Scheppach Vibračná doska HP 1300 S
499,37 € 404 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Univerzálny hutniaci stroj kategórie 87 kg vhodný na hutnenie zemín, bitúmenových vrstiev, zámkovej dlažby, stláčanie zeminy v záhradách, opravy ciest a ďalšími terénnými prácami. Je tiez vhodný na práce pozdĺž základov, stien či podperných pilierov.

Scheppach Vibračná doska HP 1100 S
407 € 375 €

Splátky bez navýšenia

Univerzálny hutniaci stroj kategórie 65 kg vhodný na hutnenie zemín, živičných vrstiev, zámkovej dlažby, stláčanie zeminy v záhradách, opravy ciest a ďalšie terénne práce. Je tiež vhodný na práce vo stiesnených priestoroch, ako sú úzke výkopy alebo pozdĺž základov, stien či podperných pilierov.

Bauman Vibračná doska BM 929160 RP
702,67 € 534 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Univerzálny hutniaci stroj vyznačujúci sa jednoduchou, ale veľmi robustnou konštrukciou. Nenáročná konštrukcia sa ideálne hodí k ťažkým podmienkam, v ktorých tieto stroje pracujú.

Scheppach Obojsmerná vibračná doska HP 3000 S
1 220,74 € 1 158 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Obojsmerná vibračná doska Scheppach HP 3000 S je svojou veľkosťou a parametrami univerzálnym a ideálnym strojom pre stredne ťažké až náročné stavebné práce, úpravy terénu, krajinárskej práce ap. Hodí sa k hutneniu zemín, živičných vrstiev, sypaného kameňa alebo k pokládke chodníkov.

Scheppach VS 1000 - vibračný pech
927 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Vibračný pech s vynikajúcim pomerom ceny a úžitkovej hodnoty. Pech sa výborne hodí k utláčaniu piesku, štrku, ílu, zmiešaných a súdržných zemín, a to aj v miestach s inými strojmi ťažko prístupnými – práca okolo múrov, potrubí, výkopy pre rôzne vedenia, priekopy ap.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: