Good Nature 5 dňová diéta EXPRESS DIET na chudnutie + CHILLIBURNER zdarma

Good Nature 5 dňová diéta EXPRESS DIET na chudnutie + CHILLIBURNER zdarma

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
5 dňová diéta EXPRESS DIET je proteínová diéta fungujúca na princípe ketózy, teda chudnutie bez hladovania. Pri ketóze sa prednostne spaľujú uložené tuky, čím sa ochraňuje svalová hmota. Ketóny v mozgu účinne tlmia pocit hladu a navodzujú pocit energie a dobrej nálady. Celý popis
59 €
Vrátane DPH
56 €
Partner: Good Nature

Skladom u partnera 5+ kusov

6.7.2022 - 7.7.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu Good Nature

Predaj zastrešuje MALL.SK vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.
Kód: 6236374

Popis

5-dňová diéta EXPRESS DIET je proteínová antikatabolická ketogénna diéta, ktorá je navrhnutá tak, že nemusíte byť odborníkom na zdravú výživu, študovať, ako sa dostať do ketózy, ani pátrať ako sa v nej udržať. My Vám prinášame jednoduchý postup, ktorý funguje u každého.

Ako teda začať?

Objednáte si túto 5-dňovú diétu Express Diet, ktorá obsahuje 20 jedál a denne si z nej pripravíte 4 jedlá podľa svojho výberu. Nič iné nepotrebujete vedieť, nič iné nemusíte študovať. Príprava jedál je veľmi jednoduchá, jedlo stačí zatiaľ horúcou alebo studenou vodou podľa druhu jedla a za 2 minútky máte jedlo hotové. Po 2–3 dňoch sa dostanete do ketózy, počas ktorej začnete rýchlo spaľovať svoje tukové zásoby.

Ako pokračovať?

Niekto už za 5 dní dosiahne taký úbytok váhy, že je spokojný a nepotrebuje sa ďalej udržiavať v stave ketózy. V tomto prípade odporúčame aspoň večere nahradiť proteínovými jedlami Express Diet podľa svojho výberu a počas dňa konzumovať jedlá s vysokým obsahom proteínov a nízkym obsahom sacharidov.

Ak potrebujete schudnúť viac kilogramov, môžete si ďalší jedálniček nakombinovať podľa svojho výberu zo širokej ponuky našich proteínových jedál, alebo pokračovať s ďalším balením 5-dňovej diéty Express Diet.

Ako diéta funguje?

V stravovacom koncepte 5-dňovej diéty Express Diet sú telu dodávané vysoko kvalitné prírodné proteíny za súčasného zníženého prísunu sacharidov, tukov a energie pod 950 kcal/deň. Zvyčajne sú prvotným zdrojom energie pre telo sacharidy. Vzhľadom k ich obmedzenému prísunu počas užívania 5-dňovej diéty Express Diet sú rýchlo spotrebované a hlavným zdrojom energie sa stáva uložený tuk. Táto metabolická zmena sa nazýva ketóza. Pravidelným prísunom kvalitných bielkovín počas ketózy zabraňujeme spaľovaniu svalovej hmoty.

Chudnutie bez hladovania.

Odbúravanie tukov počas ketózy produkuje ketóny (dajú sa zmerať aj v moči), ktoré v mozgu účinne tlmia pocit hladu a navodzujú pocity dobrej nálady a energie. Preto väčšina užívateľov chudnutie s 5-dňovou diétou Express Diet výborne znáša a je schopná vydržať až do konca bez pocitu hladu, čo je jedna z hlavných výhod nášho dietetického programu. Pri bežných diétach začne organizmus v dôsledku hladovania produkovať tzv. hormóny hladu a vtedy mozog väčšinu ľudí donúti doplniť si zásoby ešte vo väčšom množstve, ako zvyčajne. V tom čase je štítna žľaza nastavená na maximálne zužitkovanie potravy a pri náhlom doplnení zásob dochádza k prudkému nárastu hmotnosti.

Výhody Express Diet:

 • jednoduché držanie diéty (netrpíte hladom, máte pocity energie a dobrej nálady)
 • použité vysoko kvalitné prírodné proteíny
 • obsahuje len 950 kcal/deň, pritom pokryje všetky telu potrebné látky ako pri normálnej strave obsahujúcej 2000 kcal/deň
 • rýchla a jednoduchá príprava
 • bez jojo efektu
 • bez pridania pohybu
 • bez výživového poradcu

EXPRESS DIET je potravina určená na diétu so zníženou energetickou hodnotou na regulovanie telesnej hmotnosti. Program je navrhnutý tak, že nemusíte byť odborník na zdravú výživu ani konzultovať váš jedálniček s výživovým poradcom, pretože 4 jedlá denne vám poskytnú všetky základné živiny, vitamíny, minerály a stopové prvky ako pri normálnej strave. Zároveň sú však navrhnuté tak, aby vás dostali a udržovali v stave ketózy.

Obsah balenia:

5-dňová diéta EXPRESS DIET je kufrík, ktorý obsahuje 20 jedál: 2 ks kaša s vanilkovo-malinovou príchuťou, 2 ks kaša s jablkovo-škoricovou príchuťou, 2 ks paradajková polievka s bazalkou, 2 ks polievka so syrovou príchuťou, 2 ks polievka s kuracou príchuťou, 2 ks šampiónová polievka, 2 ks koktail s jahodovou príchuťou, 2 ks čokoládový-malinový koktail, 2 ks batátová polievka, 2 ks lievance s vanilkovou príchuťou.

Všetky jedlá majú nízky obsah kJ, tukov a sacharidov a obsahujú vysoký podiel rastlinných a mliečnych bielkovín a vlákniny.

Raňajky:

 • Jablkovo-škoricová kaša – sýta ovsená kaša vám dodá energiu na celé dopoludnie.
 • Vanilkovo-malinová kaša – ovsená kaša s naozajstnými malinami a vanilkou. Netradičná chuť, ktorú si zamilujete.
 • Lievance s vanilkovou príchuťou – takáto chutná diéta ešte nikdy nebola.

Obed a večera:

 • Husté, sýte polievky – ochutené prírodnými zložkami bez glutamanu sodného a bez lepku.

Kedykoľvek počas dňa:

 • Koktail s jahodovou príchuťou – osviežujúci koktail s vysokým obsahom proteínov a nízkym obsahom sacharidov, tukov a kalórií.
 • Čokoládový koktail s malinami – tradičný čokoládový koktail s kúskami malín. Ak pridáte menej vody, získate cca 150 ml čokoládového dezertu. Môžete však pridať až 400 ml vody (prípadne nízkotučného mlieka) a získate veľký koktail. Každý podľa svojej chuti.

DÁVKOVANIE – dva spôsoby:

 I. Expresné: Úplná náhrada stravy na regulovanie telesnej hmotnosti.

4 porcie 5-dňovej diéty Express Diet denne. Ovsená kaša alebo lievance na ráno, 2× slané jedlo na obed a večeru a sladký koktail môžete zaradiť do jedálnička kedykoľvek počas dňa. Okrem Express Diet už nič iné počas dňa nekonzumujete. 4 porcie Express Diet vám zabezpečia prísun všetkých živín na celý deň. Energetická hodnota nepresiahne 950 kcal denne. Produkt by sa nemal používať viac ako osem týždňov ani opakovane počas kratšieho obdobia bez odbornej rady zdravotníckeho pracovníka.

Denná dávka zahŕňa 80 g bielkovín, 42 g sacharidov a všetky základné živiny, ako sú vitamíny, minerály a stopové prvky v rovnakom pomere ako pri normálnej strave s energetickým príjmom 2000 kcal. Na zabránenie JOJO efektu je dôležitý postupný prechod na normálnu stravu.

Po ukončení diéty odporúčame prechádzať na bežné stravovanie postupne;

 • prvý týždeň odporúčame pridať jedno bežné jedlo denne, ideálne polovičnú porciu a 3 produkty Express Diet,
 • druhý týždeň 2 a tretí týždeň 3 bežné jedlá denne.

Ak nepociťujete hlad, nevynechávajte jedlá, pretože bielkoviny obsiahnuté v našich pokrmoch sú dôležité pre správne fungovanie diéty.

II. Pohodlné: Čiastočná náhrada stravy.

2 3 porcie z Express Diet denne a k tomu ešte 1 – 2 bežné jedlá denne.

Ak používate Express Diet ako náhradu jedného alebo viacerých denných jedál na regulovanie telesnej hmotnosti, je vhodná len ako súčasť diéty so zníženou energetickou hodnotou a ostatné potraviny musia byť jej nevyhnutnou súčasťou. Odporúčame však aj bežné jedlá voliť s vyšším obsahom bielkovín a kombinovať ich so zeleninou a znížiť množstvo sacharidov. Denný príjem kalórií odporúčame udržať pod 1500 kcal denne.

Dodržiavajte pitný režim 2 – 3 litre vody, minerálnej vody, alebo inej nekalorickej tekutiny denne. (Do nápojov môžete pridať nekalorické sladidlo, odporúčame zdravé varianty ako stéviu alebo xylitol). Káva a čaj sú povolené nápoje, ale do pitného režimu sa nezarátavajú.

NÁVOD NA PRÍPRAVU:

Polievky a kaše: Za stáleho miešania zmiešajte obsah sáčku s 3 dl vriacej vody (kaše s 1,5 dl vody). Najlepší výsledok dosiahnete použitím šľahacích metličiek. Polievku nechajte odstáť 2 minúty. Upozornenie: horúcu polievku alebo kašu nemiešajte vo vzduchotesnej nádobe, ako je napríklad šejker!

Kokteily: Zmiešajte s 3 – 4 dl studenej vody, dobre premiešajte, najlepšie v šejkri.

Lievance: Zmiešajte s 1,1 dl studenej vody a dobre premiešajte. Na panvici opekajte 2 minúty z každej strany.

RADY A UPOZORNENIA

5-dňová proteínová diéta Express Diet je nevhodná pre deti, tehotné a dojčiace ženy, pre osoby počas rekonvalescencie po chorobe (operácii), osoby s poruchou prijímania potravy, osoby trpiace na dnu, diabetes I. typu alebo iné metabolické ochorenia, ochorenia obličiek a pečene, pre ľudí s onkologickými ochoreniami, s ochoreniami krvi, srdcovej činnosti, pre osoby, ktoré majú podváhu alebo alergiu na niektorú zložku produktu.

Symptómy, ktoré sa môžu prejaviť počas prvého týždňa ketogénnej diéty

Glykogén (zásobná forma sacharidov) uložených v tele vydrží 1 až 2 dni, počas ktorých môžete pociťovať hlad.

Tretí a štvrtý deň sa môžu u niektorých ľudí vyskytnúť problémy s koncentráciou, môžete byť roztržitý a pociťovať bolesti hlavy. U väčšiny jedincov sa naopak nemusí prejaviť ani jeden z týchto symptómov a môžete sa cítiť úplne normálne.

Od 4 až 5 dňa sa bude Vaša energetická hladina zvyšovať a kvalita spánku zlepšovať.

Pri bolestiach hlavy môžete užiť lieky proti bolesti.

Nedostatok solí a tekutín je najčastejším dôvodom únavy a závratov počas ketózy. Na základe skúseností odporúčame, niekoľko zrniek morskej soli zapiť veľkým množstvom vody. Asi do pol hodiny by ste sa mali cítiť lepšie.

Sledovanie ketózy

Svoju hladinu ketónov môžete sledovať pomocou prúžkov Ketostix, ktoré možno zakúpiť v lekárni. Telo je v ketóze, keď testovací prúžok zmení farbu (majú päťfarebnú škálu). Zápach acetónu v dychu je ďalším ukazovateľom ketózy.

Cvičenie

Počas diétneho programu odporúčame len ľahké cvičenie ako je chôdza, plávanie alebo jazda na bicykli. V prípade, že vykonávate namáhavé cvičenie, ako je napríklad cvičenie v posilňovni, odporúčame, aby ste skonzumovali 30 – 50 g sacharidov 30 minút pred cvičením. Túto energiu Vám zabezpečí napríklad jeden banán.

https://www.youtube.com/watch?…

CHILLIBURNER 30TBL

Prírodný prípravok z chilli papričiek podporujúcich chudnutie, spracovaný patentovanou technológiou do mikrokapsúl, ktoré chránia tráviaci trakt a ústnu dutinu pred podráždením.

 

Chilliburner – prírodný prípravok z chilli papričiek podporujúcich chudnutie, spracovaný patentovanou technológiou do mikrokapsúl, ktoré chránia tráviaci trakt a ústnu dutinu pred podráždením. Účinok produktu je podporený inulínom z čakanky, ktorý pomáha kontrolovať hmotnosť a pomáha udržiavať v rovnováhe trávenie a peristaltiku.

Chilliburner:

podporuje chudnutie

pomáha pri kontrole hmotnosti

podporuje trávenie

podporuje pravidelné vyprázdňovanie

pomáha udržiavať zdravú črevnú mikroflóru

Vedecké štúdie upozorňujú na potenciál kapsaicinoidov na znižovanie hmotnosti. (Kapsaicinoidy sú skupinou zložiek, ktoré v chilli papričkách spôsobujú pálenie). Problémom v prijímaní odporúčaného množstva doteraz bolo, že výťažok z chilli papričiek je výrazne pálivý ale Chilliburner je v tomto smere prelomový!

Obsah: 30 tabliet

Dávkovanie: 1 tableta denne, najlepšie 30 minút pred raňajkami.