Viscopur Vankúš MEMO-GEL neprofilovaný 40x60 cm

Viscopur Vankúš MEMO-GEL neprofilovaný 40x60 cm

Väčší neprofilovaný vankúš je ideálny ak trpíte na bolesti krčnej chrbtice. Vankúš má praktický poťah, ktorý možno vybrať. Vankúš Memo-gél má navyše zložku vnorených kvapôčok gélu, ktorý povzbudí unavený organizmu Celý popis
Tovar od predajcu MALL
54,90 €
Vrátane DPH
39,10 €
-28%

Na sklade 5+ kusov

Už zajtra k osobnému odberu
Predajne
 
25.1.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 872120

Popis

Viscopur Vankúš z pamäťovej peny MEMO-GEL, neprofilovaný

  • Zo 100% pamäťovej peny s vnorenými kvapôčkami gélu.
  • Snímateľný poťah Aloe vera s výťažkami aloe.
  • Vankúše sú certifikované podľa ÖKO-TEX Standard 100, ktorý potvrdzuje zdravotnú nezávadnosť použitých materiálov a ekologicky šetrné postupy pri výrobe.
  • Vankúše obdržíte v praktickej priehľadnej taške.
  • Rozmer: 40×60×12 cm.
MEMO-GEL povzbudí unavený organizsmus:
Gél sa ako materiál začal presadzovať ako doplnok tovarupre bývanie iba pred niekoľkými rokmi. Jeho chladivé vlastnosti a elasticita ho predurčili k vyvinutiu novej generácie produktov pre zdravý spánok. Skončí tak nekonečné prevaľovanie a mrzuté rána, najmä v letnom období. Napomáha proti prehrievaniu krčnej chrbtice.

Pamäťová pena

Čo je pamäťová pena? Pamäťová, alebo tiež lenivá, kozmická alebo termoreaktívna pena sa vyznačuje tým, že upravuje svoju tuhosť podľa tepla ľudského tela a jeho tlaku. Keď si na ňu ľahnete, pena sa pod vaším telom akoby pomaly preborila. Vankúš je anatomicky profilovaný – pod krčnou chrbticou tvorí akúsi opornú „hrču“, ktorá drží hlavu a krk v správnej pozícii. Ak sa bojíte, že vám táto „hrča“ bude prekážať, skúste vankúš neprofilovaný, taktiež z radu VISCOPUR.

S výťažkom Bambusu

Vankúš je obalený poťahom s výťažkami Bambusu. Poťah je snímateľný a možno ho ľahko zložiť po-mocou zipsu a prať v práčke. Poťah Bamboo obsahuje vlákna bambusu, ktoré sa vyznačujú dobrými antibakteri-álnymi a hypoalergénnymi vlastnosťami a vysokou savosťou (až štyrikrát väčšia ako bavlna). Je lesklý, príjemný na dotyk, antibakteriálny a nedržia sa v ňom pachy.
Nechajte sa ďalej inšpirovať z našej ponuky: