Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Kód: 16170767

Alpina Vianočný stromček JEDĽA BIELA, výška 120 cm

Alpina Vianočný stromček JEDĽA BIELA, výška 120 cm

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Každá rodina má svoje vlastné zaužívané tradície,na ktoré sa u vianočného stola s láskou spomína po mnohých rokoch.V takýchto rozhovoroch sa vianočný stromček a jeho dekorácie vždy objaví.Vianočné stromčeky Alpina zútulňujú a sú dokonalým riešením pre vytvorenie vianočnej atmosféry vo domácnosti. Celý popis
Ušetríte 16 € 43 €
27 €
Tovar od: DAS Handel
Predaj zastrešuje MALL.SK vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.
Ušetríte 16 € 43 €
27 €
Získajte dopravu ZADARMO so
Posledný kus

16.6.2023 na výdajnom mieste
16.6.2023 na vašej adrese

Popis

Všetci sa tešíme na neopakovateľnú atmosféru Vianoc. V tú dobu sa stanú neoddeliteľnou súčasťou našich príbytkov vianočné stromčeky Alpina.

Umelé vianočné stromčeky Alpina sú predovšetkým veľmi pohodlné. Nedôjde k každodennému zametanie ihiel, pretože je nestrácajú. Neváži toľko ako prírodné stromčeky a napriek svojej impozantnej veľkosti nezaberú veľa miesta. Je potrebné zdôrazniť, že sú bezpečnejšie pre deti a zvieratá, pretože aj keď na ne náhodou spadnú, sú ľahšie a nemajú bodavé, nepríjemné ihly. Ako dekorácia vyzerá umelý vianočný stromček veľmi atraktívne: má rovnomerne rozmiestnené konáre a husté ihly. Vianočné stromčeky Alpina sa predávajú so stojanom.

Biely vianočný stromček Alpina JEDĽA BIELA vyzerá ako skutočný stromček posypaný snehom či inovaťou. Stromček má veľmi husté konárov, nevyžaduje príliš ozdôb, necháte tak vyniknúť samotný stromček.

Technické parametre stromčeka:

● Výška (maximálna): 120 cm

● Váha: 5 kg

● Dĺžka ihličie: dlhá

● Farba ihličia: snehobiela

● Typ ihličie: mäkké

● Materiál: samozhášavá PVC fólie

● Stabilný kovový stojan

● Jednoduchá montáž a skladovanie

● Len na použitie vo vnútorných priestoroch

● Dodávka obsahuje 1 x vianočný stromček a 1 x stojan

● Stromček sa dodáva vcelku

Jednoduché zostavenie aj následná manipulácia.

Stromček je rozdelený na viac častí, ktoré do seba zasuniete – šetrí sa tak priestor pre skladovanie stromčeka mimo sviatky.

Pred nákupom prosím bezpodmienečne zmerať výšku od podlahy k stropu. Umelé vianočné stromčeky sa predávajú vo veľmi rôznych veľkostiach. Tie najvyššie, napríklad 2,5 metra, sa môžu ukázať ako príliš vysoké. Stojí za pripomenutie ponechať do stropu 10 – 20 cm priestoru.

Vyrobené v Európe