Kvalitné Utierky a huby na čistenie áut

Hľadáte doplnky k automobilu alebo motoristické potreby? U nás na MALL.sk sme pre vás tovar z kategórie utierky a huby na čistenie áut zoradili od najlacnejšieho aj podľa úspechu u zákazníkov. Vyberte si náš obchod a užívajte si zákaznícke výhody:

Zobraziť viac
  • Vybraný tovar vám doručíme ešte dnes, kam si budete priať.
  • Chcete si radšej nákup vyzdvihnúť, keď sa vám to bude hodiť? Na Slovensku prevádzkujeme
  • viac ako 350 výdajných miest.
  • Máte otázky k tovaru z kategórie utierky a huby na čistenie áut alebo k objednávke? Naša zákaznícka podpora funguje nonstop.
  • Nevyhovujúci tovar môžete vrátiť do 14 dní bez udania dôvodu.

Okrem tovaru z kategórie utierky a huby na čistenie áut nájdete u nás na MALL.SK takmer 1 milión produktov!

Protecton Súprava pre čistenie auta Microfiber set 9ks
3x

Protecton Súprava pre čistenie auta Microfiber set 9ks

12,30 €

Kompletná sada pre dôkladné vyčistenie Vášho vozidla. Obsahuje všetko potrebné pre umývanie, leštenie, ochranu a údržbu interiéru a exteriéru. Praktický pomocník pre každé auto a domácnosť.

Tovar od predajcu MALL
Compass Umývacia utierka na sklo MICROFIBER 40x40cm

Compass Umývacia utierka na sklo MICROFIBER 40x40cm

3,90 €

Umývacia utierka na leštenie skiel, z mikrovlákna. Pevná a mäkká, nezanecháva šmuhy a nepúšťa vlákna. Určené na leštenie skiel, ale tiež je možné použiť na stieranie prachu, mikrovlákna pôsobia ako magnet na prach – pojmú niekoľkonásobne viac prachu ako bežná prachovka.

Compass Umývacia huba DUO 22x11x6cm

Compass Umývacia huba DUO 22x11x6cm

3,71 €

Umývacia huba s dvojitým povrchom, špeciálny tvar, ktorý výborne padne do ruky. Z jednej strany je huba vyrobená z peny s výbornou savosťou na jemné umývanie az druhej potom pevnejšou štruktúrou pre ľahké odstránenie odolných nečistôt bez rizika poškodenia laku.

AUTOLAND Obrúsky XL na palubnú dosku NATURAL 25ks

AUTOLAND Obrúsky XL na palubnú dosku NATURAL 25ks

6,24 €

Obrúsky na čistenie palubnej dosky, všetky typy plastov, vinyl a gumové doplnky interiérov vozidiel. Vďaka týmto obrúskom ľahko očistíte odtlačky prstov, nánosy špiny, mastnotu a prach. Ošetrený povrch zostane čistý a zároveň matný, takže sa nebude odrážať napr. v čelnom skle.