Mechanická kuchynská váha Nostalgie
71 €
+ doprava zadarmo

Praktická kuchynská váha Nostalgie v úžasnom retro vzhľadu. Váha je vyrobená z nerezovej ocele a vyberateľná misa má obsah až 1 liter. Táto váha má rozsah váženia do **2 kg ** s citlivosťou na 10 g.

Zassenhaus Digitální váha SPEED černá
67 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Zassenhaus Digitální váha SPEED je praktický pomocník do vaší kuchyně. Je vhodná na vážení ingrediencí do 5 kg. Tato kuchyňská váha s designem kokpitu vám usnadní vařenípečení.

Zassenhaus Digitální váha SPEED červená
67 €
+ doprava zadarmo

Usnadněte si pečenídigitální váhou Zassenhaus SPEED. Vážit můžete ingredience do 5 kg. Její retro design kokpitu se hodí do každé kuchyně.

Zassenhaus Digitální váha ECO ENERGY červená
66 €
+ doprava zadarmo

Ulehčete si pečení s touto elegantní digitální váhou Zassenhaus ECO ENERGY. Zváží ingredience do 5 kg. Tato váha se stane vašim každodenním pomocníkem ve vaši kuchyni.

Zassenhaus Digitální váha ECO ENERGY černá
66 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Digitální váha Zassenhaus ECO ENERGY se stane skvělým pomocníkem v každé domácnosti. S touto váhou můžete vážit ingredience do 5 kg. Její elegantní design zapadne do jakékoliv kuchyně.

Dr.Oetker Kuchynská váha retro
53 €
+ doprava zadarmo

Kuchynská váha RETRO je nepostrádateľným pomocníkom pre pečenie i varenie v originálnej domácnosti. Táto váha v striebornej farbe od značky Dr. Oetker váži s presnosťou, zvládne záťaž až 5 kg.

CATLER kuchynská váha KS 4010
55,13 € 52 €
+ doprava zadarmo

Jedinečné prevedenie, kombinácia použitých materiálov a štýlový dizajn sa hodí do každej kuchyne. Digitálna kuchynská váha je vybavená dotykovým ovládacím panelom a extra veľkým podsvieteným LED displejom, ktoré uľahčujú ovládanie prístroja.

Viceversa Kuchynská váha digitálna zelená
47 €
+ doprava zadarmo

Kuchynská váha digitálna s funkciou dovažovania od dizajnéra YOTAM SHABTAI dizajnovej značky ViceVersa. Zelená váha má priehľadnú plastovú vážiacu misku a podsvietený LCD displej. Vážiť môžete do maximálnej hodnoty 5kg.

Viceversa Kuchynská váha digitálna fialová
47 €
+ doprava zadarmo

Kuchynská váha digitálna s funkciou dovažovania od dizajnéra YOTAM SHABTAI dizajnovej značky ViceVersa. Fialová váha má priehľadnú plastovú vážiacu misku a podsvietený LCD displej. Vážiť môžete do maximálnej hodnoty 5kg.

Viceversa Kuchynská váha digitálna červená
47 €
+ doprava zadarmo

Kuchynská váha digitálna s funkciou dovažovania od dizajnéra YOTAM SHABTAI dizajnovej značky ViceVersa. Červená váha má priehľadnú plastovú vážiacu misku a podsvietený LCD displej. Vážiť môžete do maximálnej hodnoty 5kg.

BEURER digitálna kuchynská váha BEU-KS59
46,90 €
+ doprava zadarmo

Pomocník nielen do kuchyne, ale aj na váženie balíkov je kuchynská váha Beurer. Váha znesie záťaž až do 20 kg a navyše má moderné dotykové ovládanie a LCD displej s číslicami 20 mm.

Salter Vodeodolná digitálna váha 1062BKDR
39 €

Digitálna kuchynská váha značky Salter vyniká svojou vodeodolnosťou. Môžete jej umyť pod tečúcou vodou po každom vážení. Veľmi krásny a jednoduchý dizajn v čiernom prevedení. Jej nosnosť je 5 kg.

SENCOR Kuchyňská váha SKS 6700BK
46,10 € 39 €

Novinka

SENCOR Kuchyňská váha SKS 6700BK s bambusovým prkénkem a vyjímatelnou miskou z nerezu je praktickým pomocníkem ve vaší kuchyni. Tato elektronická váha vám usnadní a urychlí přípravu pokrmů. Nejenže disponuje mnoha funkcemi, ale oceníte také její stylový design.

ECG Kuchynská váha KV 215 S
38 €

Kuchynská váha KV 215 S s nerezovým povrchom je vybavená veľkou vážiacou plochou o rozmere 30×23 cm. Veľkou výhodou tejto váhy je maximálna nosnosť 15kg s rozlíšením 1g.

Soehnle Food control easy 66130
47,66 € 37 €

Posledný kus za túto cenu!

Digitálna kuchynská váha Food control easy 66130 váži a vyhodnocuje množstvo tukov, sacharidov, uhľohydrátov, kalcia, cholesterolu, bielkovín a kalorických hodnôt v potravinách. Je vyrobená z bezpečnostného skla.

Ceramic Blade Analogová retro kuchynská váha
36 €

Analógová kuchynská váha v retro dizajne zvládne maximálne zaťaženie 5 kg a váži v prírastkoch po 20 g. Vážiť možno priamo pomocou zásobníka, čo vám ušetrí ďalší špinavý riad počas varenia. Váha je vybavená funkciou Tare.

Salter 3013 SSSVDR digitálna kuchynská váha
35 €

Elektronická digitálna kuchynská váha Salter 3013 SSSVDR je vyrobená z prvotriednej nerezovej ocele. Má prehľadný LCD displej. Umožňuje prevod tekutín na obsah v ml, má funkciu dovažovania. Maximálna nosnosť je 10 kg. Pre váženie môžete použiť akékoľvek misy. Elegantný dizajn.

SENCOR Kuchyňská váha SKS 6500BK
34,60 € 31 €

Novinka

SENCOR Kuchyňská váha SKS 6500BKpraktickým bambusovým prkénkem a vyjímatelnou miskou vám urychlí přípravu pokrmů. Váha se snadno obsluhuje a bude skvělým pomocníkem ve vaší kuchyni.

BEURER digitálna kuchynská váha BEU-KS54
30,90 €

Digitálna kuchynská váha Beurer je výborným pomocníkom pri varení alebo pečení. Váha zváži až päť kíl potrebných surovín pomocou odnímateľnej nerezovej misy. Váha má tiež plno praktických funkcií, ktoré využijete.

ETA Nutri Vital 079090000
30,86 €

Nutričná váha Eta Nutri Vital zváži hmotnosť potravín a surovín a zároveň spočíta ich nutričné hodnoty. Pri každej surovine zo zoznamu viac ako 470 položiek vám zobrazí obsah bielkovín, tuku, sacharidov, vlákniny, soli a energetickú hodnotu. Do zoznamu možno ukladať aj vlastné potraviny. Hodnoty sa prenášajú do mobilnej aplikácie pomocou Bluetooth technológie.

Soehnle Digitálna kuchynská váha GENIO
30 €

Posledný kus za túto cenu!

Skutočný priestorový zázrak, digitálnu sklenenú kuchynskú váhu GENIO je možné úsporne zložiť a ľahko uložiť na miesto. Váha ponúka vysokú nosnosť do 5 kg s presnosťou váženia na 1 g.

Marex Trade Kuchynská váha do 5kg
30 €

Klasická kuchynská váha v retro štýle bude impozantný doplnok každej kuchyne. Farba číselníka je vždy vo farbe tela váhy. Miska váhy je vyrobená z nerezovej ocele.

Soehnle Page Profi 67080 digitálna kuchynská váha
29,40 €

Výborná digitálna kuchynská váha Soehnle Page Profi, ktorá hravo zváži všetky potrebné suroviny. S nosnosťou až neuveriteľných 15 kg a praktickou funkciou Tara bude vynikajúcim pomocníkom aj v gastronomických zariadeniach. S presnosťou váženia 1 g.

SENCOR Kuchyňská váha SKS 6501WH
34,60 € 28,90 €

Posledný kus za túto cenu!

SENCOR Kuchyňská váha SKS 6501WH disponuje praktickým bambusovým prkénkem a vyjímatelnou nerezovou miskou. S touto elektronickou váhou bude vážení ingrediencí rychlé a snadné. Nejenže vám ušetří čas během vaření, ale oceníte také její stylový design.

Laica Digitálna kuchynská váha KS5020
26,31 € 26 €

Posledný kus za túto cenu!

Vysokokapacitná digitálna kuchynská váha Laica KS5020 s farebnou potlačou. Váha má povrch z tvrdeného skla o sile 3mm. Ovládanie dotykom, 60 sekundové podržanie nameranej hodnoty na displeji. Nosnosť 20 kg.

SENCOR SKS 7000WH kuchynská váha
31,44 € 24 €

Kuchynská váha SKS 7000WH od značky Sencor so skleneným povrchom pre ľahkú údržbu. Disponuje veľkým LCD displejom, maximálna nosnosť je 10 kg a pre presné váženie má zabudované 4 senzory.

SENCOR SKS 7001BK kuchynská váha
31,44 € 23,90 €

Kuchynská váha SKS 7001BK od značky Sencor so skleneným povrchom pre ľahkú údržbu. Disponuje veľkým LCD displejom, maximálna nosnosť je 10 kg a pre presné váženie má zabudované 4 senzory.

Tescoma Digitálna kuchynská váha ACCURA 15kg-24%
31,50 € 23,90 €

Akcia

Digitálna kuchynská váha ACCURA váži potraviny do hmotnosti 15kg s rozlíšením 1 g. Má funkciu dovažovania s možnosťou postupného váženia viacerých potravín. Čo sa hodí nielen pri varení, ale aj pečení.

Orion Kuchynská váha EMA s miskou 5 kg
23,52 €

Kuchynská váha s mechanickým ovládaním má nerezovú, odnímateľnú misku, ktorú môžete v prípade potreby nahradiť inou, väčšou misou. Váha Ema má maximálnu nosnosť 5 kg.

Salter Digitálna kuchynská váha dizajn korenie
23 €

Posledný kus za túto cenu!

Váha od spoločnosti Salter s tradíciou od roku 1760. Veľká a ultra tenká sklenená platforma, ktorá je hygienická a ľahko sa čistí. Vďaka displeju veľkému 5,6 cm × 2,5 cm a dotykovým tlačidlám je jednoduchá na ovládanie. Funkcia Tara umožňuje váženie viac surovín v jednej miske. Moderný dizajn s potlačou korenia.

Salter Digitálna kuchynská váha design jednotky
23 €

Posledný kus za túto cenu!

Váha od spoločnosti Salter s tradíciou od roku 1760. Veľká a ultra tenká sklenená platforma, ktorá je hygienická a ľahko sa čistí. Vďaka displeju veľkému 5,6 cm × 2,5 cm a dotykovým tlačidlám je jednoduchá na ovládanie. Funkcia Tara umožňuje váženie viac surovín v jednej miske. Moderný dizajn s potlačou odmeriek.

Salter Digitálna kuchynská váha dizajn jednorožci
23 €

Posledný kus za túto cenu!

Váha od spoločnosti Salter s tradíciou od roku 1760. Veľká a ultra tenká sklenená platforma, ktorá je hygienická a ľahko sa čistí. Vďaka displeju veľkému 5,6 cm × 2,5 cm a dotykovým tlačidlám je jednoduchá na ovládanie. Funkcia Tara umožňuje váženie viac surovín v jednej miske. Moderný dizajn s potlačou jednorožcov.

Salter Digitálna kuchynská váha design bylinky
23 €

Váha od spoločnosti Salter s tradíciou od roku 1760. Veľká a ultra tenká sklenená platforma, ktorá je hygienická a ľahko sa čistí. Vďaka displeju veľkému 5,6 cm × 2,5 cm a dotykovým tlačidlám je jednoduchá na ovládanie. Funkcia Tara umožňuje váženie viac surovín v jednej miske. Moderný dizajn s potlačou byliniek.

Salter Precízna digitálna váha s misou
23 €

Váha od spoločnosti Salter s tradíciou od roku 1760. Pri vážení do 999 g zaručuje presnosť 0,1 g. Priehľadná litrová miska je vhodná do umývačky riadu. Funkcia Tara umožňuje váženie viac surovín v jednej miske. Tekutiny možno vážiť v metrických aj imperiálnych hodnotách (ml i fl.oz).

Laica Digitálna kuchynská váha KS5010
22,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Vysokokapacitná digitálna kuchynská váha Laica KS5010 s farebnou potlačou varešiek. Váha má povrch z tvrdeného skla o sile 3mm. Ovládanie je jednoduché pomocou dotyku. Vyberateľný klip pre zavesenie. Nosnosť 10 kg.

Tescoma Elektronická vážiaca lyžica DELÍCIA
21,60 €

Vynikajúca pre jednoduché a rýchle váženie múky, cukru, korenia, smotany, masla a iných surovín do hmotnosti 300 g. Elektronická vážiaca lyžica má jednoduché ovládanie a ľahko sa skladuje.

Tescoma Digitálna kuchynská váha ACCURA 5 kg-20%
27 € 21,60 €

Akcia

Digitálna kuchynská váha ACCURA váži potraviny do hmotnosti 5kg s rozlíšením 1 g. Má funkciu dovažovania s možnosťou postupného váženia viacerých potravín. Čo sa hodí nielen pri varení, ale aj pečení.

BEURER digitálna kuchynská váha Breakfast KS19
30,90 € 21,30 €

Aby sa zbytočne nemíňali batérie, váha je vybavená funkciou automatického vypnutia. Štýlová váha KS19 v modernom ultratenkom prevedení, ktorému dominuje výborne čitateľný LCD displej.

BEURER digitálna kuchynská váha Sequence KS19
30,90 € 21,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Extra tenká váha Beurer KS 19 z radu, ktorý ponúka originálny dizajn. Navážené hodnoty neomylne zobrazí LCD displej v čísliciach s výškou 20 mm. Váha pre tých, ktorí nechcú žiadnu nudnú váhu, ale hľadajú originálny dizajn.

BEURER kuchynská digitálna váha Black KS19
30,90 € 21,30 €

Váha pre tých, ktorí nechcú žiadnu nudnú váhu ale hľadajú originálny dizajn. Extra tenká váha Beurer KS 19 z radu, ktorý ponúka originálny dizajn. Navážené hodnoty neomylne zobrazí LCD displej v čísliciach s výškou 20 mm.

BEURER digitálna kuchynská váha Lemon KS19
30,90 € 21,30 €

Váha pre tých, ktorí nechcú žiadnu nudnú váhu ale hľadajú originálny dizajn. Extra tenká váha Beurer KS 19 z radu, ktorý ponúka originálne dizajny. Navážené hodnoty neomylne zobrazí LCD displej v čísliciach s výškou 20 mm.

BEURER kuchynská digitálna váha Berry KS19
30,90 € 21,30 €

Extra tenká váha Beurer KS 19 z radu, ktorý ponúka originálny dizajn. Navážené hodnoty neomylne zobrazí LCD displej v čísliciach s výškou 20 mm. Váha pre tých, ktorí nechcú žiadnu nudnú váhu, ale hľadajú originálny dizajn.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: