Daunen Step Tuhšie páperový vankúš 50 x 70 cm v bavlnenom poťahu, trojkomorový

Daunen Step Tuhšie páperový vankúš 50 x 70 cm v bavlnenom poťahu, trojkomorový

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Tento špeciálny vankúš je tvorený tromi komorami. Vnútorná je plnená klasickým perím, zatiaľ čo vonkajšie vrstvy sú plnené z 90% perím prachovým. Vďaka tomu je vankúš tvrdší ako klasické vankúše s jednou vrstvou. Rozmer 50 × 70 cm. Váha vankúše 680 g / m2 Celý popis
98,10 €
Vrátane DPH

Skladom u partnera 4 kusy

20.10.2021 - 21.10.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100022013785

Popis

Vankúš PRESIDENT 680 z páperia patrí medzi produktmi talianskej spoločnosti DaunenStep. Vďaka svojmu unikátnemu prevedenie je vhodný pre všetkých, ktorí preferujú tvrdšie vankúše. Jeho výplň totiž tvoria dve komory. Vonkajšia komora je plnená páperím, zatiaľ čo vnútorná je tvorená klasickým perím.
 
 
DaunenStep je talianska rodinná firma, ktorá bola založená už v roku 1907 a ktorej ručne vyrábané periny patria ku špičkám na trhu. Prémiovej rady perín a vankúšov od DaunenStepu pochádza z ateliéru Eccel, ktorý je pomenovaný po rodine Eccel, ktorým spoločnosti už od založenia patrí.
 
 
Za kvalitu produktov DaunenStepu ručí početné certifikáty. Jedným z nich je nomi, ktorý garantuje, že je perie kvalitne vyčistené a neobsahuje roztoče. Vďaka tomu si teraz aj alergici môžu dopriať spánok pod kvalitnými perovými perinami.
 
Ďalším certifikátom je napríklad Oeko-Tex 100, ktorý je najdôležitejšou ekologickú známkou v textilnom svete. Produkty s týmto označením boli analyzované medzinárodným inštitútom pre výskum a testovanie v odbore nezávadnosti textílií, čo zaručuje ich nezávadnosť pre človeka.
DaunenStep je tiež členom asociácie EDFA (Medzinárodná asociácia pre perie a páperové výrobky), ktorá dohliada na správny chov husí. Spoločnosť používa perie výhradne z certifikovaných chovov, u ktorých je garantované správne zaobchádzanie so zvieratami v súlade s nemeckou normou TÚV.
Ďalej je DaunenStep členom IDFB (International Down and Feather Bureau), svetovej asociácie, ktorá zoskupuje producentov páperových výrobkov a inštitúty vykonávajú analýzy. Priebežne vykonávané testy v členských i nezávislých laboratóriách zaisťujú kvalitu surovín aj hotových produktov.
 
 
Zloženie:
 
materiál poťahu – 100% bavlna
 
materiál výplne – vonkajšia časť 90% páperie, 10% perie; vnútorná časť – 100% perie
 
 
Údržba:
 
Perové vankúša je možné prať na 40 ° C v špeciálnom prípravku (odporúčame napríklad prípravok značky Miele), ktorý nepoškodí štruktúru peria. Po vypraní je vhodné vankúše sušiť v sušičke, aby perie zostávalo nadýchané. Vankúš môžete tiež bez obáv nechať vyčistiť v čistiarni.
 
 
U vankúšov sa odporúča pranie aj dvakrát ročne.
 
 
V rámci každodennej údržby je vhodné periny i vankúše najskôr nechať vyvetrať a až potom zastýlat posteľ. Ak vankúše striedate a odporúčame nepoužívaný vankúš uložiť napríklad do bavlneného vaku, aby perie mohlo dýchať. Upozorňujeme, že nie je vhodné vankúše skladovať vo vákuových vreciach, pretože môže dôjsť k porušeniu štruktúry páperia. Tiež dajte pozor, aby ste ich neskladovali vo vlhku.