Vešiak, BLANCO
67 €

Usporiadajte kabáty a bundy. Vešiak BLANCO prináša systém poriadku a úložný priestor na drobnosti a veci, ktoré chcete mať vždy po ruke.

Vešiaková stena 60, dub san remo, ORESTES
62 €

Neváhajte, a siahnite po mdoernej vešiakovej stene, ktorá urobí vaše rána krajšími. ORESTES, vyhľadávaný a lákavý kúsok nesmie chýbať vo vašej predsieni.

Vešiaková stena, biela, KORADO NEW
29 €

Máte radi klasiku? Tak ste na správnom mieste. Praktická vešiaková stena KORADO NEW je vyrobená z DTD laminovanej vo farebnom prevedení oslňujúcej bielej.

Vešiaková stena, biela, TOPTY Typ 17
34 €

Dokonalé čistá biela sektorová zostava s vrchnou doskou dub sonoma rozžiari všetky miestnosti vo vašom dome, ktoré si z nej poskladáte. Buďte top s TOPTY.

Vešiaková stena, dub sonoma, KORADO NEW
29 €

Máte radi klasiku? Tak ste na správnom mieste. Praktická vešiaková stena vyrobená je z materiálu DTD laminovaná vo farebnom prevedení dub sonoma.

Vešiakový panel, dub canyon, MARIANA MX11
48 €

Moderná predsieň má v každej domácnosti svoje zastúpenie. K nej neodmysliteľne patria aj jednotlivé komponenty. Jedným z nich je aj vešiakový panel MARIANA.

Vešiak, biela, PARIS 70308
59 €

Vidiecky štýl a romantický nádych bielej. Vešiak PARIS 70308 vás očarí hneď na prvý pohľad. A na ten druhý objavíte všetky jej prednosti a kvality.

Vešiaková stena, buk, KORADO NEW
29 €

Máte radi klasiku? Tak ste na správnom mieste. Praktická vešiaková stena KORADO NEW je vyrobená z DTD laminovanej vo farebnom prevedení buk.

Panel so zrkadlom, dub san remo, ORESTES 40
37 €

Neváhajte, a siahnite po modernom a vkusnom zrkadle, ktoré urobí vaše rána krajšími. ORESTES, vyhľadávaný a lákavý kúsok nesmie chýbať vo vašej predsieni.

Panel so zrkadlom, dub san remo, ORESTES 45
49 €

Neváhajte, a siahnite po modernom a vkusnom zrkadle, ktoré urobí vaše rána krajšími. ORESTES, vyhľadávaný a lákavý kúsok nesmie chýbať vo vašej predsieni.

Vešiaková stena 90, dub san remo, ORESTES
95 €

Neváhajte, a siahnite po elegantnej vešiakovej stene, ktorá urobí vaše rána krajšími. ORESTES, vyhľadávaný a lákavý kúsok nesmie chýbať vo vašej predsieni.

Vešiakový panel, biela/san remo, PROVENSAL
79 €

Predsieňový nábytok v provensálskom štýle nemá hocikto. Aj vy milujete jednoduché tvary odeté v bielej farbe s nádychom dubu? Je to vešiakový panel PROVENSAL!

Vešiakový panel, dub sonoma/biela, CREMA
58 €

Neporiadok v predsieni? Vešiakový panel CREMA s ním zabojuje veľmi rýchlo. Stačí už len s radosťou otvoriť dvere domova a užívať si dokonalý poriadok.