Brio Nákladný vagón

Brio Nákladný vagón

Hodnotenie: 4,8
9,90 € 9,80 €

Nákladný vagón pre prepravu dreva vie nabrať vďaka svojim ôsmim kolesám veľkú rýchlosť a preto je z lesa vo chvíli pristavaný na píle. Magnetický mechanismus umožňuje jednoduché naloženie a vyloženie nákladu.

Woody Vláčik so zvieratkami
13,65 € 11,30 €

Prejdite sa prírodou s dreveným vláčikom a dvoma vagónikmi. Zažite dobrodružstvo so štyrmi nádherne farebnými zvieracími kamarátmi a pánom strojvodcom. Naučte sa poznávať zvieratká.

Wiky Vláčik set Rail King 67cm
6,54 €

Poskladaj si vlakový set a cesta za dobrodružstvom môže začať! Historický express ťa nadchne reailistickým spracovaním! Lokomotíva svieti a vydáva zvuky.

Euro-Trade Vlak s vagónmi a dráhou
12,62 €

3 dielna vlaková súprava s koľajnicami. Jednoduchá montáž koľají a spojenie jednotlivých súprav dohromady. Vlak svieti a výdava zvuky.

Vlakový set Express 84x62cm
14,32 €

Vlaková súprava Express na batérie. Kto by sa aspoň na chvíľu nechcel stať železničiarom? Vlakový set zabaví na dlhé hodiny.

Wiky Vláčik s mašinkou sada
27,18 €

Krásny set vláčika s mašinkou pre najmenších. Pospájaj koľajnice a vláčik môže vyraziť zo stanice.

Wiky Vláčik set malý 104cm
8,38 €

Vlaková súprava Rail King. K prevádzke sú potrebné 2 x AA batérie (nie sú súčasťou balenia). Balenie obsahuje:

Wiky Vlaková sada s traťou 376cm
15,10 €

Vlaková súprava na batérie. Kto by sa aspoň na chvíľu nechcel stať železničiarom? Rýchlovlak má svetelné, zvukové a pohybové efekty.

Brio Vagón + žeriav

Brio Vagón + žeriav

Hodnotenie: 4,5
15,50 €

Vagón a žeriav sa budú hodiť do každej vláčikodráhy Brio. Stále sa niekde stavajú nové budovy a po koľajniciach sa k nim títo pomocníci najrýchlejšie dostanú. Bez ohľadu na náklad žeriav zvládne každú prácu.

Brio Vagón s kravičkou

Brio Vagón s kravičkou

Hodnotenie: 5
9,90 € 9,40 €

Týmto vagónikom ľahko a rýchlo preveziete kravičku na akúkoľvek farmu v okolí. Vagónik stačí len pripojiť pomocou magnetu. Vozidlo má vyklápaciu rampu, po ktorej sa kravička dostane bezpečne do vozidla a je pripravená na jazdu.

Hape Vláčik s nákladom
13,61 € 11,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Keď sa tento vlak rozbehne dole po trati, ozubený náklad sa veselo otáča dokola pre dynamický zážitok z hry! Dva ozubené náklady je možné vybrať pre hranie pri nakladaní a vykladaní.

Brio Vagón so zvončekom

Brio Vagón so zvončekom

Hodnotenie: 3,9
8,85 € 7,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Crrr! Tento zvuk je na koľajisku počuť, keď prechádza vagón so zvončekom. Vlak s týmito vagónikmi je počuť už z diaľky. Vagónik totiž pri jazde dopredu a dozadu zvoní.

Brio Príves na prepravu áut
10,20 €

Príves na prepravu áut sa dá pripojiť k akejkoľvek lokomotíve Brio alebo vozidlu. Súčasťou je autíčko s magnetickou spojkou. Pomocou tohto prívesu bude autíčko skôr u nového majiteľa.

Bigjigs Rail Drevené vláčikodráhy Vlak s tovarom + 3 koľaje
13,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Rozmanitosť je korením života, a preto vám táto drevená Nákladná mašinka priváža rôzne suroviny. Náklad sa dá z vagónikov zobrať, trebárs pomocou žeriavu. Vagóniky sa dajú pripájať k mašinke pomocou magnetov. V balení nájdete tiež tri koľajnice.

Bigjigs Rail Drevené vláčikodráhy Nákladný vlak s autami a koľajami
14,15 € 14 €

Koho by nezaujal vlak prevážajúci autá. Táto pestrofarebná mašinka priváža do vašej vláčikodráhy vagóniky naloženými autíčkami. Autá sa na vagón dostanú pomocou rampy. Jednotlivé súpravy a mašinka sú spojené pomocou magnetov. V balení nájdete aj dve koľajnice.

Bigjigs Rail Vagón s traktorom + 2 koľaje
10,20 €

Táto krásna hračka má dvojaké využitie! Deti sa môžu tešiť hraniu sa s traktorom a zároveň nájazdu a prevoz na ťažkotonážnom vagóniku drevenej vláčikodráhy. Vagónik má tiež magnetické spojky, ktoré zaisťujú jednoduché prepojenie s ďalšími vagónikmi alebo s lokomotívou. Súčasťou balenia sú tiež koľaje: 1ks krátka koľaj a 1ks spojka.

Brio Môj prvý železničný vagón so svetlom
11,30 €

Vagónik s bezpečnými svetielkami, ktoré sa aktivujú pri hraní. Keď sa dá vagón do pohybu, začnú v ňom blikať svetlá. Zábavná hračka, vhodná najmä k večernému hraniu. Časti sú vyrobené z dreva s certifikátom FSC.

Brio World 33894 Nákladná lokomotíva s rušňovodičom
14,99 € 11,30 €

Pozdravte nových obyvateľov sveta Brio World. Nastupovať, vezie sa náklad. Malý nákladný vlak s množstvom priestoru pre zábavu. Otvorte strechu a vodiča môžete posadiť rovno do sedadla.

Brio World 33966 Lev a vagónik
12,13 € 10,20 €

Pripojte leva a jeho vagónik a vyrazte na cestu po BRIO svete. Lev má telo vyrobené z kvalitného dreva a hlavu z kvalitného výrazne dekorovaného plastu. Vagónik sa dá za pomoci magnetu pripojiť k mašinke zo sveta Brio.

Brio World 33967 Zebra a vagónik
12,13 € 10,20 €

Pripojte zebru a jej vagónik a vyrazte na cestu po BRIO svete. Zebra má telo vyrobené z kvalitného dreva a hlavu z kvalitného výrazne dekorovaného plastu. Vagónik sa dá za pomoci magnetu pripojiť k mašinke zo sveta Brio.

Brio World 33968 Nosorožec a vagónik
12,13 € 10,20 €

Pripojte nosorožca a jeho vagónik a vyrazte na cestu po BRIO svete. Nosorožec má telo vyrobené z kvalitného dreva a hlavu z kvalitného výrazne dekorovaného plastu. Vagónik sa dá za pomoci magnetu pripojiť k mašinke zo sveta Brio.

Brio World 33969 Slon a vagónik
12,13 € 9,80 €

Pripojte slona a jeho vagónik a vyrazte na cestu po BRIO svete. Slon má telo vyrobené z kvalitného dreva a hlavu z kvalitného, výrazne dekorovaného plastu. Vagónik sa dá za pomoci magnetu pripojiť k mašinke zo sveta Brio.

Brio Žirafa vo vagóne

Brio Žirafa vo vagóne

Hodnotenie: 5
10,90 €

Pre rozšírenie vášho BRIO vozového parku sa bude hodiť Safari vagónik so žirafou na palube. Žirafe sa v safari parku žije dobre. Turisti ju denne obdivujú a strážcovia ju občas zvezú vagónikom na prehliadku.

Bino Rýchlostný vlak na batérie
10,94 € 9,40 €

Vaše vláčiky dôjdu vždy bezpečne do svojej cieľovej stanice, pokiaľ ich po drevených koľajniciach necháte ťahať za touto rýchlostnou modernou lokomotívou s jedným koncovým vagónom.

Brio World 33897 Voz pre opravu koľají
17,75 € 15,10 €

Narazili ste na zlú trať? To je potrebné hneď opravit.Tak ideme! Aj keď môže Brio železnica vydržať niekoľko generácií, malá údržba nikdy neuškodí. Stlačte tlačidlo na hornej strane a opravárske vozidlo sa rozbliká.

Brio World 33472 Cisterna
12,92 € 10,60 €

Žiarivá cisterna, ktorá je pripravená prepravovať náklad vo vašom svete BRIO World, zvládne každú zákrutu. Vlak sa pripojí k lokomotíve a zvyšku súpravy pomocou magnetov.

Hape Vláček "Cesta džunglí"
8,70 €

Lvi, tygři a slon. Projeďte se džunglí po kolejích a zažijte dobrodružství se třemi nádherně divokými kamarády z džungle. Naučte se poznávat zvířátka.