Daunen Step Luxusné perina z páperia v Supersoft Batiste, Silver Protection, 135 x 200 cm, Cold Winter

Daunen Step Luxusné perina z páperia v Supersoft Batiste, Silver Protection, 135 x 200 cm, Cold Winter

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Periny z páperia v bavlnenom poťahu Supersoft Batiste sa Silver Protection sú skvelou voľbou pre váš zdravý spánok, aj keď sa obávate alergia na perie. Rozmer periny 135 × 200 cm, najvyšší teplotný bod Cold Winter. Váha periny 510 g / m2. Celý popis
535,80 €
Vrátane DPH
Doprava zadarmo

Na objednanie u partnera

8.2.2022 - 11.2.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu À la Maison

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100054126096

Popis

Periny D800 z páperia majú poťah sa špeciálnu úpravu vlákien tzv. Silver Protection, ktorá odpudzuje roztoče a zabraňuje usadzovaniu prachu.

DaunenStep je talianska rodinná firma, ktorá bola založená už v roku 1907 a ktorej ručne vyrábané periny patria ku špičkám na trhu. Prémiovej rady perín a vankúšov od DaunenStepu pochádza z ateliéru Eccel, ktorý je pomenovaný po rodine Eccel, ktorým spoločnosti už od založenia patrí.
Za kvalitu produktov DaunenStepu ručí početné certifikáty. Jedným z nich je nomi, ktorý garantuje, že je perie kvalitne vyčistené a neobsahuje roztoče. Vďaka tomu si teraz aj alergici môžu dopriať spánok pod kvalitnými perovými perinami.
Ďalším certifikátom je napríklad Oeko-Tex 100, ktorý je najdôležitejšou ekologickú známkou v textilnom svete. Produkty s týmto označením boli analyzované medzinárodným inštitútom pre výskum a testovanie v odbore nezávadnosti textílií, čo zaručuje ich nezávadnosť pre človeka.
DaunenStep je tiež členom asociácie EDFA (Medzinárodná asociácia pre perie a páperové výrobky), ktorá dohliada na správny chov husí. Spoločnosť používa perie výhradne z certifikovaných chovov, u ktorých je garantované správne zaobchádzanie so zvieratami v súlade s nemeckou normou TÚV.
Ďalej je DaunenStep členom IDFB (International Down and Feather Bureau), svetovej asociácie, ktorá zoskupuje producentov páperových výrobkov a inštitúty vykonávajú analýzy. Priebežne vykonávané testy v členských i nezávislých laboratóriách zaisťujú kvalitu surovín aj hotových produktov.

Zloženie:
materiál poťahu – 100% bavlna, Supersoft Batiste, Silver protection – špeciálna úprava vlákien Silver Protection odpudzuje roztoče a zabraňuje usadzovaniu prachu
materiál výplne – 100% páperie

plnivosť perie:
880 cuin (kubických palcov) – čím vyššia plnivosť, tým menej perie je potreba na plnenie jedného kubického palca, maximálna plnivosť sa pohybuje okolo 900 cuin

Teplotné podmienky:
Firma DaunenStep vyrába periny v niekoľkých variantoch vhodných do rôznych teplotných podmienok.
Artic Winter – vhodné do naozaj mrazivého klímy
Cold Winter – vhodné do chladných klimatických podmienok, do málo vykurovaných priestorov
Classic Winter – vhodné do miernej zimy, do stredne vykurovaných priestorov
MID Season – vhodné do teplejšieho podnebia, do dobre vykurovaných priestorov
V našich teplotných podmienkach odporúčame na zimu periny Cold Winter alebo Classic Winter. V prípade, že by ste chceli perinu na leto, najvhodnejšie budú periny MID Season.

Údržba:
Periny je možné prať na 40 ° C v špeciálnom prípravku (odporúčame napríklad prípravok značky Miele), ktorý nepoškodí štruktúru peria . Periny je vhodné po vypraní sušiť v sušičke, aby perie zostávalo nadýchané. Periny môžete tiež bez obáv nechať vyčistiť v čistiarni.
Odporúčame ich prať raz za dva alebo tri roky. U vankúšov sa odporúča pranie aj dvakrát ročne.

V rámci každodennej údržby je vhodné periny najskôr nechať vyvetrať a až potom zastýlat posteľ.
Ak používate sezónne periny a chcete zimné periny na leto uložiť, odporúčame ich zložiť napríklad do bavlneného vaku, aby perie mohlo dýchať. Upozorňujeme, že nie je vhodné periny skladovať vo vákuových vreciach, pretože môže dôjsť k porušeniu štruktúry páperia. Tiež dajte pozor, aby ste periny neskladovali vo vlhku.