Woody Vláčik so zvieratkami-16%
13,65 € 11,40 €

Prejdite sa prírodou s dreveným vláčikom a dvoma vagónikmi. Zažite dobrodružstvo so štyrmi nádherne farebnými zvieracími kamarátmi a pánom strojvodcom. Naučte sa poznávať zvieratká.

Brio Nákladný vagón

Brio Nákladný vagón

Hodnotenie: 4,8
11,99 € 10,60 €

Nákladný vagón pre prepravu dreva vie nabrať vďaka svojim ôsmim kolesám veľkú rýchlosť a preto je z lesa vo chvíli pristavaný na píle. Magnetický mechanismus umožňuje jednoduché naloženie a vyloženie nákladu.

Wiky Vláčik s mašinkou sada
25,69 €

Krásny set vláčika s mašinkou pre najmenších. Pospájaj koľajnice a vláčik môže vyraziť zo stanice.

Brio Vagón + žeriav

Brio Vagón + žeriav

Hodnotenie: 4,7
17,99 € 17,80 €

Vagón a žeriav sa budú hodiť do každej vláčikodráhy Brio. Stále sa niekde stavajú nové budovy a po koľajniciach sa k nim títo pomocníci najrýchlejšie dostanú. Bez ohľadu na náklad žeriav zvládne každú prácu.

Brio Vagón so zvončekom

Brio Vagón so zvončekom

Hodnotenie: 3,6
8,85 € 8,70 €

Crrr! Tento zvuk je na koľajisku počuť, keď prechádza vagón so zvončekom. Vlak s týmito vagónikmi je počuť už z diaľky. Vagónik totiž pri jazde dopredu a dozadu zvoní.

Brio World 33472 Cisterna
12,99 € 12,50 €

Žiarivá cisterna, ktorá je pripravená prepravovať náklad vo vašom svete BRIO World, zvládne každú zákrutu. Vlak sa pripojí k lokomotíve a zvyšku súpravy pomocou magnetov.

Brio Príves na prepravu áut
11,99 € 10,60 €

Príves na prepravu áut sa dá pripojiť k akejkoľvek lokomotíve Brio alebo vozidlu. Súčasťou je autíčko s magnetickou spojkou. Pomocou tohto prívesu bude autíčko skôr u nového majiteľa.

Brio Žirafa vo vagóne

Brio Žirafa vo vagóne

Hodnotenie: 5
11,99 € 11 €

Pre rozšírenie vášho BRIO vozového parku sa bude hodiť Safari vagónik so žirafou na palube. Žirafe sa v safari parku žije dobre. Turisti ju denne obdivujú a strážcovia ju občas zvezú vagónikom na prehliadku.

Brio World 33969 Slon a vagónik-18%
12,13 € 9,90 €

Pripojte slona a jeho vagónik a vyrazte na cestu po BRIO svete. Slon má telo vyrobené z kvalitného dreva a hlavu z kvalitného, výrazne dekorovaného plastu. Vagónik sa dá za pomoci magnetu pripojiť k mašinke zo sveta Brio.

Hape Vláčik s nákladom-16%
13,61 € 11,40 €

Keď sa tento vlak rozbehne dole po trati, ozubený náklad sa veselo otáča dokola pre dynamický zážitok z hry! Dva ozubené náklady je možné vybrať pre hranie pri nakladaní a vykladaní.

Brio WORLD 32260 Vláčik Donalda a Daisy
25,99 € 23,20 €

Máte radi káčerích kamarátov? Parný vláčik v retro dizajne Disney obsahuje figúrky Káčera Donalda a Daisy. Nasadnite s nimi do vláčika, vydajte sa na dobrodružnú cestu a užite si spoločné chvíle plné zábavy.

Wiky Vlak set s traťou 160x90cm
13,39 €

To je niečo! Môžeš mať doma vlastný vlak! Naozaj vypúšťa paru! Poskladaj si v izbe vlakovú trať a vyraz s vlakom na prechádzku. Svetelné a zvukové efekty len doplní parádny zážitok z jazdy s týmto vláčikom.

Brio WORLD 33986 Strašidelný vlak
19,99 € 18,20 €

Niečo strašidelného sa blíži po trati. oooOOoooo. Čo to asi je? Je to čierny vlak duchov! Lokomotíva aj drevený vagón v jej závese tajomne žiari v tme a vytvára tak tajuplnú atmosféru na trati.

Euro-Trade Vlak s vagónmi a dráhou
12,62 €

3 dielna vlaková súprava s koľajnicami. Jednoduchá montáž koľají a spojenie jednotlivých súprav dohromady. Vlak svieti a výdava zvuky.

Brio WORLD 33982 Nákladný vlak s troma vozňami-26%
32,99 € 24,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Po železnici sa dá prepravovať veľa nákladu. Extra dlhý drevený vláčik BRIO WORLD s tromi vozňami, dvoma kontajnermi a lesklou žiarivou motorovou jednotkou ponúka možnosť prezrieť zblízka motorovú jednotku. Stačí odsunúť dvere žltého nákladného vagónika.

Wiky Vlak metro s efektami set dľžka trate 88cm
19,89 €

Cestovanie metrom môže byť skvelá zábava. Ani v tuneli sa vďaka jeho svetelným a zvukovým efektom nestratíš. Zostav si svoju dráhu z koľajníc dĺžky až 88 cm. Set obsahuje:

Wiky Vlak set s traťou 25x35cm
15,89 €

To je niečo! Môžeš mať doma vlastný vlak! Naozaj vypúšťa dym !Poskladaj si v izbe vlakovú trať a vyraz s vlakom na prechádzku. Svetelné a zvukové efekty len doplní parádny zážitok z jazdy s týmto vláčikom.

Brio WORLD 33973 SMART TECH SOUND Vlaková stanica s tunelom-20%
42,99 € 34,20 €

Zapojte do svojej dráhy túto jedinečnú hernú vlakovú stanicu s interaktívnymi prvkami, osobným vozidlom a príslušenstvom. Skombinujte so Smart Tech Sound nahrávacou lokomotívou pre hru s pohybom, farebnými svetlami a vami vybranými zvukmi. Užite si nikdy nekončiacu zábavu s touto úžasnou sadou.

Brio WORLD 32265 Vlak na batérie Myšiaka Mickeyho
30,99 € 27,30 €

Privítajte najobľúbenejšiu Disney postavičku Myšiaka Mickeyho na svojej dráhe. Vlakjednoduché ovládanie štartu a zastavenia. Sada tak umožňuje deťom prežiť skvelú zábavu a hlavne úžasné dobrodružstvo.

Bigjigs Rail Vagón s traktorom + 2 koľaje
9,90 €

Táto krásna hračka má dvojaké využitie! Deti sa môžu tešiť hraniu sa s traktorom a zároveň nájazdu a prevoz na ťažkotonážnom vagóniku drevenej vláčikodráhy. Vagónik má tiež magnetické spojky, ktoré zaisťujú jednoduché prepojenie s ďalšími vagónikmi alebo s lokomotívou. Súčasťou balenia sú tiež koľaje: 1ks krátka koľaj a 1ks spojka.

Brio Môj prvý železničný vagón so svetlom-23%
14,99 € 11,40 €

Vagónik s bezpečnými svetielkami, ktoré sa aktivujú pri hraní. Keď sa dá vagón do pohybu, začnú v ňom blikať svetlá. Zábavná hračka, vhodná najmä k večernému hraniu. Časti sú vyrobené z dreva s certifikátom FSC.

Brio Vagón s kravičkou

Brio Vagón s kravičkou

Hodnotenie: 5
11,99 € 10,20 €

Týmto vagónikom ľahko a rýchlo preveziete kravičku na akúkoľvek farmu v okolí. Vagónik stačí len pripojiť pomocou magnetu. Vozidlo má vyklápaciu rampu, po ktorej sa kravička dostane bezpečne do vozidla a je pripravená na jazdu.

Brio World 33966 Lev a vagónik
12,13 € 10,20 €

Pripojte leva a jeho vagónik a vyrazte na cestu po BRIO svete. Lev má telo vyrobené z kvalitného dreva a hlavu z kvalitného výrazne dekorovaného plastu. Vagónik sa dá za pomoci magnetu pripojiť k mašinke zo sveta Brio.

Brio World 33967 Zebra a vagónik-21%
12,13 € 9,50 €

Pripojte zebru a jej vagónik a vyrazte na cestu po BRIO svete. Zebra má telo vyrobené z kvalitného dreva a hlavu z kvalitného výrazne dekorovaného plastu. Vagónik sa dá za pomoci magnetu pripojiť k mašinke zo sveta Brio.

Brio World 33968 Nosorožec a vagónik
12,13 € 10,20 €

Pripojte nosorožca a jeho vagónik a vyrazte na cestu po BRIO svete. Nosorožec má telo vyrobené z kvalitného dreva a hlavu z kvalitného výrazne dekorovaného plastu. Vagónik sa dá za pomoci magnetu pripojiť k mašinke zo sveta Brio.

Brio WORLD 33976 SMART TECH SOUND Požiarna služba
19,70 €

Novinka

"Ach nie! Je tu oheň! "Pridajte na svoju trať trochu hasičského dobrodružstva. Spárujte so systémom SMART TECH SOUND Nahrávacou lokomotívou (nie je súčasťou) a naprogramujte prehrávanie pomocou funkcií SMART TECH SOUND, ako sú farebné svetlá, pohyb a prispôsobiteľné zvuky.

Hape Vláčik "Cesta džungľou"
12,90 €

Levy, tigre a slon. Prejdite sa džungľou po koľajniciach a zažite dobrodružstvo s tromi nádherne divokými kamarátmi z džungle. Naučte sa poznávať zvieratká.

Wiky Mašinka s vagónom 39cm
8,85 €

Objavuj zábavu s mašinkou. Pekná detská mašinka aj s vagónom a panáčikom aby si nebol na ceste sám.

Bigjigs Rail Drevené vláčikodráhy Vlak s tovarom + 3 koľaje
13,60 €

Rozmanitosť je korením života, a preto vám táto drevená Nákladná mašinka priváža rôzne suroviny. Náklad sa dá z vagónikov zobrať, trebárs pomocou žeriavu. Vagóniky sa dajú pripájať k mašinke pomocou magnetov. V balení nájdete tiež tri koľajnice.

Bigjigs Rail Drevené vláčikodráhy Nákladný vlak s autami a koľajami
15,20 €

Koho by nezaujal vlak prevážajúci autá. Táto pestrofarebná mašinka priváža do vašej vláčikodráhy vagóniky naloženými autíčkami. Autá sa na vagón dostanú pomocou rampy. Jednotlivé súpravy a mašinka sú spojené pomocou magnetov. V balení nájdete aj dve koľajnice.

Bino Rýchlostný vlak na batérie
11,40 €

Vaše vláčiky dôjdu vždy bezpečne do svojej cieľovej stanice, pokiaľ ich po drevených koľajniciach necháte ťahať za touto rýchlostnou modernou lokomotívou s jedným koncovým vagónom.