Kaemingk LED svetelný obraz Zasnežená cesta
35,80 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Kúpte si obraz s výhľadom na zasneženú osvetlenú cestu do mesta, ktorý už pri prvom pohľade vo vás vyvolá vianočnú pohodu.


Kaemingk LED svetelná dekorácia "Pyramída", 32 x LED, hnedý ratan
46,51 €

29,20 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Rozjasnite svoj domov vianočným osvetlením, vďaka ktorému sa naladíte na správnu sviatočnú atmosféru. Svetelná dekorácia Pyramída v prevedení hnedého ratanu obsahuje 32 LED svetiel, ktoré rozjasnia a zútulnia akékoľvek zákutia Vášho domova.


Kaemingk LED svetelná reťaz "BASIC" na stromček
35,40 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Klasická svetelná reťaz, ktorá osvetlí vianočný stromček a hodí sa ku každej farebnej variante výzdoby Vášho vianočného stromčeka.


Kaemingk LED svetelný obraz Kolo
21 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Skromný biely obraz s okolo, ktorý je podsvietený LED diódami, zaručene pozitívne ovplyvní sviatočnú atmosféru Vášho domu.


Kaemingk LED svetelný obraz "Scenéria" - hrnček
20,91 €

15,10 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Rozjasnite svoj domov vianočným osvetlením, vďaka ktorému sa naladíte na správnu sviatočnú atmosféru. Svetelný obraz Scenérie s motívom hrnčeka bude ideálnym doplnkom k rozjasneniu Vášho večera.


Kaemingk LED svetelná reťaz na stromček
70 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Klasická svetelná reťaz, ktorá osvetlí vianočný stromček a hodí sa ku každej farebnej variante výzdoby Vášho vianočného stromčeka.


Kaemingk LED svetelná dekorácia "Darčeky" - set 3 ks
121,50 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Vianočné osvetlenie pre vnútorné použitie v tvare darčekov. Kaemingk LED vianočná dekorácia disponuje časovačom na 6 hodín, je vhodná pre použitie vo vnútri miestnosti. Mäkké teplé svetlo navodí príjemnú atmosféru nielen počas Vianoc.


Kaemingk LED girlanda "JUTA", 190 cm - 20 LED
14,60 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Vianočná svetelná girlanda z prírodnej juty. Kaemingk LED vianočná girlanda s časovačom na 6 hodín a s 20 LED žiarovkami je vhodná pre použitie vo vnútri miestnosti. Medzera medzi LED diódami je 10 cm. Reťaz je vyrobená z juty tak krásne zapadne do každej obývacej izby. Batérie nie sú súčasťou balenia. Celková dĺžka reťaze je 190 cm.


Kaemingk LED girlanda "JUTA", 390 cm - 40 LED
30,70 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Vianočná svetelná girlanda z prírodnej juty. Kaemingk LED vianočná girlanda s časovačom na 6 hodín a so 40 LED žiarovkami je vhodná pre použitie vo vnútri miestnosti. Medzera medzi LED diódami je 10 cm. Reťaz je vyrobená z juty tak krásne zapadne do každej obývacej izby. Batérie nie sú súčasťou balenia. Celková dĺžka reťaze je 390 cm.


Kaemingk LED svetelná dekorácia "Hviezda", drevená
34,20 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Vianočné osvetlenie v tvare hviezdy z pravého dreva. Kaemingk LED svetelná dekorácia s časovačom na 6 hodín, 15 LED žiarovkami a je vhodná pre použitie vo vnútri miestnosti. Mäkké teplé svetlo navodí pohodovú vianočnú atmosféru rovnako, ako voňavé drevo, z ktorého je hviezda vyrobená. Batérie nie sú súčasťou balenia.


Kaemingk LED svetelná dekorácia "Santa", 20cm, červený
21,90 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Vianočné osvetlenie v tvare venca so Santa Klausom. Kaemingk LED svetelná dekorácia so Santom v červenom oblečku disponuje časovačom, 6 LED žiarovkami a je vhodná pre použitie vo vnútri miestnosti. Mäkké teplé svetlo navodí príjemnú atmosféru nielen počas Vianoc. K dekorácií obdržíte aj 2 × CR2032 batérie.


Kaemingk LED svetelná dekorácia "Santa", 20cm, sivý
21,90 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Vianočné osvetlenie pre vnútorné použitie v tvare venca so Santa Klausom. Kaemingk LED svetelná dekorácia sa Santom v sivom oblečku disponuje časovačom, 6 LED žiarovkami a je vhodná pre použitie vo vnútri miestnosti. Mäkké teplé svetlo navodí príjemnú atmosféru nielen počas Vianoc. K dekorácií obdržíte aj 2 × CR2032 batérie.


Kaemingk LED svetelná dekorácia "Stromček", borovicové drevo
41,80 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Vianočné osvetlenie v tvare stromčeka z borovicového dreva. Kaemingk LED svetelná dekorácia s časovačom na 6 hodín, 15 LED žiarovkami a je vhodná pre použitie vo vnútri miestnosti. Mäkké teplé svetlo navodí príjemnú vianočnú atmosféru rovnako ako voňavé borovicové drevo. Batérie nie sú súčasťou balenia.


Kaemingk LED svetelná reťaz 1-2glow "BASIC", 180 cm - 171 LED
38,40 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Vianočná svetelná reťaz pre vnútorné aj vonkajšie použitie. Kaemingk LED svetelná reťaz je dlhý 180 cm, čo je ideálna dĺžka pre osvietenie vianočného stromčeka do 180 cm alebo pre vytvorenie dekorácie okien. Zelený kábel dokonale splynie so zdobeným stromčekom. Reťaz disponuje časovačom aj stmievačom. Medzera medzi LED diódami činí 27,5 cm. Žiarovky svietia príjemnou teplou bielou farbou.


Kaemingk LED svetelná reťaz 1-2glow "BASIC", 180 cm - 171 LED žltá teplá
38,40 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Vianočná svetelná reťaz pre vnútorné aj vonkajšie použitie. Kaemingk LED svetelná reťaz je dlhý 180 cm, čo je ideálna dĺžka pre osvietenie vianočného stromčeka do 180 cm alebo pre vytvorenie dekorácie okien. Zelený kábel dokonale splynie so zdobeným stromčekom. Reťaz disponuje časovačom aj stmievačom. Medzera medzi LED diódami činí 27,5 cm. Žiarovky svietia príjemnou teplou žltou farbou.


Kaemingk LED svetelný reťaz 1-2glow "BASIC", 150 cm - 126 LED klasická teplá
33,80 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Vianočná svetelná reťaz pre vnútorné aj vonkajšie použitie. Kaemingk LED svetelná reťaz je dlhý 150 cm, čo je ideálna dĺžka pre osvietenie vianočného stromčeka do 150 cm alebo pre vytvorenie dekorácie okien. Zelený kábel dokonale splynie so zdobeným stromčekom. Reťaz disponuje časovačom aj stmievačom. Medzera medzi LED diódami činí 27,5 cm. Žiarovky svietia príjemnou teplou žltou farbou.


Kaemingk LED svetelný reťaz 1-2glow "BASIC", 150cm - 126 LED
33,80 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Vianočná svetelná reťaz pre vnútorné ** aj vonkajšie použitie. Kaemingk LED svetelná reťaz je dlhý 150 cm, čo je ideálna dĺžka pre osvietenie vianočného stromčeka do 150 cm alebo pre vytvorenie dekorácie okien. Zelený kábel dokonale splynie so zdobeným stromčekom. Reťaz disponuje časovačom aj stmievačom. Medzera medzi LED diódami činí 27,5 cm. Žiarovky svietia príjemnou **teplou bielou farbou.


Kaemingk Micro LED svetelná dekorácia "kužeľ", drôtená
20,70 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Vianočné osvetlenie v tvare kužeľa. Kaemingk micro LED svetelná drôtená dekorácia s časovačom na 6 hodín, 30 LED žiarovkami je vhodná pre použitie vo vnútri miestnosti. Mäkké teplé svetlo navodí pohodovú atmosféru nielen počas Vianoc. Batérie nie sú súčasťou balenia.


Kaemingk Micro LED svetelná dekorácia "Stromček", 21 x 12 x 37 cm - 20 l
40 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Vianočné osvetlenie pre vnútorné použitie v tvare stromčeka. Kaemingk micro LED svetelná dekorácia s 20 žiarovkami disponuje časovačom na 6 hodín a je vhodná pre použitie vo vnútri miestnosti. Mäkké teplé svetlo navodí príjemnú atmosféru nielen počas Vianoc. Ku stromčeku vedie transparentný kábel s dĺžkou 30 cm.