N-Rit Super ľahký uterák Šedý XL

N-Rit Super ľahký uterák Šedý XL


Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partnerNáš tip

Savá odľahčená antibakteriálne osuška N-rit z hodvábneho materiálu. Absorbuje až 3-násobok vlastnej hmotnosti! Osuška sa výborne hodí na usušení, rovnako tak na cvičenie, fitness centrá či na pláž. Celý popis

25.55
25,55 € Vrátane DPH
Na sklade

Kód: 100017116082

Popis

Popis produktu

Kľúčové vlastnosti

• Vysoko absorpčné

• Antibakteriálny

• Rýchloschnúci materiál

• Nízka hmotnosť

• Hodvábne jemný

Vel'kosť 63 × 150 cm

Ultrajemné mikrovlákno

Ultrajemné vysoko funkčné mikrovlákno je vyrobené z Polyesteru 85% a Nylonu 15%. Obrovskou výhodou je vynikajúca schopnosť absorpcie vody a nečisto do samotných vlákien. Vlákna sú menšie ako stotina ľudského vlasu a sú tvorené systémom trojuholníkových profilov. Štruktúra vlákna je schopná do seba naviazať veľké množstvo vody alebo nečistôt. Dôležitým benefitom je 1/3 hmotnosti bavlnených vlákien a zároveň až 5-násobné kapacita absorpcie vody. Výsledkom e funkčné uterák s minimálnym objemom a vysokým účinkom. Vlastnosti ultrajemných mikrovlákien možno výborne použiť pri čistení kel, telefónu alebo domácich elektro spotrebičov za sucha i mokra.

 

Technológia Dr. Bacto protection

je patentovaný systém štruktúry vlákna pri ktorom je použitá kombinácia organických a anorganických antibakteriálnych zložiek už počas výroby ultraľahkých mikrovlákien N-rit. Spoločný efekt týchto zložiek maximalizuje antibakteriálnu účinnosť. Štruktúra materiálu je špeciálne prispôsobená v boji proti baktériám, plesniam, kvasinkám a ďalším mikroorganizmom. Antibakteriálna ochrana 99% je dosiahnutá štruktúrou použitých materiálov, ktoré mikroorganizmom nedovoľujú v materiáli žiť a rozmnožovať sa.

TENTO EFEKT zamedzujú ZÁPACHU VLHKÝCH UTERÁKOV N-RIT PO POUŽITÍ.


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Veľkosť XL
Výška 150 cm
Šírka 63 cm
Farba ocelově šedá
Hmotnosť 120 g