Banquet Kanvica nerezová EVORA 2 l, červená
9,25 €

Červená kanvica Evora značky Banquet je vyrobená z nereze o sile 0,33 mm. Kanvicu s maximálnym objemom 2 litre môžete priviesť do varu na akomkoľvek druhu ohrevu.


Lamart LT7003 kanvica Lumier 2L
11,56 €
10,90 €

Štýlová pískacia varná kanvicanerezu o objeme 2 l. Prevedenie kanvice je vybavená pogumovanou bezpečnostnou rukoväťou. Je vhodná na všetky typy ohrevu. Dostupné v dvoch farebných variantoch.


Banquet Kanvica nerezová Metallic 2,7 l-20%
19,50 €

15,46 €

Akcia

Rýchlovarná nerez kanvica Metallic s objemom 2,7 litra. Teraz si kávu a čaj uvaríte kedykoľvek, bez ohľadu na to, aký typ ohrevu použijete. Kanvica je vhodná aj na indukčné varenie.


Lamart LT7006 kanvica Argent 3 l
17,90 €

Pískacia varná kanvicanerezu o objeme 3 l. Kanvica je vyrobená z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele a odolného plastu. Je vhodná na všetky typy ohrevu.


TORO Kanvica 330014, 3 l nerez, sendvičové dno
15,40 €

Nerezová kanvica o objeme 3 litre je vyrobená v modernom dizajne lesklého nerezu v kombinácii s čiernym plastom. Kanvica má sendvičové dno. Ľahko odklopiteľné viečko a výpust pre udržanie vnútornej teploty po dlhšiu dobu.


Lamart LT7001 kanvica Cuivre 3L
14,90 €

Štýlová pískacia varná kanvicanerezu o objeme 3 l. Kanvice prevedenie je vybavená pogumovanou bezpečnostnou rukoväťou. Je vhodná na všetky typy ohrevu. Dostupné v dvoch farebných variantoch.


Banquet Nerezová kanvica 2,6L Corso
11,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Kanvica pojme 2,6 litrov tekutiny, ktorú môžete s touto kanvicou priviezť do varu aj na indukčnej doske. Kanvica značky Baquet je vyrobená z nerezovej ocele a plastu v lesklej povrchovej úprave.


Tescoma Čajová kanvica CORONA 2,0 l (677460)
39,70 €

Praktická varná kanvica CORONA s objemom 2 litre, ktorá je vynikajúca pre prípravu čaju, zalievanej kávy apod. priamo z horúcej platne. Je vyrobená z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele a jej úchytky sú zo žiaruvzdorného plastu, ktoré nepália. Má masívne sendvičové dno pre úsporu energie.


Banquet Kanvica nerezová FARO 3 l
19,61 €

Posledný kus za túto cenu!

Metalický povrch a kvalitné plastové úchytky. Nerezová kanvica Faro značky Banquet pojme až 3 litre vody, ktoré môžete uviesť do varu na ľubovoľnom druhu ohrevu vrátane indukcie.


Kela Kanvica pískacia VARUS, nerez 3 l
47,90 €
+ doprava zadarmo

Varná kanvica vo farebnom prevedení je vyrobená z nerezovej ocele pod značkou Kela. Kanvica má pogumovanú rukoväť pre pohodlné uchopenie. Navyše vás príjemným pískaním upozorní na variacu sa vodu.


Eldom TMC 07 Varná kanvica 3l
24,90 €

Nerezová kanvica na ohrev vody s objemom 3 litre. Vonkajší plášť v bielej farbe, ktorá dáva kanvici atraktívny vzhľad a tepelne izolované držadlo s integrovanou mechanikou.


Banquet Nerezová kanvica 2,6 l Corso Rosso
17,11 €

Varná kanvica Corso Rosso je vyrobená z nerezu a plastu, navyše je jej telo pokryté červeno lesklou metalízou. Čajová kanvica s úchytom z kvalitného plastu a píšťalou pre upozornenie variacej sa vody.


Banquet Kanvica nerezová FARO 3 l
17,46 €

Nerezová kanvica Faro značky Banquet pojme až 3 litre vody, ktoré môžete uviesť do varu na ľubovoľnom druhu ohrevu vrátane indukcie. Lesklý povrch a kvalitné plastové úchytky.


Cilio Classico 2,5 l

Cilio Classico 2,5 l

Hodnotenie: 4,5
72 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Nerezová kanvica na vodu Classico značky Cilio premium pojme až 2,5 litra vody, ktorú chcete priviesť do varu. Kanvicu môžete použiť ako na plynovej, elektrickej aj indukčnej varnej doske. Varné kanvice sa opäť vracajú na výslnie, tiež máte doma jednu?


CS Solingen Varná kanvica pískacia z nerezovej ocele Aquatic, 3l
54,73 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Pískacia varná kanvica z nerezovej ocele má protišmykovú mäkčenú rukoväť potiahnutú silikónom, premyslený systém bezpečného otvárania, kedy vaše ruky nie sú v kontakte s unikajúcou parou. Kanvica je vhodná na všetky druhy sporákov.


Eldom TMC 08R Varná kanvica 3 l
25,87 €

21,43 €

Nerezová kanvica TMC 08R pre ohrev vody s objemom 3 litre v bielej farbe s červenými bodkami je uspôsobená pre všetky druhy ohrevu vrátane indukcie. Pri dosiahnutí varu vydáva akustický signál a má ľahko snímateľné viečko pre kontrolu množstva vody a čistenie.


Orion Čajník nerez CINDY 2,2 l
15,36 €

Luxusný čajník s odklápacou píšťalkou je vyrobený z kvalitného nerezu v modernom dizajne. Skvele sa uplatní ako v klasickej, tak modernej kuchyni. Orion čajník nerez CINDY 2,2 l poteší všetkých milovníkov dobrého čaju a je vhodný na všetky typy spotrebičov.


Orion Čajník nerez   LIBOR 2 l
15,36 €

Krásny a luxusný nerezový čajník s odklápacou píšťalkou by nemal chýbať v kuchyni žiadnemu milovníkovi čaju. ORION Čajník nerez LIBOR 2 l je tou pravou voľbou pre prípravu dobrého čaju.


Orion Čajník nerez  MATT 2 l
11,51 €

Máte radi čaj a chcete jeho prípravu povýšiť na vyššiu úroveň? Luxusný nerezový čajníkodklápacou píšťalkou je vhodný pre každého náročného zákazníka. Čajník nerez MATT 2 l od značky Orion je vhodný pre všetky typy spotrebičov a je pravou voľbu pre všetkých čajových nadšencov.


Orion Čajník nerez STYLISH 3 l
23,18 €

Luxusný čajník vyrobený z nerezu v čiernom prevedení je vyrobený firmou Orion. Je vhodný na všetky druhy varných dosiek. Klasický retro tvar čajníka s nádychom modernej doby robí z tejto kanvice doplnok vhodný do každej domácnosti.


Orion Čajník nerez Karin 1,8 l
15,61 €

Čajník Karin s píšťalkou je vyrobený z kvalitného nerezu v modernom dizajne. Varnú kanvicu s motívom bielych bodiek skvele uplatníte ako v klasickej, tak modernej kuchyni.


Orion Čajník nerez Loren 2,5 l
17,56 €

Čajník Loren s odklápacou píšťalkou je vyrobený z kvalitného nerezu v modernom dizajne. Varnú kanvicu s motívom červených bodiek skvele uplatníte ako v klasickej, tak modernej kuchyni.


Orion Čajník nerez Nely 2,5 l
17,56 €

Čajník Loren s píšťalkou je vyrobený z kvalitného nerezu v modernom dizajne. Varná kanvica s použitým objemom dva litre je vhodná na všetky druhy ohrevu vrátane indukcie.


Silampos Kanvica 2 l Oxford
49,40 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

K výrobe sú použité najlepšie materiály z nerezovej ocele 18/10. Kvalitne a precízne spracovaná kanvica s funkčným a štýlovým dizajnom. Vhodné pre všetky druhy ohrevov vrátane indukčného.


Metalac Čajová kanvica s píšťalkou levandule, 2 litre
46,99 €

40,40 €
+ doprava zadarmo

Smaltovaná čajová kanvica s motívom levandule iste zaujme romantické duše alebo tých, čo majú kuchyňu zariadenú v štýle Provance, biela v kombinácii s fialovou je pre tento štýl úplne ideálna.


Silampos Kanvica 2 l Jasmin
45,60 €
+ doprava zadarmo

Kvalitne a precízne spracovaná varná kanvica s funkčným a štýlovým dizajnom od značky Silampos. K výrobe sú použité najlepšie materiály z nerezovej ocele 18/10. Kanvica s objemom 2 litre v celonerezovom prevedení.