Pojazdný vešiak, chróm/čierny plast, SOREN
10 €

9 €

Ak potrebujete oživiť priestor a zároveň mať doma niečo funkčné, za povšimnutie stojí náš pojazdný vešiak s kolieskami SOREN. S výškovo nastaviteľnou tyčou.


Stojan na dáždnik, kov/sklo, OLDO
26 €

Stojan na dáždniky je praktickým doplnkom do interiérov, keď chcete svoju podlahu ušetriť od zbytočnej vlhkosti. Stojan na dáždniky OLDO bude tým pravým.


Vešiak, biela, ACARIO
33 €

Zaveste si oblečenie štýlovo. Vešiak ACARIO vám s tým pomôže. Čisté línie s romantickým ornamentom zmenili obyčajný vešiak na dekoračný prvok. Z bieleho kovu.


Vešiak, biely kov, DEON
15 €

12 €

Nemý sluha! Čo si pod týmto označením predstaviť? Ide o potrebného pomocníka v domácnosti. Vešiak DEON v bielej farbe vám poslúži za každých okolností.


Vešiak, biely kov,  EVERT
12 €

10 €

Vkusné vešiaky umožnia skrášliť vašu chodbu, halu i spálňu. Biely vešiak Evert sa stane vaším pomocníkom a zároveň pravou rukou na odloženie oblečenia.


Vešiak, biely kov, GANIX
28 €

Aj vaša predsieň môže zažiariť vďaka peknému vešiaku GANIX. Štýlový kúsok z kovu do vašej chodby či predsiene. Zaveste si kabáty na tento moderný vešiak.


Vešiak, buk/chróm, HUBERT
45 €

Už skutočne nemáte dôvod váhať s kúpou toho správneho vešiaka, stojanový vešiak HUBERT sa ochotne postaví na stráž a verne bude ochraňovať vaše oblečenie.


Vešiak, buk/strieborná, ALAN
30 €

Vešiaky a vešiakové steny so skvelým dizajnom sú teraz ľahko dostupné. Dostupným je aj originálny kúsok z radu vešiakov, moderný vešiak ALAN.


Vešiak, buk/strieborná/oranžová, CHARLES
30 €

Aj keď je to len obyčajný vešiak, má svoje čaro. Jedným takým je aj pekný kúsok zo sveta vešiakov s originálnym pomenovaním CHARLES. Vešiak, ktorý prekvapí.


Vešiak, buk/strieborná, SIMON
27 €

SIMON vešiak je moderným kúskom do každej modernej predsiene. Vyrobený je z kovu a dreva vo farebnom prevedení strieborná s moderným bukom.


Vešiak, chróm/buk, ELO
16 €

Malý-veľký pomocník do domácnosti! Aj tak by sa dal nazvať náš nemý sluha vo forme elegantného vešiaka ELO. Hravo vyrieši problém s odkladaním vášho oblečenia.


Vešiak, chróm/orech, ZORO NEW
33 €

Novinka

Aj niečo také jednoduché, ako je stojanový vešiak, vám môže krásne doplniť interiér. Veľký pomocník na bundy, čiapky a rôzne doplnky, to je ZORO NEW.


Vešiak, drevo prírodné/kov biely, HORST
31 €

HORST, jednoduchý, no o to modernejší vešiak vyrobený z kovu a dreva v prevedení biela s prírodnou sa stane neodmysliteľnou súčasťou vašej predsiene.


Vešiak, čierna, ACARIO
33 €

Zaveste si oblečenie štýlovo. Vešiak ACARIO vám s tým pomôže. Čisté línie s romantickým ornamentom zmenili obyčajný vešiak na dekoračný prvok. Z čierneho kovu.


Vešiak, čierny kov, DEON
15 €

12 €

Nemý sluha! Čo si pod týmto označením predstaviť? Ide o potrebného pomocníka v domácnosti. Vešiak DEON v čiernej farbe vám poslúži za každých okolností.


Vešiak, čierny kov,  EVERT
12 €

10 €

Vkusné moderné vešiaky umožnia skrášliť vašu chodbu, terasu i spálňu. Vešiak Evert sa stane vaším pomocníkom a zároveň pravou rukou na odloženie oblečenia.


Vešiak, čierny kov, GANIX
28 €

Aj vaša predsieň môže zažiariť vďaka peknému vešiaku GANIX. Štýlový kúsok z kovu do vašej chodby či predsiene. Zaveste si kabáty na tento moderný vešiak.


Vešiak, kov/drevo/mramor, JIMY
30 €

Vkusný a moderný vešiak skrášli vašu chodbu, terasu, ale aj spálňu. Preto neváhajte a doprajte si jedinečný kúsok JIMY zo sveta moderných vešiakov.


Vešiak, kov, slonovinová, ADALET
33 €

Hľadáte systematické riešenie poriadku? S vešiakom ADALET to hravo zvládnete. Kovový vešiak v slonovinovej farbe sa stane vaším pomocníkom. Za super cenu!


Vešiak LUKE, strieborná/buk
30 €

Vešiak-sluha, materiál: kov + drevo + mramor, prevedenie: kov – strieborná, Drevo – buk, mramor – čierna, rozmery: priemer 30 cm, výška: 118 cm.


Vešiak-nemý sluha, buk/strieborná, FRANK
32 €

Večer prichystáš oblečenie, ráno ho nájdeš pripravené, pekne vyžehlené, čakajúce na teba. Toto ti splní vešiak-nemý sluha v spojení so stoličkou FRANK.


Vešiak, nemý sluha, chróm/biela, ELIAS
26 €

Jedinečný moderný kúsok vo forme vešiaku-nemého sluhu má dnes už snáď každá domácnosť. A ak aj nie, vešiak ELIAS bude tým pravým rozhodnutím.


Vešiak, nemý sluha, chróm/buk, IVAN
19 €

Moderný vešiak IVAN z kovu a dreva je praktický vešiak na odevy, ktorý poskytne cenný priestor pre vaše odevy, bundy či kabáty.Je jednoduchý no zároveň moderný.


Vešiak, strieborná/buk, WILLY
19 €

Vešiaky sú výborným doplnkom do predsiene aj do kancelárie. Originálny kúsok je aj vešiak WILLY vyrobený z dreva a kovu. Váš nový atraktívny pomocník.