10× viac produktov za najlepšie ceny
10× viac produktov za najlepšie ceny

Alpina Vianočný stromček PRÍRODNÝ SMREK, výška 120 cm

Alpina Vianočný stromček PRÍRODNÝ SMREK, výška 120 cm

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Každá rodina má svoje vlastné zaužívané tradície,na ktoré sa u vianočného stola s láskou spomína po mnohých rokoch.V takýchto rozhovoroch sa vianočný stromček a jeho dekorácie vždy objaví.Vianočné stromčeky Alpina zútulňujú a sú dokonalým riešením pre vytvorenie vianočnej atmosféry vo domácnosti.

Výška

Ušetríte 10,60 € 37,10 €
26,50 €
Tovar od: DAS Handel
Ušetríte 10,60 € 37,10 €
26,50 €
Získajte dopravu ZADARMO so

19.7.2024 na výdajnom mieste
19.7.2024 na vašej adrese

Popis

Všetci sa tešíme na neopakovateľnú atmosféru Vianoc. V tú dobu sa stanú neoddeliteľnou súčasťou našich príbytkov vianočné stromčeky Alpina.

Umelé vianočné stromčeky Alpina sú predovšetkým veľmi pohodlné. Nedôjde k každodennému zametanie ihiel, pretože je nestrácajú. Neváži toľko ako prírodné stromčeky a napriek svojej impozantnej veľkosti nezaberú veľa miesta. Je potrebné zdôrazniť, že sú bezpečnejšie pre deti a zvieratá, pretože aj keď na ne náhodou spadnú, sú ľahšie a nemajú bodavé, nepríjemné ihly. Ako dekorácia vyzerá umelý vianočný stromček veľmi atraktívne: má rovnomerne rozmiestnené konáre a husté ihly. Vianočné stromčeky Alpina sa predávajú so stojanom.

Vianočný stromček Alpina PRÍRODNÍ SMREK podobne ako prírodné jedľa je tento stromček bohatý na konárov. Pre tieto stromčeky je typické výrazne zelené ihličie, ktoré pôsobia veľmi sviežo a celkovo dodáva stromčeku prírodný vzhľad.

Technické parametre stromčeka:

● Výška (maximálna): 120 cm

● Váha: 5 kg

● Dĺžka ihličie: stredne dlhá

● Farba: tmavo zelená

● Typ ihličie: mäkké

● Materiál: samozhášavá PVC fólie

● Stabilný stojan

● Jednoduchá montáž a skladovanie

● Len na použitie vo vnútorných priestoroch

● Dodávka obsahuje 1 x vianočný stromček a 1 x stojan

● Stromček sa dodáva vcelku

Vianočný stromček Alpina PRÍRODNÍ SMREK má dokonalý tvar i farbu.

Jednoduché zostavenie aj následná manipulácia.

Stromček je rozdelený na viac častí, ktoré do seba zasuniete – šetrí sa tak priestor pre skladovanie stromčeka mimo sviatky.

Pred nákupom prosím bezpodmienečne zmerať výšku od podlahy k stropu. Umelé vianočné stromčeky sa predávajú vo veľmi rôznych veľkostiach. Tie najvyššie, napríklad 2,5 metra, sa môžu ukázať ako príliš vysoké. Stojí za pripomenutie ponechať do stropu 10 – 20 cm priestoru.

Alpina PRÍRODNÍ SMREK ľahko zvládnete každý interiér premeniť v rozprávkovú zimnú krajinu!

Vyrobené v Európe