Stojan na dáždnik, kov/sklo, OLDO
28 €

Stojan na dáždniky je praktickým doplnkom do interiérov, keď chcete svoju podlahu ušetriť od zbytočnej vlhkosti. Stojan na dáždniky OLDO bude tým pravým.

Vešiak, nemý sluha, čierny kov, EVERT
12 € 11 €

Vkusné moderné vešiaky umožnia skrášliť vašu chodbu, terasu i spálňu. Vešiak Evert sa stane vaším pomocníkom a zároveň pravou rukou na odloženie oblečenia.

Vešiak, nemý sluha, čierny kov, DEON
15 € 13 €

Nemý sluha! Čo si pod týmto označením predstaviť? Ide o potrebného pomocníka v domácnosti. Vešiak DEON v čiernej farbe vám poslúži za každých okolností.

Vešiak, kov/mramor čierna, BELVIN
19 €

Novinka

Hľadáte moderný vešiak, ktorý vám doplní vašu predsieň? U nás ho nájdete pod značkou BELVIN, ktorý je vyrobený z kovu a mramoru v čiernom prevedení.

Mørtens Furniture Nástenný vešiak Felix, 51 cm, biela
70 € 49,01 €

Nástenný vešiak Felix je praktický vešiak, ktorý ocenia milovníci dobrého dizajnu a minimalizmu.

Vešiak Felix sa skladá z drevenej časti lakovanej bielym lakom, na ktoré je pripevnené 5 výklopných háčikov s nosnosťou 2,26 kg.

Design Scandinavia Vešiak drevený Hamburg biela
92 € 49,20 €

Vešiak Hamburg je stojací vešiak na kabáty, ktorý je vyrobený z lakovaného dreva. Jednotlivé háčiky vybiehajú šikmo nahore priamo zo stredovej časti, podobne ako vetvy z kmeňa stromu..

Vešiak, čierna, JIMY NEW
24 €

Novinka

Vkusný a moderný vešiak skrášli vašu chodbu, terasu, ale aj spálňu. Preto neváhajte a doprajte si jedinečný kúsok JIMY NEW čierna zo sveta moderných vešiakov.

Vešiak, buk/chróm, HUBERT
48 €

Už skutočne nemáte dôvod váhať s kúpou toho správneho vešiaka, stojanový vešiak HUBERT sa ochotne postaví na stráž a verne bude ochraňovať vaše oblečenie.

Mørtens Furniture Nástenný vešiak Felix, 51 cm, orech
70 € 49,01 €

Nástenný vešiak Felix je praktický vešiak, ktorý ocenia milovníci dobrého dizajnu a minimalizmu.

Vešiak Felix sa skladá z drevenej orechovej časti, na ktorej je pripevnených 5 výklopných háčikov s nosnosťou 2,26 kg.

Mørtens Furniture Nástenný vešiak Felix, 82 cm, hnedá
116 € 85 €

Nástenný vešiak Felix je praktický vešiak, ktorý ocenia milovníci dobrého dizajnu a minimalizmu.

Vešiak Felix sa skladá z drevenej časti lakované hnedým lakom, na ktorej je pripevnených 8 výklopných háčikov s nosnosťou 2,26 kg.

Mørtens Furniture Nástenný vešiak Felix, 30 cm, orech
47 € 31 €

Nástenný vešiak Felix je praktický vešiak, ktorý ocenia milovníci dobrého dizajnu a minimalizmu.

Vešiak Felix sa skladá z drevenej orechovej časti, na ktorej sú pripevnené 3 výklopné háčiky s nosnosťou 2,26 kg.

Vešiak, nemý sluha, chróm/biela, ELIAS
28 €

Jedinečný moderný kúsok vo forme vešiaku-nemého sluhu má dnes už snáď každá domácnosť. A ak aj nie, vešiak ELIAS bude tým pravým rozhodnutím.

Vešiak, buk/strieborná, SIMON
27 €

SIMON vešiak je moderným kúskom do každej modernej predsiene. Vyrobený je z kovu a dreva vo farebnom prevedení strieborná s moderným bukom.

Vešiak, nemý sluha, chróm/buk, IVAN
20 €

Moderný vešiak IVAN z kovu a dreva je praktický vešiak na odevy, ktorý poskytne cenný priestor pre vaše odevy, bundy či kabáty.Je jednoduchý no zároveň moderný.

Design Scandinavia Vešiak drevený Scotty, 178 cm, biela
71 € 47 €

Drevený stojací vešiak Scotty je praktickým doplnkom do predsiene, ako aj do reštaurácie či priestoru recepcie. Skrátka všade tam, kde je potrebné odkladať bundy a kabáty.

drevo lakované matným bielym lakom .

Vešiak, chróm/orech, ZORO NEW
36 €

Aj niečo také jednoduché, ako je stojanový vešiak, vám môže krásne doplniť interiér. Veľký pomocník na bundy, čiapky a rôzne doplnky, to je ZORO NEW.

Danish Style Nástenný vešiak s 5 háčikmi Milano, 60 cm
68 € 39 €

Nástenný vešiak Milano je kovový vešiak s piatimi háčikmi, ktorý je rýdzim stelesnením retro štýlu.

Tvar háčikov a surový kov s viditeľnými známkami jeho opracovania dáva tušiť odkazu na dobu pred mnohými desaťročiami.

Vešiak-nemý sluha, buk/strieborná, FRANK
35 €

Večer prichystáš oblečenie, ráno ho nájdeš pripravené, pekne vyžehlené, čakajúce na teba. Toto ti splní vešiak-nemý sluha v spojení so stoličkou FRANK.

Vešiak, nemý sluha, biely kov, DEON
15 € 13 €

Nemý sluha! Čo si pod týmto označením predstaviť? Ide o potrebného pomocníka v domácnosti. Vešiak DEON v bielej farbe vám poslúži za každých okolností.

Vešiak, biela, FLOVER
25 €

Novinka

Kreativita, minimalistický dizajn a hlavne neuveriteľná funkčnosť, to je vešiak s menom FLOVER. V bielom prevedení zapadne do každého interiéru.

Vešiak, buk/strieborná/oranžová, CHARLES
29 €

Aj keď je to len obyčajný vešiak, má svoje čaro. Jedným takým je aj pekný kúsok zo sveta vešiakov s originálnym pomenovaním CHARLES. Vešiak, ktorý prekvapí.

Vešiak, biela, ELOS
23 €

Novinka

Oživte si vašu predsieň s vešiakom ELOS z našej ponuky. Moderný kúsok sa hodí do každej predsiene. Stačí mu aj málo miesta. Je vyrobený z kovu a mramoru.

Vešiak, hnedá, JIMY NEW
24 €

Novinka

Vkusný a moderný vešiak skrášli vašu chodbu, terasu, ale aj spálňu. Preto neváhajte a doprajte si jedinečný kúsok JIMY NEW hnedá zo sveta moderných vešiakov.

Vešiak, chróm/buk, ELO
18 €

Malý-veľký pomocník do domácnosti! Aj tak by sa dal nazvať náš nemý sluha vo forme elegantného vešiaka ELO. Hravo vyrieši problém s odkladaním vášho oblečenia.

Pojazdný vešiak, chróm/čierny plast, SOREN
10 €

Ak potrebujete oživiť priestor a zároveň mať doma niečo funkčné, za povšimnutie stojí náš pojazdný vešiak s kolieskami SOREN. S výškovo nastaviteľnou tyčou.

Danish Style Háčik na šaty Nosorožec, 11 cm, sivá
16 € 11 €

Háčik na šaty Nosorožec je originálny háčik v podobe nosorožca, ktorý sa tvári veľmi autoritatívne. Svoje zvršky naň môžete odložiť s úplným kľudom, proste ich nikomu inému nedá…

Mørtens Furniture Nástenný vešiak Felix, 51 cm, hnedá
70 € 49,01 €

Nástenný vešiak Felix je praktický vešiak, ktorý ocenia milovníci dobrého dizajnu a minimalizmu.

Vešiak Felix sa skladá z drevenej časti lakovanej hnedým lakom, na ktorej je pripevnených 5 výklopných háčikov s nosnosťou 2,26 kg.

Vešiak, čierny kov, GANIX
30 €

Aj vaša predsieň môže zažiariť vďaka peknému vešiaku GANIX. Štýlový kúsok z kovu do vašej chodby či predsiene. Zaveste si kabáty na tento moderný vešiak.

Mørtens Furniture Nástenný vešiak Sonia, 49 cm, čierna
70 € 49,01 €

Nástenný vešiak Sonia je elegantné riešenie na odkladanie zvrškov v predsieni alebo v recepciách apod.

Čierny dizajnový vešiak Sonia sa skladá z mnohých vertikálnych prúžkov, medzi ktorými je skrytých 5 výklopných háčikov rovnakej farby.

dĺžka 49 cm
5× háčik
max.

Vešiak, buk/strieborná, ALAN
32 €

Vešiaky a vešiakové steny so skvelým dizajnom sú teraz ľahko dostupné. Dostupným je aj originálny kúsok z radu vešiakov, moderný vešiak ALAN.

Design Scandinavia Vešiaková stena s lavicou Antik, 95 cm
497 € 298 €

Splátky bez navýšenia

Vešiaková stena s lavicou Antik je nepostrádateľným kusom dizajnového nábytku pre každú modernú predsieň. Poskytuje totiž priestor na sedenie, pod ktorým sa navyše skrýva praktický úložný priestor. 6 vešiakov zaistí dostatok úložného priestoru pre Vaše oblečenie.

Mørtens Furniture Nástenný vešiak Sonia, 49 cm, hnedá
70 € 49,01 €

Nástenný vešiak Sonia je elegantné riešenie na odkladanie zvrškov v predsieni alebo v recepciách apod.

Hnedý dizajnový vešiak Sonia sa skladá z mnohých vertikálnych prúžkov, medzi ktorými je skrytých 5 výklopných háčikov rovnakej farby.

dĺžka 49 cm
5× háčik
max.

Danish Style Háčik na šaty Jeleň, 16 cm, sivá
16 € 11 €

Háčik na šaty Jeleň je originálny háčik v podobe jeleňa s rozvetveným parožím, ktoré poskytuje mnoho miesta na zavesenie búnd a kľúčov.

výška 16 cm
originálny háčik v podobe hlavy jeleňa
polyresin vo farbe šedej deloviny

.

Vešiak, biela, JIMY NEW
24 €

Novinka

Vkusný a moderný vešiak skrášli vašu chodbu, terasu, ale aj spálňu. Preto neváhajte a doprajte si jedinečný kúsok JIMY NEW biela zo sveta moderných vešiakov.

Artenat Nástenný vešiak sklenený Casa, 190 cm, biela
272 € 192 €

Posledný kus za túto cenu!

Nástenný vešiak Casa je luxusný moderný vešiak v kombinácii skla a kovu.

Hlavná stojná časť vešiaku je z bieleho bezpečnostného skla. Je opretá o zem a súčasne pripevnená k stene. Vešiak Casa je vybavený tyčou na vešiaky, poličkou z číreho skla a 7 háčikmi.

Design Scandinavia Vešiak drevený Scotty, 178 cm, sivá
71 € 47 €

Do každej predsiene patrí praktická dekorácia. Tou bude Vešiak drevený Scotty, ktorý je tiež vhodný do reštaurácie či priestoru recepcie. Jednotlivé háčiky sú odstupňované od zeme, preto ho môžu využívať hravo aj ľudia menšieho vzrastu.

Vešiak, nemý sluha, biely kov, EVERT
12 € 11 €

Vkusné vešiaky umožnia skrášliť vašu chodbu, halu i spálňu. Biely vešiak Evert sa stane vaším pomocníkom a zároveň pravou rukou na odloženie oblečenia.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: