Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Kód: 872121

Viscopur Vankúš MEMO-GEL profilovaný 40x60 cm

Viscopur Vankúš MEMO-GEL profilovaný 40x60 cm

Väčší profilovaný vankúš je ideálny ak trpíte na bolesti krčnej chrbtice. Vankúš má praktický poťah, ktorý možno vybrať. Vankúš Memo-gél má navyše zložku vnorených kvapôčok gélu, ktorý povzbudí unavený organizmus. Celý popis
37,90 €
Tovar od: MALL
37,90 €
Získajte dopravu ZADARMO so
Vrátenie zadarmo cez Packetu

6.10.2023 na výdajnom mieste
Už zajtra na vašej adrese

Popis

Viscopur Vankúš z pamäťovej peny MEMO-GEL, profilovaný

  • Zo 100% pamäťovej peny s vnorenými kvapôčkami gélu.
  • Snímateľný poťah Aloe vera s výťažkami aloe.
  • Vankúše sú certifikované podľa ÖKO-TEX Standard 100, ktorý potvrdzuje zdravotnú nezávadnosť použitých materiálov a ekologicky šetrné postupy pri výrobe.
  • Ak si nie ste istí, či je pre vás tento vankúš vhodný, pozrite si aj ďalšie ponuky radu VISCOPUR. Napríklad vankúše s anatomickou penou bez profilácie.
  • Vankúše obdržíte v praktickej priehľadnej taške.
  • Rozmer: 40×60×11/9 cm (výška vankúša 11 cm vo vyššom mieste, 9 cm v nižšom).
MEMO-GEL povzbudí unavený organizmus:
Gél sa ako materiál začal presadzovať ako doplnok tovaru pre bývanie iba pred niekoľkými rokmi. Jeho chladivé vlastnosti a elasticita ho predurčili k vyvinutiu novej generácie produktov pre zdravý spánok. Skončí tak nekonečné prevaľovanie a mrzuté rana, najmä v letnom období. Napomáha proti prehrievaniu krčnej chrbtice.

Profilovaný vankúš

Trpíte na bolesti krčnej chrbtice? Vedľa dôsledkov sedavého zamestnania, nedostatku pohybu a iných nešvárov modernej doby môže byť na vine aj nesprávna opora vašej krčnej chrbtice. Skúste malý doplnok – ana-tomický Šijový vankúš z pamäťovej peny VISCOPUR®.

Pamäťová pena

Čo je pamäťová pena? Pamäťová, alebo tiež lenivá, kozmická alebo termoreaktívna pena sa vyznačuje tým, že upravuje svoju tuhosť podľa tepla ľudského tela a jeho tlaku. Keď si na ňu ľahnete, pena sa pod vaším telom akoby pomaly preborila. Vankúš je anatomicky profilovaný – pod krčnou chrbticou tvorí akúsi opornú „hrču“, ktorá drží hlavu a krk v správnej pozícii. Ak sa bojíte, že vám táto „hrča“ bude prekážať, skúste vankúš neprofilo-vaný, taktiež z radu VISCOPUR.

S výťažkom Bambusu

Vankúš je obalený poťahom s výťažkami Bambusu. Poťah je snímateľný a možno ho ľahko zložiť po-mocou zipsu a prať v práčke. Poťah Bamboo obsahuje vlákna bambusu, ktoré sa vyznačujú dobrými antibakteri-álnymi a hypoalergénnymi vlastnosťami a vysokou savosťou (až štyrikrát väčšia ako bavlna). Je lesklý, príjemný na dotyk, antibakteriálny a nedržia sa v ňom pachy.
Nechajte sa ďalej inšpirovať z našej ponuky: