Tropico Vankúš Tom Carbon 60x40

Tropico Vankúš Tom Carbon 60x40

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner Akcia
Uhlík. Základný stavebný prvok, prinášajúci ozdravný spánok. Uhlík zaisťuje výbornú termoreguláciu, odvod vlhkosti. Vďaka antistatickým a antibakteriálnym vlastnostiam prináša uvoľňujúci spánok. Pamäťová pena s prímesou uhlíka, získaného z bambusového uhlia prináša antiseptické účinky a vhodnosť pou Celý popis
108 €
Vrátane DPH
64 €
-40%
Doprava zadarmo
Platí do 21.12.2021 alebo do vypredania

Na objednanie u partnera

31.1.2022 - 2.2.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu Hilding Anders Česká republika

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100022284699

Popis

Vankúš Tom Carbon 60×40×12

Uhlík. Základný stavebný prvok, prinášajúci ozdravný spánok. Uhlík zaisťuje výbornú termoreguláciu, odvod vlhkosti. Vďaka antistatickým a antibakteriálnym vlastnostiam prináša uvoľňujúci spánok. Pamäťová pena s prímesou uhlíka, získaného z bambusového uhlia prináša antiseptické účinky a vhodnosť použitia pre osoby citlivé aj alergické. 

Bližší popis vankúše:
  • Vankúš je príjemne mäkučký, vzdušný a vhodný aj pre drobnejšie postavy. Uhlík zaisťuje výbornú termoreguláciu, odvod vlhkosti. Vďaka antistatickým a antibakteriálnym vlastnostiam prináša uvoľňujúci spánok. Relaxácia je samozrejmosťou – vďaka už spomínané pamäťové pene, ktorá zníži tlak na šijové svalstvo (pomáha neobmedziť krvný obeh) a prinesie úľavu.
  • Rozměr: 60 × 40 × 12 cm
Poťah vankúše:
  • Poťah Thermic (40°C)
  • Jemný poťah z 35% prírodných viskózových vlákien a 65% polyesterových vlákien, je snímateľný, prateľný (40 ° C), poddajný a odolný
Parametre:
  • Dĺžka: 60 cm
  • Šírka: 40 cm
  • Výška: 12 cm
  • Výrobca si týmto vyhradzuje právo na akúkoľvek zmenu technológie výrobku alebo jeho konštrukcie, zafarbenia, dizajnu, atď.. bez predchádzajúceho upozornenia s tým, že aktuálne vyobrazenie výrobku sa môže odlišovať od aktuálneho vyobrazenia reklamných a ilustračných fotografií výrobku.
Mohlo by Vás zaujímať: