Daunen Step Perina zo špeciálne upraveného polyesterových vlákien, 135 x 200 cm, Classic Winter

Daunen Step Perina zo špeciálne upraveného polyesterových vlákien, 135 x 200 cm, Classic Winter

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Perina zo špeciálneho silikónom potiahnutého dutého polyesterového vlákna Euro-Fill v jemnom polyesterovom poťahu je správnou voľbou pre váš zdravý spánok. Rozmer periny 135 × 200 cm, najvyšší teplotný bod Classic Winter. Celý popis
90,60 €
Vrátane DPH

Na objednanie u partnera

3.3.2022 - 8.3.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu À la Maison

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100054130006

Popis

Polyesterové periny NEOSTEP 200 patrí medzi produktmi talianskej spoločnosti DaunenStep a sú vyrobené zo špeciálne upraveného silikónom potiahnutého dutého vlákna Euro-Fill. Táto špeciálna úprava zabraňuje tomu, aby sa vlákno po vypraní zlepoval a tvorilo hrudky.

DaunenStep je talianska rodinná firma, ktorá bola založená už v roku 1907 a ktorej ručne vyrábané periny patria ku špičkám na trhu. Prémiovej rady perín a vankúšov od DaunenStepu pochádza z ateliéru Eccel, ktorý je pomenovaný po rodine Eccel, ktorým spoločnosti už od založenia patrí.
Za kvalitu produktov DaunenStepu ručí početné certifikáty. Jedným z nich je napríklad Oeko-Tex 100, ktorý je najdôležitejšou ekologickú známkou v textilnom svete. Produkty s týmto označením boli analyzované medzinárodným inštitútom pre výskum a testovanie v odbore nezávadnosti textílií, čo zaručuje ich nezávadnosť pre človeka.

Zloženie:
materiál poťahu – 100% polyesterové mikrovlákno
materiál výplne – 100% polyester, silikónom potiahnuté duté vlákno Euro-Fill
Teplotné podmienky:
Firma DaunenStep vyrába periny v niekoľkých variantoch vhodných do rôznych teplotných podmienok. Táto perina je k dispozícii v troch rôznych teplotných variantoch:
Classic Winter – vhodné do miernej zimy, do stredne vykurovaných priestorov
MID Season – vhodné do teplejšieho podnebia, do dobre vykurovaných priestorov
TRIO 4Seasons – ide o kombináciu dvoch perín (Classic Winter a MID Season), ktoré sú k sebe zopnuté pomocou gombíka a dajú sa od seba preto kedykoľvek oddeliť; perina je vhodná do všetkých typov klímy
V našich teplotných podmienkach odporúčame na zimu periny Cold Winter. V prípade, že by ste chceli perinu na leto, najvhodnejšie budú periny MID Season.

Údržba:
Periny z polyesteru je možné prať na 95 ° C a sušiť v sušičke na max 120 ° C. Periny môžete tiež nechať vyčistiť v čistiarni.
Odporúčame ich prať raz za dva alebo tri roky. U vankúšov sa odporúča pranie aj dvakrát ročne.

V rámci každodennej údržby je vhodné periny najskôr nechať vyvetrať a až potom zastýlat posteľ.