Purus Meda PM Estromenox 30 tbl.
8,90 €

Doplnok stravy PM Estromenox obsahuje prírodné fytoestrogény doplnené koenzýmom Q10, fermentovaným včelím peľom perga a extraktom zo zrniečok hrozna. Tieto látky sú vhodné pre ženy s intoleranciou syntetických hormonálnych prípravkov pri menopauze a postmenopauze.


Salvia Paradise Alchemilka vňať
23,20 €

Posledný kus za túto cenu!

100% čistý Alchemilka vňať pre zdravú menštruáciu, trávenie, kĺby, svaly, pre osvieženie nášho tela.


Salvia Paradise Ašvaganda koreň mletý
5,10 €

100% Ašvaganda (vítaním) koreň jemne mletý pre našu duševnú rovnováhu, stres, vitalitu, reprodukčnej funkcie, únavu, spánok. Bylina je významný adaptogén a antioxidant.


Salvia Paradise Kozinec blanitý koreň mletý 100g
6,70 €

100% čistý Kozinec blanitý jemne mletý koreň bohatý na antioxidanty a adaptogény pre zdravie našej imunity, ciev, srdca, močových ciest, kĺbov, ale aj pre kondíciu spermií a prirodzenú menštruáciu a menopauzu.


Salvia Paradise Maka gelatinizovaná - prášok BIO
7,10 €

Posledný kus za túto cenu!

100% čistá Maca (Maka) gelatinizovaná v BIO kvalite pre udržanie si plodnosti oboch pohlaví, sexualitu, fyzické a duševné zdravie, vytrvalosť, vitalitu, hormonálnu rovnováhu.


Salvia Paradise Nátržník husí vňať
2 €

Posledný kus za túto cenu!

100% čistá Nátržník husí vňať sa najčastejšie využíva pre udržanie predmenštruačného a menštruačného pohodlie a zdravie.


Salvia Paradise Vrbovka malokvetá AF tinktúra
5,10 €

100% čistá Vrbovka malokvetá vo forme tinktúry s 0% alkoholu. Vrbovka je zdrojom prospešných antioxidantov pre fungovanie našej prostaty, prirodzený priebeh menštruácie i menopauzy. Pôsobí tiež priaznivo na udržanie si zdravých dolných močových ciest a správneho trávenia.


Synergia Indonal 90 kapsúl
21,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Doplnok stravy Indonal Woman je 100% prírodný produkt. Jeho výnimočné vlastnosti ovplyvňujú život ženy.


Synergia Indonal Partner 90 kapsúl
27,20 €

Indonal Partner je jedinečnou kombináciou látok indol-3-karbinolu a resveratrolu, ktoré podporujú normálnu činnosť pohlavných orgánov.


Walmark Pupalka dvojročná 1000 mg 30 tob.
7,40 €

Produkt Pupalka dvojročná 1000 mg obsahuje kvalitné pupalkový olej a je dôležitý pre zachovanie zdravého vzhľadu pokožky, rast vlasov, menštruačné pohodlie a pomáha udržiavať normálny stav srdca a ciev.