s vínom musí ležať

Pri skladovaní vína je potrebné, aby bol korok stále ponorený, a zabránilo sa tak jeho vysychaniu. Odporúča sa teda fľaše pri skladovaní pokladať Stále vlhký korok zaistí, že bude maximálne zabránené prístupu kyslíka, ktorý by bol príčinou oxidácie vína, a tak jeho znehodnotenia.

Vinotéka Haier HWS49GA Poloha fliaš

Čo víno potrebuje?

Pre krátkodobé skladovanie vystačíte aj s podmienkami blížiacimi sa vinnej pivnici. Je potrebné vyhnúť sa miestam, kam dopadá veľa svetla alebo slnečných lúčov, a vyberať naopak miesta chladnejšie a so stabilnou teplotou. Miesto pre uskladnenie vína by takisto nemalo byť príliš vlhké ani suché

Vinotéka Haier HWS49GA Ideálne prostredie

Skvelý výkon a nízka spotreba v energetickej triede A

Vinotéky Haier sa radia k najúspornejším vinotékam na trhu a svoju energetickou triedou A znamenajú menší vplyv na životné prostredie a prinášajú väčšie úspory vašej peňaženke. 

Vinotéka Haier HWS49GA Energetická úspora

Vlastnosti

 • Jednozónová vinotéka
 • Elektronické ovládanie
 • 3D LED osvetlenie
 • Antivibračný kompresor – ultra tichý chod
 • Natural Air Flow – moderné technológie chladenia s optimálnou vlhkosťou
 • Vonkajší dotykový ovládací displej
 • Humidity Sensor
 • Aktívna cirkulácia vzduchu
 • Automatické odmrazovanie
 • Filter s aktívnym uhlím
 • UV ochrana
 • Alarm otvorených dverí
 • Bezpečnostný zámok
 • Elektronické nastavenie teploty
 • Rozsah teploty 5–20 °C

Vnútorná výbava

 • 4+1 drevené police

Technické parametre

Energetická trieda F
Spotreba el. energie 104 kWh/rok
Počet fliaš 49
Objem 49 l
Hlučnosť 37 dB
Výška 82 cm
Šírka 49,7 cm
Hĺbka 58 cm

Odkazy


*Použité fotografie môžu byť ilustračné.