Laurent Perrier La Cuvée Rosé Brut 0,750l

Laurent Perrier La Cuvée Rosé Brut 0,750l

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Laurent-Perrier Cuvée Rosé Brut je známe svojím výrazným buketom. Je to jedno z mála ružových champagne, ktoré je vyrábane metódou, pri ktorej sa využívajú červené šupky hrozien odrôd s bielou dužinou (Pinot Noir), aby víno dostalo ružovú farbu a zároveň neobyčajnú hĺbku a sviežosť. Celý popis
107,20 €
Vrátane DPH
Partner: Widerio

Skladom u partnera 5+ kusov

8.7.2022 - 11.7.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu Widerio

Predaj zastrešuje MALL.SK vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.
Kód: 100039230588

Popis

Cuvée Rosé vzniklo v roku 1968. V každej fáze výroby vyniká dokonalosť vďaka konzistencii a vysokej kvalite. Vyznačuje sa vyzretými arómami červeného ovocia, vysokou intenzitou a veľkou sviežosťou.


Odroda hrozna: Pinot Noir 100%


Je obrazom 10 rôznych oblastí(crus), ktoré sa nachádzajú hlavne v južných a severných oblastiach Montagne de Reims – vrátane slávneho Côte de Bouzy – najmä z najkvalitnejších crus Ambonnay, Bouzy, Louvois a Tours-sur-Marne.


Hrozno z starostlivo vybraných pozemkov sa triedi a odstopkováva. Macerácia – trvajúca 48 až 72 hodín v závislosti od úrody – pomáha extrakcii farby a rozvoju plného aromatického bohatstva Pinot Noir.


Starnutie: minimálne 5 rokov. 

Senzorické vlastnosti

Elegantné, s prirodzenou zmenou farby z malinového odtieňa na lososovo-ružovú. Cítiť mimoriadnu sviežosť a široký sortiment červených plodov: malina, červená ríbezľa, jahoda, zrelá čerešňa. Táto sviežosť docieli precítiť pružné a okrúhle víno s finishom červených bobúľ.


Servírovanie: 

Párovanie champagne a jedla vďaka svojej aromatickej hĺbke je ideálny v kombinácii s raw rybami, grilovanými krevetami exotickými pokrmami, parmskou šunkou a dezertmi z červeného ovocia. Pre tých odvážnych je výzva indická a ázijská kuchyňa. Servírujte vychladené na 8°C – 10°C.


Alergény:

OBSAHUJE SIRIČITANY 


Podmienky skladovania, zvláštne podmienky uchovávania alebo podmienky použitia:

Chráňte pred priamym slnečným žiarením, skladujte v suchu pri teplote 5 °C – 15°C