Esbit Vreckový varič veľký
17,37 € 15,20 €

Veľký vreckový varič Esbit je vyrobený z pozinkovanej ocele. Súčasťou balenia je i 12 tabliet pevného liehu.

Var Var 2

Var Var 2

Hodnotenie: 5
24 € 19,90 €

Turistický plynový varič určený na víkendové pobyty v prírode, cyklovýlety, ale aj na výkonostnú vysokohorskú turistiku a horolezectvo.

Campingaz Set Vařič BLEUET® MICRO PLUS + kartuše CV 470 plus
23,50 € 21,20 €

Výhodný set kartušového vařiče včetně kartuše CV 470 plus od značky Campingaz. Vařič disponuje sklopnými raménky, díky čemuž je velmi skladný a dobře přenosný. Snadné použití zaručuje přípojení ke kartuši Easy Clic Plus a ergonomické ovládací kolečko. Vysoký výkon zajistí, že se voda ohřeje na 100 °C za cca 5 min. a 15 s.

Campingaz Camp Bistro

Campingaz Camp Bistro

Hodnotenie: 5
30 € 24,70 €

Campingaz Camp Bistro je ideálny stolný varič pre Vaše pohodlné varenie pri kempovaní. Dobre tiež poslúži aj pri výpadku el. prúdu.

Coleman Fyrelite Start + kartuša C300 Performance
28,50 € 26,50 €

Coleman Fyrelite Start + kartuše C300 Performance je praktický set turistického plynového variča s dobrou odolnosťou vo vetre a ventilovej kartuše s plynom.

Campingaz Base Camp

Campingaz Base Camp

Hodnotenie: 4
32 € 28,80 €

Dvojplatničkový varič Camingaz Base camp s dvoma oddelenými horákmi je ideálny na chatu alebo na letné kempovanie.

MSR Pocket Rocket 2

MSR Pocket Rocket 2

Hodnotenie: 5
35 € 33,70 €

MSR Pocket Rocket 2 je lahký, výkonný varič na závitovej plynovej bombe. Veterná zábrana s dobrou stabilitou riadu a jemnou reguláciou umožňuje použitie i v nepriaznivých podmienkach.

Coleman Fyrelite

Coleman Fyrelite

Hodnotenie: 5
38 € 37 €

Coleman Fyrelite je jeden z najmenších a najľahších plynových varičov, ktorý je vďaka svojmu obdivuhodnému výkonu vhodný aj pre varenie v extrémnych klimatických podmienkach a navyše s veľmi nízkou spotrebou.

Gsi Pinnacle Canister Stove
45,77 € 41,90 €
+ doprava zadarmo

GSI Pinnacle Canister Stove je horák vhodný expedície, kde každý gram hrá úlohu. Je schopný obmedziť spotrebu paliva a zároveň urýchliť dobu varu. Ozubené ramená zaistia dobrú stabilitu hrnca.

Coleman Fyrepower PZ

Coleman Fyrepower PZ

Hodnotenie: 4,5
43,50 € 41,90 €
+ doprava zadarmo

Coleman Fyrepower PZ je výkonný kartušový varič, ktorý aj za nepriaznivých klimatických podmienok zvláda varenie vo väčších nádobách. Varič je pre väčšie pohodlie vybavený piezozapaľovaním.

Coleman Fyrepower Alpine
51,14 € 42,30 €
+ doprava zadarmo

Výkonný, odolný a stabilný outdoorový varič Coleman Fyrepower Alpineintegrovaným predohrevom plynu a širokou základnou. Nechýba piezo zapalovanie a vstavané závetrie, obmedzujúce tepelné straty. Dlhšia hadička zabezpečuje bezproblémovú prevádzku a manipuláciu s veľkou kartušou.

Tatonka Alcohol Burner Set
73,66 € 66,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Malá strieborná poľná kuchynka sa skladá z liehového variča a riadu. Tatonka Alcohol Burner Set obsahuje varič, dve rajnice a vak. Sada má rozmery 8,5 × 8,5 × 13 cm a váži 550 g. Vďaka tomuto užitočnému setu si môžete užiť poriadnu večeru aj uprostred lesov.

Jetboil Zip Carbon
94,33 € 84,80 €
+ doprava zadarmo

Varná sada Jetboil Zips je skladná a jednoducho obslužná. Rýchlo a úsporne pripravíme vodu na instantné jedlo, čaj, kávu alebo čokoľvek iné. Obsahuje všetko, čo od variča Jetboil čakáte.

Campingaz 400-S

Campingaz 400-S

Hodnotenie: 5
98,80 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Campingaz 400-S je varič, ktorý disponuje patentovaným systémom Xcelerate™ a piezo zapaľovaním pre rýchle a ľahké uvedenie do chodu. Pohodlný transport zabezpečí kufor s laminátovým madlom.

Coleman Unleaded Feather

Coleman Unleaded Feather

Hodnotenie: 5
105 € 102,30 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Výkonný benzínový varič Unleaded Feather pre vyváranie za všetkých klimatických podmienok vrátane veľkého vetra. Zabudovaná čistiaca ihla automaticky udržiava varič v stopercentnej kondícii. Ľahký rozjazd, dobrá regulácia plameňa a veľmi dobrá stabilita nádob na horáku. Varič exceluje v zimných podmienkach.

MSR WhisperLite International
120 € 106,90 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Pevný, kompaktný a tichý varič. Najpredávanejší varič v tejto kategórii v SR.

MSR WhisperLite Internationale Combo
135 € 119,20 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

WhisperLite Internationale je jednoduchý a spoľahlivý varič a kompaktný varič dodávaný s palivovou fľašou 650ml, ktorý ľahko zložíte a umiestnite do sady riadu MSR. Jedná sa o najpredávanejší varič v tejto kategórii v SR. Varič umožňuje použiť bežné kvapalné palivá ako je benzín a petrolej a pomocou systému Shaker Jet sa ľahko vyčistí tryska jednoduchým zatrepaním.

Jetboil Flash Matrix
132,69 € 128,90 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Ultralehká varná sada Jetboil Flash Matrix posouvá hranice vaření na cestách. Výhodou je poloviční spotřeba plynu než u běžných vařičů díky efektivnímu hořáku a speciálnímu výměníku.

Jetboil MiniMo Sunset
179,36 € 152,70 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Varič s piezozapaľovaním disponuje ešusom s objemom 1 l a neoprénovým obalom, vďaka ktorému sa pri dotyku nepopálite. Tiež obsahuje tepelný indikátor, ktorý vás upozorní na to, že sa varí voda. Jetboil minime Sunset sa ľahko prepravuje.

Jetboil MiniMo Adventure
179,54 € 152,70 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Vařič s piezozapalováním disponuje ešusem o objemu 1 l a neoprenovým obalem, díky kterému se při dotyku nespálíte. Také obsahuje tepelný indikátor, který vás upozorní na to, že se vaří voda. Jetboil MiniMo Adventure se snadno přepravuje.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: