Tropico Vankúš Tom Mini travel 40x25

Tropico Vankúš Tom Mini travel 40x25

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner Akcia
Malý, ale šikovný. Pamäťový vankúš na každý deň aj na cesty. Ortopedický vankúš klasického tvaru. Ideálna podpora krčnej chrbtice a uvoľnenie šijového svalstva. Svojim rozmerom je ideálny pre cestovanie. Celý popis
54 €
Vrátane DPH
42 €
-22%
Doprava zadarmo
Platí do 7.12.2021 alebo do vypredania

Na objednanie u partnera

27.1.2022 - 31.1.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu Hilding Anders Česká republika

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100022281452

Popis

Vankúš Tom Mini 40×25×10

Malý, ale šikovný. Pamäťový vankúš na každý deň aj na cesty. Ortopedický vankúš klasického tvaru. Ideálna podpora krčnej chrbtice a uvoľnenie šijového svalstva. Svojim rozmerom je ideálny pre cestovanie. 

Bližší popis vankúše:
  • Pamäťový vankúš kompaktného tvaru s poddajnou pamäťovou penou a perforáciou, obmedzujúce prehrievaniu. Veľkosť a tvar padne aj tým, ktorí si doteraz neboli nákupom pamäťového vankúše istí. Je to presvedčivý spoločník tiež na cesty. Dodáva sa v komprimačný nylonové taštičke so šnúrkou, do ktorej vankúšik ľahko stočíte a vojde sa skutočne kamkoľvek). Perforácia jadra napomáha udržiavať hygienu, odvádza prebytočnú vlhkosť z jadra von.
  • Rozměr: 40 × 25 × 10 cm
Poťah vankúše:
  • Poťah Thermic (40°C)
  • Jemný poťah z 35% prírodných viskózových vlákien a 65% polyesterových vlákien, je snímateľný, prateľný (40 ° C), poddajný a odolný
Parametre:
  • Dĺžka: 40 cm
  • Šírka: 25 cm
  • Výška: 10 cm
  • Výrobca si týmto vyhradzuje právo na akúkoľvek zmenu technológie výrobku alebo jeho konštrukcie, zafarbenia, dizajnu, atď.. bez predchádzajúceho upozornenia s tým, že aktuálne vyobrazenie výrobku sa môže odlišovať od aktuálneho vyobrazenia reklamných a ilustračných fotografií výrobku.
Mohlo by Vás zaujímať: