Vešiaková stena 90, dub san remo, ORESTES
95 €

Neváhajte, a siahnite po elegantnej vešiakovej stene, ktorá urobí vaše rána krajšími. ORESTES, vyhľadávaný a lákavý kúsok nesmie chýbať vo vašej predsieni.


Vešiakový panel, grafit/biela, RIOMA TYP 19
94 €

Novinka

Moderná, harmonická a ponorená do svetla v elegantných farbách, tak by sme opísali perfektnú kanceláriu. Tá si vyžaduje vešiakový panel RIOMA TYP 19.


Vešiakový panel, biela/san remo, PROVENSAL
79 €

Predsieňový nábytok v provensálskom štýle nemá hocikto. Aj vy milujete jednoduché tvary odeté v bielej farbe s nádychom dubu? Je to vešiakový panel PROVENSAL!


Vešiak, BLANCO
67 €

Usporiadajte kabáty a bundy. Vešiak BLANCO prináša systém poriadku a úložný priestor na drobnosti a veci, ktoré chcete mať vždy po ruke.


Vešiak, biela, PARIS 70308
59 €

Vidiecky štýl a romantický nádych bielej. Vešiak PARIS 70308 vás očarí hneď na prvý pohľad. A na ten druhý objavíte všetky jej prednosti a kvality.


Vešiakový panel, dub sonoma/biela, CREMA
58 €

Neporiadok v predsieni? Vešiakový panel CREMA s ním zabojuje veľmi rýchlo. Stačí už len s radosťou otvoriť dvere domova a užívať si dokonalý poriadok.


Panel so zrkadlom, dub san remo, ORESTES 45
49 €

Neváhajte, a siahnite po modernom a vkusnom zrkadle, ktoré urobí vaše rána krajšími. ORESTES, vyhľadávaný a lákavý kúsok nesmie chýbať vo vašej predsieni.


Panel so zrkadlom, dub san remo, ORESTES 40
37 €

Neváhajte, a siahnite po modernom a vkusnom zrkadle, ktoré urobí vaše rána krajšími. ORESTES, vyhľadávaný a lákavý kúsok nesmie chýbať vo vašej predsieni.


Vešiaková stena, biela, TOPTY Typ 17
34 €

Dokonalé čistá biela sektorová zostava s vrchnou doskou dub sonoma rozžiari všetky miestnosti vo vašom dome, ktoré si z nej poskladáte. Buďte top s TOPTY.


Vešiaková stena, biela, KORADO NEW
29 €

Máte radi klasiku? Tak ste na správnom mieste. Praktická vešiaková stena KORADO NEW je vyrobená z DTD laminovanej vo farebnom prevedení oslňujúcej bielej.


Vešiaková stena, buk, KORADO NEW
29 €

Máte radi klasiku? Tak ste na správnom mieste. Praktická vešiaková stena KORADO NEW je vyrobená z DTD laminovanej vo farebnom prevedení buk.


Vešiaková stena, dub sonoma, KORADO NEW
29 €

Máte radi klasiku? Tak ste na správnom mieste. Praktická vešiaková stena vyrobená je z materiálu DTD laminovaná vo farebnom prevedení dub sonoma.


Závesná polica, biela, RAFAELLO
26 €

Potrebujete nejaký doplnok, ktorý by bol vhodný do každého interiéru? Ponúkame vám závesnú policu RAFAELO ideálnu na skladovanie rôznych predmetov.