Seizis Vianočné reťaze 4 ks, strieborné
17,53 € 8 €

Novinka

Sada vianočných dekoračných reťazí. 4 ks strieborných reťazí vykúzli vo vašom domove báječnú sviatočnú atmosféru.

Seizis Girlanda zelená, 200 konárov, priem. 35 cm x 2,7 m
14,40 € 12,60 €

Novinka

Vianočná girlanda zelenej farby značky Seizis nájde uplatnenie ako vo Vašom interiéri, tak exteriéri. Jej priemer je 35 cm a dĺžka 2,7 m. Do girlandy je možno vpliesť vianočné ozdôbky či osvetlenie.

Seizis Girlanda zelená, 2,7 m, 330 konárov
25,70 € 22,60 €

Vianočná girlanda zelenej farby značky Seizis nájde uplatnenie ako vo Vašom interiéri, tak exteriéri. Dĺžka girlandy je 2,7 m. Možno do nej vpliesť vianočné ozdôbky či osvetlenie.

Seizis Girlanda zelená, 330 konárov, 2,7 m
22 € 19,30 €

Vianočná girlanda zelenej farby značky Seizis nájde uplatnenie ako vo Vašom interiéri, tak exteriéri. Dĺžka girlandy je 2,7 m. Možno do nej vpliesť vianočné ozdôbky či osvetlenie.

Seizis Vianočné dekoračné kvety 4 ks, biele
15,60 € 7,30 €

Novinka

Sada 4 vianočných dekoračných kvetov v bielej farbe. Vďaka zlatému trblietaniu, ktorým sú kvety zdobené, nasiakne váš domov slávnostou atmosférou.

Seizis Vianočné reťaze 4 ks, zlaté
17,55 € 8,10 €

Novinka

Sada vianočných dekoračných reťazí. 4 ks zlatých reťazí vykúzli vo vašom domove báječnú sviatočnú atmosféru.

EverGreen Poinsettia, kvet 23 cm, v. 82 cm-26%
6 € 4,40 €

Akcia

Krásna dekorácia poinsettia kvet 23 cm s výškou 82 cm od výrobcu EverGreen navodí tú správnu vianočnú atmosféru. Kvet je vyrobený z kombinácie plastu a textilu. Využiť ho môžete ako samostatnú dekoráciu či do väčších aranžmánov. Privítajte Vianoce u vás doma.

EverGreen Poinsettia x7 samet v květ. v. 40-30%
6,60 € 4,60 €

Akcia

Poinsettia aranžovaná v květináči od značky EverGreen krásně ozdobí každou domácnost. Tento květináč s červenou vánoční hvězdou ovázaný mašlí je vyrobený z textilu a plastu. Vykouzlete tu správnou adventní atmosféru.

EverGreen Ruža, kvet 13,5 cm, v. 77 cm A-17%
4 € 3,30 €

Akcia

Krásna dekorácia ruže A kvet 13,5 cm s výškou 77 cm od výrobcu EverGreen navodí tú správnu slávnostnú atmosféru. Ruža je vyrobená z kombinácie plastu a textilu. Využiť ju môžete ako samostatnú dekoráciu či do väčších aranžmánov.

EverGreen Ruža, kvet 13,5 cm, v. 77 cm B-17%
4 € 3,30 €

Akcia

Krásna dekorácia ruže B kvet 13,5 cm s výškou 77 cm od výrobcu EverGreen navodí tú správnu slávnostnú atmosféru. Ruža je vyrobená z kombinácie plastu a textilu. Využiť ju môžete ako samostatnú dekoráciu či do väčších aranžmánov.

EverGreen Ruža, kvet 13,5 cm, v. 77 cm C-17%
4 € 3,30 €

Akcia

Krásna dekorácia ruže C kvet 13,5 cm s výškou 77 cm od výrobcu EverGreen navodí tú správnu slávnostnú atmosféru. Ruža je vyrobená z kombinácie plastu a textilu. Využiť ju môžete ako samostatnú dekoráciu či do väčších aranžmánov.

EverGreen Vetva s magnóliami a korálikmi, výška 45 cm A-30%
4 € 2,80 €

Akcia

Krásna dekorácia vetva s magnóliami a korálikmi A s výškou 45 cm od výrobcu EverGreen navodí tú správnu vianočnú atmosféru. Vetva je vyrobená z kombinácie kovu a textilu. Využiť ju môžete samostatne či do vianočných aranžmánov. Privítajte Vianoce u vás doma.

EverGreen Vetva s magnóliami a korálikmi, výška 45 cm B-30%
4 € 2,80 €

Akcia

Krásna dekorácia vetva s magnóliami a korálikmi B s výškou 45 cm od výrobcu EverGreen navodí tú správnu vianočnú atmosféru. Vetva je vyrobená z kombinácie kovu a textilu. Využiť ju môžete samostatne či do vianočných aranžmánov. Privítajte Vianoce u vás doma.

EverGreen Vetva s vianočnou ružou a bobuľami, výška 45 cm B-30%
4 € 2,80 €

Akcia

Krásna dekorácia vetva s vianočnou ružou a bobuľami B s výškou 45 cm od výrobcu EverGreen navodí tú správnu vianočnú atmosféru. Vetva je vyrobená z kombinácie kovu a textilu. Využiť ju môžete samostatne či do vianočných aranžmánov. Privítajte Vianoce u vás doma.

EverGreen Vetva s vianočnou ružou a bobuľami, výška 45 cm C-30%
4 € 2,80 €

Akcia

Krásna dekorácia vetva s vianočnou ružou a bobuľami C s výškou 45 cm od výrobcu EverGreen navodí tú správnu vianočnú atmosféru. Vetva je vyrobená z kombinácie kovu a textilu. Využiť ju môžete samostatne či do vianočných aranžmánov. Privítajte Vianoce u vás doma.

EverGreen Vetva s vianočnou ružou a bobuľami, výška 45 cm C-30%
4 € 2,80 €

Akcia

Krásna dekorácia vetva s vianočnou ružou a bobuľami A s výškou 45 cm od výrobcu EverGreen navodí tú správnu vianočnú atmosféru. Vetva je vyrobená z kombinácie kovu a textilu. Využiť ju môžete samostatne či do vianočných aranžmánov. Privítajte Vianoce u vás doma.

Seizis Zasnežené zelené reťaze, set 3 kusy
16,75 € 7,70 €

Seizis Zelené zasnežené reťaze, set 3 kusy, 6 radov. Stará dobrá klasika ozdobí tradične vianočný stromček ale aj interiér a podčiarkne sviatočnú náladu.

EverGreen Vianočný kaktus pr. 35-20%
4 € 3,20 €

Akcia

Tradičný vianočný kaktus v červeno-zelených farbách s priemerom 35 cm od výrobcu EverGreen navodí tú správnu vianočnú atmosféru. Kaktus je vyrobený z kombinácie plastu a textilu, teda máte istotu, že vám vydrží cez celé sviatky. Privítajte Vianoce u vás doma.

DUE ESSE Svítící venkovní girlanda, 100 LED, 250 cm
51,20 €

Novinka

Světelná girlanda o délce 250 cm se 140 větvičkami obsahuje 100 LED mikrožárovek. Girlanda je ohebná a lze s ní tedy ozdobit okna, dveře, skříně, poličky či krb. Nápájecí kabel je délky 50 cm.

Kaemingk Svietiaca girlanda so Santa Clausom
47,90 €

Novinka

Svietiaca girlanda s motívom Santa Clausa značky Kaemingk oživí nejeden predvianočný interiér. Girlanda je dlhá 120 cm a obsahuje 30 LED svetielok.

DUE ESSE Vánoční girlanda s jeřabinami, délka 280 cm
30,20 €

Novinka

Dlouhá umělá girlanda s jeřabinami od společnosti Due Esse určená k dekoraci interiéru i exteriéru v období zimy a Vánoc. Lze s ní ozdobit například okna, stůl nebo stěny, a tím zkrášlit vánoční dekoraci domova. Délka této girlandy je 280 cm.

DUE ESSE Vianočná dekorácia, vetvička-smrek so šiškami, 120 cm
17 €

Novinka

Vianočné dekorácie vetvička-smrek so šiškami od značky Due esse urobí veľa parády. Môžete ju umiestniť do vázy na slávnostne prestretý stôl, alebo možno aj zavesiť. Dozdobiť si ju môžete podľa svojho rôznymi reťazami alebo ozdobami. Vianočná atmosféra a slávnostná nálada budú zabezpečené.

DUE ESSE Kvet strieborné vianočné hviezdy, 60 cm
6,80 €

Novinka

Umelá kvetinová dekorácia od spoločnosti Due Esse pre sviatočné dni pohody a splnených prianí. Na rozdiel od živých kvetov má nespornú výhodu – nepotrebuje žiadnu starostlivosť a nikdy neuvädne. Z väčšieho počtu kvetov možno vytvoriť krásne aranžmány, ktorý zaujme každého hosťa. Výška kvetiny je 60 cm.

DUE ESSE Kytica vianočných červených hviezd 50 cm
22,70 €

Novinka

Kytica vianočných červených hviezd značky Due Esse je vkusnou sviatočnou dekoráciou s rôznymi spôsobmi použitia. Skvele sa hodí do každého interiéru. Kytica má dokonale spracované listy, a tak vyzerá veľmi autenticky. Výška je 50 cm.

DUE ESSE Vianočná borovicová vetvička s parožím 50 cm
9,40 €

Novinka

Vianočná borovicová vetvičkaparožím značky Due Esse je ideálnou voľbou pre tých z vás, ktorí dávajú prednosť prírodnej sviatočnej výzdobe. Skvele ozdobí napríklad veniec alebo vianočný stôl. Vetvička je zdobená šiškami a parožím. Dĺžka je 50 cm.

DUE ESSE Vianočná LED svietiaca girlanda 180 cm
34 €

Novinka

Vianočná LED svietiaca girlanda značky Due Esse je krásnou sviatočnou dekoráciou. Tvoria ju zasnežené zelené vetvičky, ktoré sú ozdobené LED svetelnou reťazou. Možnosť výberu svetelných režimov. Girlanda je dlhá 180 cm. Napájanie je riešené tromi AA batériami, ktoré nie sú súčasťou balenia.

EverGreen Vetva sa šiškami a bobuľkami, výška 68-36%
4,40 € 2,80 €

Akcia

Vetva so šiškami a bobuľkami značky EverGreen je vkusnou prírodnou dekoráciou, ktorá krásne ozdobí ktorýkoľvek interiér. Sviatočne oživí stôl, vázu alebo možno tiež zapichnúť do kvetináča. Výška kvetiny je 68 cm.

DUE ESSE Kvet červené vianočné hviezdy, 60 cm
6,80 €

Novinka

Umelá kvetinová dekorácia od spoločnosti Due Esse pre sviatočné dni pohody a splnených prianí. Na rozdiel od živých kvetov má nespornú výhodu – nepotrebuje žiadnu starostlivosť a nikdy neuvädne. Z väčšieho počtu kvetov možno vytvoriť krásne aranžmány, ktorý zaujme každého hosťa. Výška kvetiny je 60 cm.

DUE ESSE Vánoční textilní hvězda, modrá, 73 cm
9,40 €

Novinka

Vánoční textilní hvězda od značky Due esse má krásnou modrou barvu a je ozdobena stříbrnými žilkami. Lze ji použít samostatně, nebo s ní ozdobit jakoukoli dekoraci (například adventní věnec).

DUE ESSE Vetvička červenej vianočnej hviezdy 55 cm
6,80 € 5,90 €

Akcia

Vetvička červenej vianočnej hviezdy značky Due Esse je vkusnou sviatočnou dekoráciou s rôznymi spôsobmi použitia. Skvele sa hodí do každého interiéru. Vetvička má dokonale spracované listy, a tak vyzerá veľmi autenticky. Výška je 55 cm.

DUE ESSE Vianočná biela hviezda s vlasom 30 cm
4,10 € 3,70 €

Akcia

Vianočná dekorácia v podobe kvetu vianočnej hviezdy značky Due Esse naladí tú správnu atmosféru počas vianočných sviatkov. Strieborné zdobenie s flitrami očarí nielen deti, ale aj dospelých. Bezpečný materiál z textilu oceníte predovšetkým v prítomnosti detí či domácich maznáčikov.

DUE ESSE Vianočná červená hviezda so štipcom 19 cm
9 €

Novinka

Pekná vianočná hviezda so štipcom s výškou 19 cm v červenej farbe od Due Esse navodí tú správnu vianočnú atmosféru. Kvet je vyrobený z kombinácie kovu a plastu, vďaka čomu sa dá krásne tvarovať a využiť do rôznych vianočných dekorácií. Listy sú navyše ozdobené kamienkami. Privítajte Vianoce u vás doma.

DUE ESSE Vianočná dekorácia kvet bavlny so šiškou, 23 cm-24%
2,90 € 2,20 €

Akcia

Originálne dekorácie kvetu bavlníka s tradičnou šiškou krásne navodí vianočnú atmosféru. Due Esse Vianočná dekorácia kvet bavlny so šiškou má výšku 23 cm a je vyrobená z plastu, takže perfektne drží tvar. Môžete ju využiť ako súčasť väčšej dekorácia alebo samostatný prvok výzdoby.

DUE ESSE Vianočná dekorácia vetvička jarabiny 90 cm
6,80 € 5,90 €

Akcia

Vianočná dekorácia v podobe vetvičky s jarabinami značky Due Esse je ideálnou voľbou pre tých z vás, ktorí dávajú prednosť prírodnej sviatočnej výzdobe. Vetvička skvele ozdobí napríklad veniec alebo vianočný stôl. Dĺžka je 90 cm.

DUE ESSE Vianočná smreková vetvička s parožím, 55 cm
15,10 €

Novinka

Vianočná smreková vetvičkaparožím značky Due Esse je ideálnou voľbou pre tých z vás, ktorí dávajú prednosť prírodnej sviatočnej výzdobe. Vetvička, ktorá je tvorená z vetvičiek, jarabín, šišiek a parožia skvele ozdobí napríklad veniec alebo vianočný stôl. Dĺžka je 55 cm.

Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem: