Daunen Step Vankúš 50 x 60 cm zo špeciálne upraveného polyesteru v bavlnenom poťahu

Daunen Step Vankúš 50 x 60 cm zo špeciálne upraveného polyesteru v bavlnenom poťahu

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Vankúš z veľmi jemného nadýchaného polyesterových vlákien v bavlnenom poťahu Soft Batiste vám zaistí kvalitný spánok. Rozmer 50 × 60 cm. Váha vankúše 530 g / m2. Celý popis
45,30 €
Vrátane DPH

Skladom u partnera 2 kusy

20.10.2021 - 21.10.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100022009195

Popis

Vankúše AIRELLA zo špeciálne upraveného veľmi jemného nadýchaného polyesterového mikrovlákna patrí medzi produktmi talianskej spoločnosti DaunenStep.
 
DaunenStep je talianska rodinná firma, ktorá bola založená už v roku 1907 a ktorej ručne vyrábané periny patria ku špičkám na trhu. Prémiovej rady perín a vankúšov od DaunenStepu pochádza z ateliéru Eccel, ktorý je pomenovaný po rodine Eccel, ktorým spoločnosti už od založenia patrí.
Za kvalitu produktov DaunenStepu ručí početné certifikáty. Jedným z nich je napríklad Oeko-Tex 100, ktorý je najdôležitejšou ekologickú známkou v textilnom svete. Produkty s týmto označením boli analyzované medzinárodným inštitútom pre výskum a testovanie v odbore nezávadnosti textílií, čo zaručuje ich nezávadnosť pre človeka.
 
Zloženie:
 
materiál poťahu – 100% bavlna, Soft Batiste
 
materiál výplne – 100% veľmi jemný nadýchaný polyester
 
Údržba:
 
Vankúše z polyesteru je možné prať na 95 ° C a sušiť v sušičke na max 120 ° C, môžete ich tiež nechať vyčistiť v čistiarni.
 
U vankúšov odporúčame pranie aj dvakrát ročne.
 
V rámci každodennej údržby je vhodné periny i vankúše najskôr nechať vyvetrať a až potom zastýlat posteľ. Ak vankúše striedate a odporúčame nepoužívaný vankúš uložiť napríklad do bavlneného vaku, aby perie mohlo dýchať. Upozorňujeme, že nie je vhodné vankúše skladovať vo vákuových vreciach, pretože môže dôjsť k porušeniu štruktúry páperia. Tiež dajte pozor, aby ste ich neskladovali vo vlhku.