N-Rit Super savý uterák Fialový M

N-Rit Super savý uterák Fialový M


Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner

Super savá osuška z príjemného mikrovlákna. Absorbuje až 4-násobok vlastnej hmotnosti! Skladné balenie, vhodné na cestovanie, na šport i k vode. Celý popis

11.55
11,55 € Vrátane DPH
Na sklade

Kód: 100017129156

Popis

Popis produktu

Kľúčové vlastnosti

  • Vysoko absorbčný

  • Antibakteriálny

  • Rýchloschnúci materiál

  • Nízka hmotnosť

 Vel'kosť 40 x80 cm

Ultrajemné mikrovlákno

Ultrajemné vysoko funkčné mikrovlákno je vyrobené z Polyesteru 85% a Nylonu 15%. Obrovskou výhodou je vynikajúca schopnosť absorbcie vody a nečisto do samotných vlákien. Vlákna sú menšie ako stotina ľudského vlasu a sú tvorené systémom trojuholníkových profilov. Štruktúra vlákna je schopná do seba naviazať veľkej množstvívody alebo nečistôt. Dôležitým benefitom je 1/3 hmotnosti bavlnených vlákien a zároveň až 5 násobná kapacita absorbcie vody. Výsledkom e funkčné uterák s minimálnym objemom a vysokým účinkom. Vlastnosti ultrajemných mikrovlákien možno výborne použiť pri čistení kel, telefónu alebo domácich elektro spotrebičov za sucha i mokra.

 

Technológia Dr. Bacto protection

je patentovaný systém štruktúry vlákna pri ktorom je použitá kombinácia organických a anorganických antibakteriálnych zložiek už počas výroby ultraľahkých mikrovlákien N-rit. Spoločný efekt týchto zložiek maximalizuje antibakteriálnu účinnosť. Štruktúra materiálu je špeciálne prispôsobená v boji proti baktériám, plesniam, kvasinkám a ďalším mikroorganismům.Antibakteriální ochrana 99% je dosiahnutá štruktúrou použitých materiálov, ktoré mikroorganizmom nedovoľujú v materiáli žiť a rozmnožovať sa.

 

 TENTO EFEKT zamedzujú ZÁPACHU VLHKÝCH UTERÁKOV N-RIT PO POUŽITÍ.

 


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Veľkosť M
Výška 80 cm
Šírka 40 cm
Farba fialová
Hmotnosť 200 g