Dalenor Vešiak kovový Igor, 175 cm, čierna-15%
33 € 28 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Kovový vešiak Igor je praktický pomocník do každého interiéru. Má 8 háčikov umiestnených po celom obvode a veľmi stabilnú podnož v čiernej farbe.

Mørtens Furniture Nástenný vešiak Felix, 30 cm, orech-34%
47 € 31 €

Akcia

Nástenný vešiak Felix je praktický vešiak, ktorý ocenia milovníci dobrého dizajnu a minimalizmu.

Vešiak Felix sa skladá z drevenej orechovej časti, na ktorej sú pripevnené 3 výklopné háčiky s nosnosťou 2,26 kg.

Design Scandinavia Vešiak drevený Hamburg čierna-34%
92 € 60 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Vešiak Hamburg je stojací vešiak na kabáty, ktorý je vyrobený z lakovaného dreva. Jednotlivé háčiky vybiehajú šikmo nahore priamo zo stredovej časti, podobne ako vetvy z kmeňa stromu..

Háčik na šaty Jeleň, 16 cm, sivá-31%
16 € 11 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Háčik na šaty Jeleň je originálny háčik v podobe jeleňa s rozvetveným parožím, ktoré poskytuje mnoho miesta na zavesenie búnd a kľúčov.

výška 16 cm
originálny háčik v podobe hlavy jeleňa
polyresin vo farbe šedej deloviny

.

Mørtens Furniture Nástenný vešiak Felix, 51 cm, hnedá-29%
70 € 49,01 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Nástenný vešiak Felix je praktický vešiak, ktorý ocenia milovníci dobrého dizajnu a minimalizmu.

Vešiak Felix sa skladá z drevenej časti lakovanej hnedým lakom, na ktorej je pripevnených 5 výklopných háčikov s nosnosťou 2,26 kg.

Mørtens Furniture Stojan na šaty Dress, 165 cm-21%
50,14 € 39,60 €

Akcia

Stojan na šaty Dress je výškovo nastaviteľný a vyrobený z pochrómovanej ocele lakovanej čiernou farbou doplnený o jemné plastové prvky. Manipulácia so stojanom je veľmi jednoduchá vďaka 4 kolieskam.

Mørtens Furniture Nástenný vešiak Prud, 60 cm-21%
50,14 € 39,60 €

Akcia

Nástenný vešiak Prud je dizajnový interiérový doplnok vo vintage štýle s 9 háčikmi na kabát.nástenný vešiak vo vintage štýlešírka 60 cmvyrobený z MDFopotrebovaný vzhľaddizajnové nápisy9 kovových háčikov v dekóre mosadz.

TEMPO KONDELA Vešiak, chróm/buk, ELO
18 €

Malý-veľký pomocník do domácnosti! Aj tak by sa dal nazvať náš nemý sluha vo forme elegantného vešiaka ELO. Hravo vyrieši problém s odkladaním vášho oblečenia.

Design Scandinavia Vešiaková stena s lavicou Antik, 95 cm-40%
497 € 298 €

Akcia

Vešiaková stena s lavicou Antik je nepostrádateľným kusom dizajnového nábytku pre každú modernú predsieň. Poskytuje totiž priestor na sedenie, pod ktorým sa navyše skrýva praktický úložný priestor. 6 vešiakov zaistí dostatok úložného priestoru pre Vaše oblečenie.

Dalenor Vešiak kovový Paulo, 182 cm, čierna
30 € 26 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Kovový stojanový vešiak Paulo bude štýlovým doplnkom predsiene či vstupnej haly. Vešiak je vyrobený z kovu v matnej čiernej farbe, má 8 háčikov umiestnených po celom obvode a stabilnú podnož.

Design Scandinavia Vešiak drevený Hamburg, prírodný-38%
97,01 € 60 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Tiež sa vám pri pohľade na vešiak drevený Hamburg vybaví strom? To bude možno tým, že jednotlivé háčiky na oblečenie a doplnky smerujú šikmo nahor ako vetvy stromov.

Háčik Sob, 12 cm, zlatá-45%
22 € 12 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Háčik na šaty má tvar Soba, ktorý ľahko drieme a šetrí sily na stráženie zvrškov, ktoré naň jeho majitelia čoskoro zavesia.

výška 12 cm
cín s povrchovou úpravou v zlatej farbe
povrch je hrubý s mnohými nedokonalosti, ktoré mu dodávajú osobitosť

.

Artenat Nástenný vešiak Cirus, 110 cm, dub-29%
208 € 147 €

Akcia

Nástenný vešiak Cirus je veľmi elegantný doplnok do predsiene, ktorý na seba púta pozornosť najmä vďaka tvaru nástennej dosky – je tvarovaná ako doska z čerstvo narezaného kmeňa.

Dalenor Stojan na šaty/nemý sluha Daly, 104 cm, čierna
70 € 60 €

Akcia

Stojan na šaty Daly sa stane vaším každodenným pomocníkom. Je vyrobený z masívneho kaučukového dreva v čiernej farbe. Skladá sa z rámu, ktorý tvarom pripomína vešiak, z odkladacej plochy a dvoch praktických drevených tyčí.

Mørtens Furniture Nástenný háčik Itab, 7 cm, žltá-22%
14,13 € 10,99 €

Akcia

Nástenný háčik Itab je v jednoduchom modernom dizajne, vďaka tomu ho môžete využiť všade v interiéri, kde budete potrebovať.nástenný háčik v modernom dizajnepriemer 7 cmvyrobený z MDF žltej farby vo vysokom lesku1 pochrómovaný gombík.

Mørtens Furniture Nástenný vešiak Allan, 107 cm, biela/chróm-18%
140,92 € 114,40 €

Akcia

Nástenný vešiak Allan má jednoduchú konštrukciu z nehrdzavejúcej ocele doplnenú o nástenný panel z MDF v bielej farbe vo vysokom lesku. Disponuje tyčou na zavesenie vešiakov a 5 praktickými úchytkami na kabáty. Hodí sa do predsiene, kde sa postará o uloženie vášho oblečenia.

Mørtens Furniture Nástenný vešiak Felix, 51 cm, biela-29%
70 € 49,01 €

Akcia

Nástenný vešiak Felix je praktický vešiak, ktorý ocenia milovníci dobrého dizajnu a minimalizmu.

Vešiak Felix sa skladá z drevenej časti lakovanej bielym lakom, na ktoré je pripevnené 5 výklopných háčikov s nosnosťou 2,26 kg.

Mørtens Furniture Nemý sluha Bob, 102 cm, biela-16%
47,30 € 39,60 €

Akcia

Nemý sluha Bob nájde svoje uplatnenie v každej domácnosti. Hodí sa do spálne či šatne, kde budete mať svoje oblečenie urovnané.praktický stojan na šatyvýška 102 cmvyrobený z masívu v bielej farbevešiak na šatytyč na nohavice.

Mørtens Furniture Stojan na šaty Zala, 160 cm-23%
25,89 € 19,81 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Stojan na šaty Zala je výškovo nastaviteľný a vyrobený z pochrómovanej ocele lakovanej sivou farbou doplnený o jemné plastové prvky. Manipulácia so stojanom je veľmi jednoduchá vďaka 4 kolieskam.