Little Tobi Bloomingbath™ Kvitnúce kúpeľ šedá

Little Tobi Bloomingbath™ Kvitnúce kúpeľ šedá

Už sa nemusíte báť z prvej kúpeľa svojho drobčeka! Bloomingbath – kvitnúca kúpeľ vám bude najväčším pomocníkom. Pružná vložka do kúpeľa pre dojčatá a bábätká, ktorá dokonale pasuje do akejkoľvek nádoby. Vďaka tejto vložke môžete k detskej kúpeli využiť umývadlo, vaničku alebo kuchynský drez. Ľahko sa čistí a suší. Celý popis

Farba

default
default
default
default
50,14 €
Vrátane DPH
30,80 €
-38%
Tovar od predajcu MALL

Na sklade 4 kusy

Už zajtra k osobnému odberu
Predajne
 
Už zajtra na vašej adrese
Možnosti doručenia
 
Kód: 1323299003

Popis

Bloomingbath

Bloomingbath je mäkká, pružná vložka do kúpeľa pre dojčatá a bábätká, ktorá dokonale pasuje do akejkoľvek nádoby. Vďaka tejto vložke môžete k detskej kúpeli využiť umývadlo, vaničku alebo kuchynský drez. Ľahko sa čistí a suší. Bloomingbath – kvitnúca kúpeľ je milý, príjemný a pohodlný spôsob, ako kúpať Vaše bábätko. Ručne vyrábaná z neuveriteľne mäkkého a maznavého materiálu. Lístky Bloomingbath objímu akúkoľvek nádobu pre kúpeľ a vytvorí rozkošnú, bezpečnú, zábavnú a pohodlnú kúpeľ pre Vašich najmenších.

Jedinečná a ľahká

Zabudnite na tie detské tvrdé plastové vane alebo sedačky do vane! Kúpeľ s Bloomingbath je jedinečná a jednoduchá. Umožní Vám užívať si tie vzácne a nezabudnuteľné okamihy s Vaším bábätkom. Používanie a starostlivosť o Bloomingbath už nemôže byť jednoduchšie. Keď dokúpi, jemne vyžmýkate prebytočnú vodu a vhodíte do sušičky na 10 až 15 minút. Alebo ak dávate prednosť bežnému sušenie, stačí použiť úchytku na spodnej strane a zavesiť na sušenie.


Kľúčové vlastnosti

  • Bloomingbath – kvitnúce kúpeľ je milý, príjemný a pohodlný spôsob, ako kúpať Vaše bábätko.
  • Ručne vyrábaná z neuveriteľne mäkkého a maznavého materiálu. Lístky Bloomingbath objímu akúkoľvek nádobu pre kúpeľ a vytvorí rozkošnú, bezpečnú, zábavnou a pohodlnú kúpeľ pre Vašich najmenších.
  • Zabudnite na tie detské tvrdé plastové vane alebo sedačky do vane!
  • Kúpeľ s Bloomingbath je jedinečná a jednoduchá. Umožní Vám užívať si tie vzácne a nezabudnuteľné okamihy s Vaším bábätkom.
  • Priemer celého kvetu je 82 cm. Stred kvetu, kde dieťa sedí je 25,5 cm v priemere.

Obsah balenia

1× kus