Coy Johannes F.: Varíme proti rakovine

Značka: Náš kód: 100000510006
 Coy Johannes F.: Varíme proti rakovine

Partnerský predaj

Coy Johannes F.: Varíme proti rakovine

Určite viete, aké dôležité je každodenné stravovanie pri takom vážnom ochorení, akým je rakovina. Podľa najnovších vedeckých poznatkov rakovinové bunky na rozdiel od zdravých buniek nevyužívajú na uvoľňovanie energie kyslík. Celý popis

11.95

11,95 € vrátane DPHBežná cena: 13,90 €, Ušetríte 1,95 € (14 %)
Už sa nepredáva

Tento tovar vám ponúkame v rámci partnerského predaja. Podmienky doručenia sa môžu líšiť od našich štandardných podmienok Viac informácií

Je dobré vedieť o partnerskom predaji

Nákupný proces je úplne rovnaký, ako ste zvyknutý. Staráme sa o celú vašu objednávku i následnú komunikáciu či prípadnú reklamáciu. Rozdiel spočíva len v spôsobe doručenia. Tovar k vám putuje z nášho partnerského skladu v samostatnej zásielke za špeciálnu sadzbu dopravného, bez možnosti osobného odberu.

Tovar ponúkame v rámci partnerského predaja poznáte podľa štítku Partnerský predaj

Popis

Popis produktu

Určite viete, aké dôležité je každodenné stravovanie pri takom vážnom ochorení, akým je rakovina.

Podľa najnovších vedeckých poznatkov rakovinové bunky na rozdiel od zdravých buniek nevyužívajú na uvoľňovanie energie kyslík. Zato však potrebujú glukózu, ktorú nespaľujú, ale fermentujú na kyselinu mliečnu. Pomocou nej brzdia imunitný systém, vytvárajú v tele metastázy a odolávajú bežným liečebným metódam, teda chemoterapii a rádioterapii.

Recepty v tejto knihe ponúkajú spôsob stravovania, ktorý agresívne rakovinové bunky oberá o ich základnú potravinu – glukózu. Zásadné obmedzenie príjmu cukru a škrobu núti „mladé“ rakovinové bunky, aby sa preorientovali na produkciu kyseliny mliečnej spaľovaním. Keďže sú nastavené na sústavný prísun cukru, pri nedostatku glukózy veľmi rýchlo samy od seba odumierajú. Tento spôsob výživy zároveň ochraňuje zdravé bunky v organizme.

Obmedzenie prísunu cukrov a škrobu však neznamená, že sa treba vzdať pôžitku z jedla. Kuchárska kniha Varíme proti rakovine dokazuje, že nie odriekanie, ale pestrosť a kvalita sú základom zdravej stravy.

Z nemeckého originálu Das Anti-Krebs Kochbuch (Gräfe und unzer Verlag GmbH, München) preložila Katarina Bobríková.

  • počet strán: 192
  • produkt: Knihy viazané
  • dátum vydania: 1.8.2013
  • šírka: 176mm
  • výška: 17mm
  • hmotnosť: 613g
  • ISBN: 978–80–551–3516–8
  • jazyk: slovenský

Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Autor Coy Johannes F.
Vydavateľ IKAR
Jazyk slovenský
Rok vydania 2013
Väzba Knihy viazané
Počet strán 192
Formát 17 x 176
Hmotnosť 613
ISBN 978-80-551-3516-8