Oral-B Vitality Kids Cars

Oral-B Vitality Kids Cars

Cashback až 10 € pri nákupe výrobkov P&G nad 39 €. Platí od 1.10. do 30.11.Viac informácií tu
Detská elektrický kefka s motívom filmu Autá. Oral-B Vitality Kids Cars je vhodný pre deti od 3 rokov s mäkkými vláknami kefovej hlavice. Vylepšite si rukoväť kefky 4 samolepkami s motívom Disney-Pixar. Kefka funguje s aplikáciou Disney Magic Timer.
Celý popis
Naši odborní asistenti vám radi poradia s výberom od 08:00 do 20:00 na čísle +421 232 331 910
31,26 €
Vrátane RP a DPH
23,60 €
-24%
Tovar od predajcu MALL

Už sa nepredáva

Kód: 1378034

Popis

Kľúčové vlastnosti Oral-B Vitality Kids Cars

 • Detská kefka s mäkkými vláknami
 • Rozprávkový dizajn Úžasňákovci
 • Režim jemného čistenia
 • Časovač Disney Magic Timer
 • Akumulátorová batéria
Oral-B Vitality Kids Cars

Oral-B Vitality Kids Cars prežiari každý úsmev

Praktické prevedenie elektrickej zubnej kefky Oral-B Vitality Kids Cars umožní veľmi šetrne, pritom spoľahlivo, vyčistiť zuby vašich detí. Guľatá hlava elektrickej kefky sa krásne prispôsobí akémukoľvek tvaru zubov, čím bezpečne dosiahne na každé miesto. Výsledkom sú čistejšie zuby a zdravšie ďasná

Oral-B Vitality Kids Cars guľatá hlava

Jemná čistiaca technológia odstráni zubný povlak

Rotačná hlavica kefky Oral-B Vitality Kids Cars je tvorená extra mäkkými vláknami, ktoré sa skvele hodia na detské mliečne zuby. Táto kefka je vybavená režimom jemného čistenia, vďaka ktorému odstraňuje viac zubného povlaku než bežná kefka. Návštevy zubára sa tak razom stanú len príjemnou prevenciou.

Oral-B Vitality Kids Cars

Vedeli ste, že…

Užívatelia manuálnych zubných kefiek podľa prieskumov vyvíjajú pri čistení zubov až dvakrát väčší tlak. To je oveľa viac, než je k zdravému čisteniu nutné. Až 93% ľudí, ktorí pri čistení nadmerne tlačili na zuby, s využitím systému kefky Oral-B tento silný tlak obmedzilo. Doba čistenia sa tak zároveň skrátila až o 88 %.


Čistenie zubov môže byť zábava

Deti si s kefkou Oral-B Vitality Kids Cars ľahko osvoja správne čistiace návyky aj vďaka dvojminútovému časovaču, ktorý vždy upozorní na ubehnutie odporúčanej doby čistenia. Zábavná časová aplikácia Disney Magic Timer od Oral-B navyše deťom spríjemní čistenie, ktoré sa razom stane obľúbenou a nezabudnuteľnou aktivitou.

 Oral-B Vitality Kids Cars časovač

Oral-B Vitality Kids Cars s rozprávkovým dizajnom

táto elektrická kefka s akumulátorovou batériou v rukoväti vydrží na jedno nabitie až 8 dní. Kefka je vhodná pre deti od 3 rokov a na prvý pohľad zaujme roztomilým dizajnom na motívy rozprávky Autá. Rukoväť kefky si môžete vylepšiť pomocou štyroch samolepiek.

 Oral-B Vitality Kids Cars akumulátorová batéria

3D technológia čistenia vs. sonická technológia?

Pri výbere elektrických zubných kefiek môžete vyberať z dvoch základných typov technológií. Jedná sa o 3D technológiu čistenia, alebo sonickú technológiu. Klinická štúdia porovnávala zubnú kefku Oral-B PRO 7000 CrossAction s 3D technológiou čistenia a zubnú kefku Sonicare DiamondClean sa sónickou technológiou. Štúdia následne ukázala, že zubná kefka s 3D technológiou čistenia:

 • Odstraňuje o 22 % viac zubného povlaku
 • Odstraňuje o 33% viac zubného povlaku v ťažko dostupných miestach
 • 32 % úspešnejšie zlepšuje zdravie ďasien
Oral-B Genius 9000 100 Black 22% detekcia polohy

Hoci obe technológie vyčistia zuby lepšie ako manuálna zubná kefka, sonická technológia len vibruje a čistiaca hlavica sa tak pohybuje oveľa menej. Elektrické zubné kefky Oral-B majú unikátnu 3D technológiu čistenia, ktorá pulzáciami naruší zubný plak a rotáciami ho potom ľahko odstráni. 3D technológia čistenia zneškodní viac zubného plaku, zníži riziko vzniku zápalu ďasien a celkovo zlepší zdravie ústnej dutiny. (Klukowska M, et al., J Clin Dent 2014;25:6–12, Klukowska M, et al., J Clin Dent 2015;26:80–85)

Upozornenie

 • Pravidelne kontrolujte, či nie je poškodený sieťový kábel. Pokiaľ k jeho poškodeniu dôjde, odovzdajte nabíjaciu jednotku do servisného strediska Oral-B Braun. Poškodenú alebo nefunkčnú jednotku ďalej nepoužívajte. Tento výrobok nie je určený pre používanie deťmi do 3 rokov. Tento prístroj nie je určený pre používanie deťmi alebo osobami so zníženými fyzickými, zmyslovými alebo duševnými schopnosťami, pokiaľ nie sú pod dohľadom osoby zodpovednej za ich bezpečnosť. Odporúčame prístroj uchovávať mimo dosahu detí. Dávajte pozor, aby deti prístroj nepoužívali na hranie. Ak výrobok spadne na zem, čistiacu hlavicu pred ďalším použitím vymeňte, aj keď nie je viditeľne poškodená. Nabíjaciu jednotku neumiestňujte ani neskladujte na mieste, z ktorého môže byť strhnutá do vane či umývadla. Nabíjaciu jednotku neponárajte do vody alebo inej kvapaliny. Nedotýkajte sa nabíjacej jednotky, ktorá spadla do vody. Nabíjaciu jednotku okamžite odpojte od elektrickej siete. Výrobok neupravujte ani neopravujte. Mohlo by dôjsť k požiaru, úrazu elektrickým prúdom či zraneniu. S opravami sa obracajte na predajcu alebo kontaktujte servisné stredisko Braun Oral-B. Výrobok nerozoberajte s výnimkou prípadu, kedy chcete vymeniť batériu. Pri vyberaní batérie dávajte pozor, aby ste neskratovali kladný (+) a záporný (-) pól. Do žiadneho otvoru na prístroji ani nabíjacej jednotke nevkladajte cudzie predmety. Nedotýkajte sa elektrickej zástrčky mokrými rukami. Môžete si tak privodiť úraz elektrickým prúdom. Pri odpájaní prístroja z elektrickej siete vždy uchopte vidlicu, nikdy neťahajte za sieťový kábel. Tento výrobok používajte len v súlade s jeho určením tak, ako je popísané. Nepoužívajte príslušenstvo, ktoré výrobca neodporúča. Ak podstupujete liečbu akéhokoľvek ochorenia ústnej dutiny, poraďte sa pred použitím prístroja so zubným lekárom.

Vlastnosti

 • Detská elektrická zubná kefka
 • Motív animovaného filmu Autá
 • Vhodné pre deti od 3 rokov
 • 1 čistiaci režim – denný
 • Mobilná aplikácia Disney Magic Timer
 • 1× Ni-MH dobíjacia batéria
 • Rukoväť je možné vylepšiť pomocou 4 samolepiek
 • Dobíjacia batéria vydrží až 8 dní

Dodávané príslušenstvo

 • Dobíjacia stanica

Technické parametre

Počet programov 1
Farba červená

Odkazy