Banquet Kanvica nerezová Metallic 2,7 l
19,20 € 16,20 €

Rýchlovarná nerez kanvica Metallic s objemom 2,7 litra. Teraz si kávu a čaj uvaríte kedykoľvek, bez ohľadu na to, aký typ ohrevu použijete. Kanvica je vhodná aj na indukčné varenie.

Orion Čajník nerez Nely 2,5 l
17,56 € 17,10 €

Čajník Loren s píšťalkou je vyrobený z kvalitného nerezu v modernom dizajne. Varná kanvica s použitým objemom dva litre je vhodná na všetky druhy ohrevu vrátane indukcie.

Orion Čajník nerez STYLISH 3 l
23,50 €

Luxusný čajník vyrobený z nerezu v čiernom prevedení je vyrobený firmou Orion. Je vhodný na všetky druhy varných dosiek. Klasický retro tvar čajníka s nádychom modernej doby robí z tejto kanvice doplnok vhodný do každej domácnosti.

Orion Čajník nerezový ANETT, 1,68 l
13,70 €

Čajník z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele 18/10 so sendvičovým dnom od spoločnosti Orion. Elegantná kanvica, ktorej dizajn nikdy nevyjde z módy, vynikne v interiéri klasickej i modernej domácnosti. Je vhodný pre všetky typy ohrevu vrátane indukcie.

Banquet Kanvica smaltovaná pískacia POPPY, 2,2 l
19,20 € 17,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Smaltovaná pískacia kanvica od značky Banquet s vyobrazením vlčieho maku je vyrobená z oceľového plátu s dvoma vrstvami smaltovaného nástreku. Ideálna pre prípravu horúcej vody na čaj, táto kanvica bude slúžiť aj ako dekorácia do každej kuchyne. Pre bezpečný úchop je opatrená plastovým držadlom.

Tescoma Čajová kanvica PERFECTA Cream 2,0 l
38,80 € 31,90 €

Čajová kanvica PERFECTA 2,0 l od značky TESCOMA v retro krémovej farbe je nepostrádateľným pomocníkom na prípravu čaju alebo kávy. Manipuláciu uľahčí sklápací rukoväť, vďaka ktorej kanvicu ľahko vyčistíte. Rovnako tak vám príde vhod píšťalka a viečko s bezpečným otváraním.

Tescoma Čajová kanvica PERFECTA 2,0 l
34,50 € 27,90 €

Čajová kanvica PERFECTA 2,0 l od značky TESCOMA vám prípravu horúceho nápoja uľahčí hlavne vďaka sklápacej rukoväte, viečku a píšťalke, ktorá vás vždy včas upozorní, že je hotovo.

Banquet Nerezová kanvica GRANITE Brown 1,7 l
11,50 € 10,90 €

Banquet Nerezová kanvica GRANITE Brown 1,7 l na varenie vody sa stane neoddeliteľnou súčasťou každej domácnosti. Kanvica je vyrobená z nerezovej ocele so sklopným plastovým držadlom. Kanvica je vhodná na všetky typy spotrebičov vrátane indukcie.

Banquet Kanvica nerezová GRANITE Grey 1,7 l
11,50 € 9,80 €

Nerezová kanvica na varenie vody. Banquet Kanvica nerezová GRANITE Grey 1,7 l disponuje praktickým sklopným madlom v čiernej farbe. Kanvica je vhodná na všetky typy sporákov vrátane indukcie.

Banquet Nerezová kanvica HOME Coll. 2 l
15,30 € 13,90 €

Banquet Nerezová kanvica HOME Coll. 2 l na varenie vody sa stane neoddeliteľnou súčasťou každej domácnosti. Kanvica je vyrobená z nerezovej ocele s bakelitovým držadlom. Kanvica je vhodná na všetky typy spotrebičov vrátane indukcie.

TORO Kanvica na kávu 350 ml čierna
6,10 €

Kanvica na čaj alebo kávufiltračným sitkom, vďaka ktorému stlačíte pevný obsah až na dno. Toro Kanvica na kávu 350 ml čierna disponuje rukoväťou pre jednoduchú manipuláciu pri varení nápojov.

Orion Čajník nerez Karin 1,8 l
16,60 €

Čajník Karin s píšťalkou je vyrobený z kvalitného nerezu v modernom dizajne. Varnú kanvicu s motívom bielych bodiek skvele uplatníte ako v klasickej, tak modernej kuchyni.

Banquet Kanvica smaltovaná pískacia ROMANTIC RIDE 3 l
25 € 22,90 €

Smaltovaná pískacia kanvica s objemom 3 litre. Banquet Kanvica smaltovaná pískacia ROMANTIC RIDE 3 l disponuje plastovým držadlom ladeným do dizajnu kanvice. Kanvica je vyrobená z oceľového plátu s 2 – vrstvovým smaltovaným nástrekom.

Banquet Kanvica smaltovaná pískacia ROSE, 2,2 l
19,20 € 17,90 €

Smaltovaná pískacia kanvica s objemom 2,2 litre. Banquet Kanvica smaltovaná pískacia ROSE 2,2 l disponuje plastovým držadlom ladeným do dizajnu kanvice. Kanvica je vyrobená z oceľového plátu s 2 – vrstvovým smaltovaným nástrekom.

Brabantia Kanvica na čaj T-Time, žltá
56,50 € 43,30 €

Novinka

Krásna servírovacia kanvica Brabantia T-Time je zhotovená z liatiny a možno v nej teda variť vodu na čaj aj na indukčnom sporáku. Nerezové sitko umožňuje lúhovanie sypaného čaju aj priamo pri varení.

Orion Čajník nerez MATT 2 l
11,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Máte radi čaj a chcete jeho prípravu povýšiť na vyššiu úroveň? Luxusný nerezový čajníkodklápacou píšťalkou je vhodný pre každého náročného zákazníka. Čajník nerez MATT 2 l od značky Orion je vhodný pre všetky typy spotrebičov a je pravou voľbu pre všetkých čajových nadšencov.

Banquet Kanvica nerezová EVORA 2 l, červená
9,25 € 8,80 €

Červená kanvica Evora značky Banquet je vyrobená z nereze o sile 0,33 mm. Kanvicu s maximálnym objemom 2 litre môžete priviesť do varu na akomkoľvek druhu ohrevu.

Tescoma Čajová kanvica PERFECTA Cream 1,5 l
34,70 € 27,90 €

Čajová kanvica PERFECTA 1,5 l od značky TESCOMA v retro krémovej farbe je nepostrádateľným pomocníkom na prípravu čaju alebo kávy. Manipuláciu uľahčí sklápací rukoväť, vďaka ktorej kanvicu ľahko vyčistíte. Rovnako tak vám príde vhod píšťalka a viečko s bezpečným otváraním.

Lamart LT7001 kanvica Cuivre 3L
13,96 € 12,70 €

Štýlová pískacia varná kanvicanerezu o objeme 3 l. Kanvice prevedenie je vybavená pogumovanou bezpečnostnou rukoväťou. Je vhodná na všetky typy ohrevu. Dostupné v dvoch farebných variantoch.

Orion Varná kanvica ZOJA 1,65 l
19,10 €

Praktická kanvica vhodná ako na prípravu horúcich sáčkových aj sypaných čajov, tak rôznych teplých aj studených nápojov. Kovové sitko s filtrom možno vybrať. Kanvica je zhotovená z borosilikátového skla odolného varu a vysokým teplotám. Použiť ju môžete na všetkých typoch sporákov okrem indukcie.

Lamart LT7057 KONVICE NEREZOVÁ 2,5L GOLD
14,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Dopřejte si svůj oblíbený nápoj s praktickou konvicí LT7056 o objemu 2,5 l ve zlatém provedení od výrobce Lamart. Konvice je vyrobena z nerezové oceli a s praktickými plastovými doplňky. Navíc je doplněna píšťalkou, která vám dá vědět, až bude voda uvařená.

Tescoma Čajová kanvica PERFECTA 1,5 l
30,20 € 23,90 €

Čajová kanvica PERFECTA 1,5 l od značky TESCOMA je nepostrádateľným pomocníkom na prípravu čaju alebo kávy. Manipuláciu uľahčí sklápací rukoväť, vďaka ktorej kanvicu ľahko vyčistíte. Rovnako tak vám príde vhod píšťalka a viečko s bezpečným otváraním.

Banquet Nerezová kanvica 2,6 l Corso Rosso
20 €

Varná kanvica Corso Rosso je vyrobená z nerezu a plastu, navyše je jej telo pokryté červeno lesklou metalízou. Čajová kanvica s úchytom z kvalitného plastu a píšťalou pre upozornenie variacej sa vody.

shumee FILTER NA KAFEU 1,2L PRE ČAJ KASELOVÝ BYLINNÝ 93563
27 €

Konvica na čaj, čaj alebo bylinky. Vyrobené z bielej keramiky s drevenými prvkami. Na stole vyzerám nádherne. Odporúčame hlavne ako súpravu s miskou na cukor Kassel. Špecifikácia výrobku: kapacita 1200 ml rozmery: 16,8 × 20,8 × 9 cm materiál: keramika, bambusové drevo

Orion Čajník smalt GRANDE COPPER 3,7 l
28 € 26,60 €

Milovníkov čaju iste zaujme dizajnový čajník smalt GRANDE COPPER 3,7 l od výrobcu Orion. Čajník je doplnený pokrievkou s píšťalkou, ktorá dá vedieť, až bude vriaca voda pripravená. Použiť ho môžete na všetkých typoch sporákoch, vrátane indukcie. A iste oceníte možnosť umývania v umývačke.

Orion Kanvica sklo/nerez/bambus kafetiér CORK 0,4 l
8,70 €

Kanvica disponuje jemným sitkom, ktoré zaisťuje stlačenie pevných čiastočiek na dno. Orion Kanvica sklo/nerez/bambus kafetiér CORK 0,4 l je vhodná na prípravu kávy bez usadeniny či sypaného čaju bez lístkov.

Lamart Kanvica Lumier LT7004 2 l strieborná
12,70 € 11,70 €

Štýlová varná pískacia kanvica z nerezu s objemom 2 l od značky Lamart je vybavená pogumovanou bezpečnostnou rukoväťou. Vhodná na všetky typy ohrevu vrátane indukcie.

Lamart LT7006 kanvica Argent 3 l
22,30 €

Pískacia varná kanvicanerezu o objeme 3 l. Kanvica je vyrobená z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele a odolného plastu. Je vhodná na všetky typy ohrevu.

PEPCO Oceľový čajník 3 l
5 €

Jednoduchá, praktická rýchlovarna kanvica z nehrdzavejúcej ocele, s jedným dnom, ktoré umožňuje rýchle varenie vody. Navrhnutá pre použitie na všetkých druhoch sporákov vrátane indukčných. Rukoväť je vyro

Lamart LT7003 kanvica Lumier 2L
11,50 €

Štýlová pískacia varná kanvicanerezu o objeme 2 l. Prevedenie kanvice je vybavená pogumovanou bezpečnostnou rukoväťou. Je vhodná na všetky typy ohrevu. Dostupné v dvoch farebných variantoch.

Banquet Kanvica nerezová FARO 3 l
23 € 20 €

Posledný kus za túto cenu!

Metalický povrch a kvalitné plastové úchytky. Nerezová kanvica Faro značky Banquet pojme až 3 litre vody, ktoré môžete uviesť do varu na ľubovoľnom druhu ohrevu vrátane indukcie.

shumee KINGHOFF HERB ČAJ Infuser 1L KH-1326
20 €

Posledný kus za túto cenu!

Nalievanie čajníka na čaj a bylinky vyrobené z leštenej nehrdzavejúcej ocele vo vysokom lesku. Objem 1l. Umožní vám vychutnať si arómu listového čaju a po položení na stôl bude elegantnou dekoráciou. Odnímateľné oceľové sitko vám umožní získať číry zápar. Objem 1l. Balené v elegantnej krabičke.

Banquet Nerezová kanvica 2,6L Corso
17,30 € 11,60 €

Kanvica pojme 2,6 litrov tekutiny, ktorú môžete s touto kanvicou priviezť do varu aj na indukčnej doske. Kanvica značky Baquet je vyrobená z nerezovej ocele a plastu v lesklej povrchovej úprave.

Brabantia Kanvica na čaj T-Time, zelená
56,50 € 43,30 €

Novinka

Krásna servírovacia kanvica Brabantia T-Time je zhotovená z liatiny a možno v nej teda variť vodu na čaj aj na indukčnom sporáku. Nerezové sitko umožňuje lúhovanie sypaného čaju aj priamo pri varení.

Lamart Kanvica Lumier LT7047 2 l biela
12,10 €

Štýlová pískacia varná kanvicanerezu s objemom 2 l. Kanvica prevedenie je vybavená pogumovanou bezpečnostnou rukoväťou. Vhodné na všetky typy ohrevu vrátane indukcie

shumee LIŠTOVÝ ŽELEZNÝ FILTER 850ml S FILTEROM KH-3331
25 €

Liatinová varná jednotka s filtrom – Vyrobené z vysoko kvalitnej liatiny – Filter vyrobený z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele – Objem: 850 ml – Pohodlná rukoväť pre ľahké prenášanie – Neodporúča sa umývať v automatických umývačkách riadu – Dostupné farby: čierna

shumee CARAFE FILTER 1L PRE BYLINNÝ ČAJ HUSLA HYGGE
26 €

Džbán HYGGE je synonymom krásy, elegancie a funkčnosti. Štýlová teplá sivá farba keramiky v kombinácii s bambusovým drevom ho robí skvelým na každom stole. Džbán sa cíti skvele s miskou na cukor a miskou na maslo z našej najnovšej série HYGGE. Špecifikácia výrobku: kapacita 1000 ml materiál: ker

Orion Kanvica sklo/nerez/bambus kafetiér CORK 0,75 l
10,30 €

Kanvica disponuje jemným sitkom, ktoré zaisťuje stlačenie pevných čiastočiek na dno. Orion Kanvica sklo/nerez/bambus kafetiér CORK 0,75 l je vhodná na prípravu kávy bez usadeniny či sypaného čaju bez lístkov.

Brabantia Kanvica na čaj T-Time, červená
56,50 € 43,30 €

Novinka

Krásna servírovacia kanvica Brabantia T-Time je zhotovená z liatiny a možno v nej teda variť vodu na čaj aj na indukčnom sporáku. Nerezové sitko umožňuje lúhovanie sypaného čaju aj priamo pri varení.

Banquet Kanvica nerezová FARO 3 l
20 €

Posledný kus za túto cenu!

Nerezová kanvica Faro značky Banquet pojme až 3 litre vody, ktoré môžete uviesť do varu na ľubovoľnom druhu ohrevu vrátane indukcie. Lesklý povrch a kvalitné plastové úchytky.

CS Solingen Varná kanvica pískacia z nerezovej ocele Aquatic, 3l
68 €

Posledný kus za túto cenu!

Pískacia varná kanvica z nerezovej ocele má protišmykovú mäkčenú rukoväť potiahnutú silikónom, premyslený systém bezpečného otvárania, kedy vaše ruky nie sú v kontakte s unikajúcou parou. Kanvica je vhodná na všetky druhy sporákov.

shumee LIŠTOVÝ ŽELEZNÝ FILTER 1,2L S FILTROM KH-3332
27 €

Liatinová varná jednotka s filtrom – Vyrobené z vysoko kvalitnej liatiny – Filter vyrobený z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele – Objem: 1,2 l – Pohodlná rukoväť pre ľahké prenášanie – Neodporúča sa umývať v automatických umývačkách riadu – Dostupné farby: čierna

Orion Kanvica sklo/nerez/bambus kafetiér CORK 1 l
12,20 €

Kanvica disponuje jemným sitkom, ktoré zaisťuje stlačenie pevných čiastočiek na dno. Orion Kanvica sklo/nerez/bambus kafetiér CORK 1 l je vhodná na prípravu kávy bez usadeniny či sypaného čaju bez lístkov.

shumee KINGHOFF STOJAN NA KÁVU / ČAJ 350m KH-1400
8 €

French press je mimoriadne praktický zapekač, v ktorom si môžete pripraviť kávu, čaj aj bylinky. Na napenenie mlieka je možné použiť aj francúzsky lis. Je potrebné len naliať predtým zohriate mlieko do nádoby a potom niekoľkokrát pohnúť piestom. Horák je vyrobený z najkvalitnejších materiálov. Ced

Banquet Kanvica smaltovaná pískacia SUN FLOWER, 3 l
25 € 22,90 €

Smaltovaná pískacia kanvica od značky Banquet s vyobrazením slnečnice je vyrobená z oceľového plátu s dvoma vrstvami smaltovaného nástreku. Ideálna pre prípravu horúcej vody na čaj, táto kanvica bude slúžiť aj ako dekorácia do každej kuchyne. Pre bezpečný úchop je opatrená plastovým držadlom.

Varné kanvice

Hľadáte spoľahlivú a odolnú varnú kanvicu na prípravu kávy, čaju a ďalších horúcich nápojov? Vyberajte z obrovského množstva dizajnov aj spracovaní varných kanvíc na Mall.sk.

Ponúkame varné kanvice s objemom 0,5 - 5 litrov. K dispozícii sú nerezové varné kanvice, sklenené varné kanvice aj smaltové varné kanvice!

Vyberajte štýlové varné kanvice od výrobcov, ako sú Banquet, Berlingerhaus, Tescoma, Renberg, Eldom, Orion a mnoho ďalších.

K štýlovému podávaniu teplých nápojov sa skvele hodí servírovacia kanvica.