Satisfyer Satisfyer Pro 2 NEXT GENERATION stimulátor klitorisu

Satisfyer Satisfyer Pro 2 NEXT GENERATION stimulátor klitorisu

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner Akcia
Satisfyer Pre 2 NEXT GENERATION stimulátor klitorisu Vylepšená nová verzia veľmi obľúbeného stimulátora klitorisu Satisfyer PRO 2 je v súčasnej dobe jednou z najpredávanejších erotických hračiek na trhu. Celý popis
97,12 €
Vrátane DPH
39,20 €
-59%
Platí do 26.2.2022 alebo do vypredania

Skladom u partnera 5+ kusov

1.2.2022 - 2.2.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu Vibratory-online.sk

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100038604070

Popis

Satisfyer Pre 2 NEXT GENERATION stimulátor klitorisu

Vylepšená nová verzia veľmi obľúbeného stimulátora klitorisu Satisfyer PRO 2 je v súčasnej dobe jednou z najpredávanejších erotických hračiek na trhu.
Satisfyer PRO 2 new je tichší a prvý stupeň stimulácia je jemnejšia než predchádzajúce model.

Satisfyer Pre 2 je mimoriadna erotická pomôcka pre stimuláciu klitorisu. Sexy high-tech vychytávka, ktorá vás posunie na ďalšiu úroveň potešenie.

Satisfyer Pre 2 stimuluje klitoris bez akéhokoľvek kontaktu vďaka vlastnej inovatívnej technológii. Jemne ho celý nasaje, objíme a tlakovými pulzy ho namasíruje predtým nepredstaviteľným spôsobom. 11 stupňov intenzity sa postará o rôzne typy stimulácie od láskavé až po tú naozaj intenzívne. To činí Satisfyer Pre 2 jedinečným, všestranným a nepostrádateľným pomocníkom.

Viacnásobný orgazmus? Žiadny problém!
Bezdotyková stimulácia klitorisu zabraňuje znecitlivenie tohto najzmyselnejšieho ženského miestečka. V porovnaní s klasickými vibračnými pomôckami teda môžete Satisfyer Pre 2 okamžite použiť a prežiť ďalšie a ďalšie orgazmus.

EŠTE VIAC ZÁBAVY POD VODOU!
Satisfyer Pre 2 je vodotesný, takže s ním zažijete ešte intenzívnejší zábavu v sprche, vo vani či vo vírivke. To musíte zažiť: stimulácia podtlakovými vlnami sa pod vodou ešte mnohonásobne zintenzívni!

Materiál a dizajn:
Satisfyer Pro 2 prichádza v luxusnej zlato-ružovej farbe. Masážny hlava je vyrobená z veľmi jemného a na dotyk príjemného lekárskeho silikónu. Masážny hlava je snímateľná pre dokonalé čistenie. Satisfyer Pre 2 je 100% hygienický, pretože žiadna voda, lubrikant, alebo iná tekutina nemôže byť nikdy vtiahnutá do dutín prístroja. Jeho motor je navyše oveľa tichší, než tomu býva u konkurenčných výrobkov. Satisfyer Pro 2 je vybavený vstavanou nabíjateľnou batériou, a preto je šetrný k životnému prostrediu. USB magnetický nabíjací kábel je súčasťou balenia.

nabíjanie:
Pred prvým použitím prístroj plne nabite – prvý nabíjanie prístroja môže trvať až 8 hodín.
Vykonáva sa priloženým USB káblom. Magnetickú stranu nabíjacieho kábla pripojte ku kontaktom Satisfyeru. Druhý koniec k USB zdroju. Svetelná dióda blikaním oznamuje, že sa SATISFYER PRO 2 nabíja. Až bude batéria plne nabitá, dióda začne neprerušovane svietiť. Používajte len originálne SATISFYER Pre 2 adaptér.

Naše tipy:
Ešte dokonalejšie prežitok docielite použitím lubrikantu na vodnej báze .
Skúste použiť Satisfyer Pre 2 aj pri milostnom spojení. Váš orgazmus bude ešte intenzívnejšie, čo si zaručene užijete nielen vy, ale aj váš partner.
Všetky výrobky sú dodávané v diskrétnom balení.

Parametre produktu:
Celková dĺžka: 16 cm
Hmotnosť – 262 gramov
Akumulátor Li-Ion 420 mAh 5 V.
Maximálny nabíjací prúd 500 mA.
Nabíjanie: cca 2 hodiny
Doba použitia. cca 30 minút
Farba: zlato-ružová

Balenie obsahuje:
Satisfyer Pro 2
USB kábel s magnetickou koncovkou
Užívateľská príručku.

Môžete si dokúpiť:

Satisfyer Pre 2 náhradné silikónové hlavice

Parametry

  • Materiál: silikón
  • Napájení: akumulátor
  • Typ baterií: Li-Ion

Video

Ke stažení