Oral-B Junior D501 Star Wars (PRO2 tech)

Oral-B Junior D501 Star Wars (PRO2 tech)

Výpredaj
Elektrická detská zubná kefka pre chlapcov aj dievčatá od 6 rokov. Oral-B Junior D501 Star Wars (PRO2 tech) naučí vaše deti správnym čistiacim návykom a to vďaka 2 minútovému časovaču, ktorý ich navyše každých 30 sekúnd upozorní, že si majú čistiť inú časť ústnej dutiny. Extra mäkké vlákna guľaté kefkové hlavice zbavia detské zúbky povlaku aj na horšie prístupných miestach. Celý popis
S našimi odbornými asistentami môžete nakúpiť cez telefón v pracovné dni od 08:00 do 20:00 na čísle +421 232 331 910
Tovar od predajcu MALL
58,53 €
Vrátane RP a DPH
46 €
-21%
Platí do 30.1.2022 alebo do vypredania

Momentálne nedostupné

Kód: 1378255

Popis

Kľúčové vlastnosti Oral-B Junior D501 Star Wars (PRO2 tech)

 • Detská kefka s mäkkými vláknami
 • Farebný dizajn
 • Senzor tlaku
 • Časovač naučí správne čistiť
 • Akumulátorová batéria
Oral-B Junior D501 Star Wars (PRO2 tech)

Oral-B Junior rozžiari každý úsmev

Praktické prevedenie elektrickej zubnej kefky Oral-B Junior D501 Star Wars (PRO2 tech) umožní veľmi šetrne, pritom spoľahlivo, vyčistiť zuby vašich detí. Guľatá hlava elektrickej kefky sa krásne prispôsobí akémukoľvek tvaru zubov, čím bezpečne dosiahne na každé miesto. Výsledkom sú žiarivejšie zuby a zdravšie ďasná.

Oral-B Junior D501 Star Wars (PRO2 tech) guľatá hlavica

3D čistiaca technológia odstráni zubný povlak

Rotačná hlavica kefky Oral-B Junior D501 Star Wars (PRO2 tech) je tvorená extra mäkkými vláknami, ktoré sa skvele hodia na detské zuby. Kefku je možné používať s bezplatnou aplikáciou Disney Magic Timer. Obávané návštevy zubára sa tak razom stanú len príjemnou prevenciou.

Oral-B Junior D501 Star Wars (PRO2 tech) 2D technológie

Vedeli ste, že…

Užívatelia manuálnych zubných kefiek podľa prieskumov vyvíjajú pri čistení zubov až dvakrát väčší tlak. To je oveľa viac, než je k zdravému čisteniu nutné. Až 93% ľudí, ktorí pri čistení nadmerne tlačili na zuby, s využitím systému kefky Oral-B tento silný tlak obmedzilo. Doba čistenia sa tak zároveň skrátila až o 88 %.


Čistenie zubov môže byť zábava

Deti si s kefkou Oral-B Junior D501 Star Wars (PRO2 tech) ľahko osvoja správne čistiace návyky aj vďaka minútovému časovaču, ktorý vždy upozorní na ubehnutú odporúčanú dobu čistenia. Každých 30 sekúnd ich navyše bude upozorňovať, aby si začali čistiť inú časť ústnej dutiny

Oral-B Junior D501 Star Wars (PRO2 tech) časovač

Oral-B Junior D501 Star Wars (PRO2 tech) v hravom dizajne

Táto elektrická kefka s akumulátorovou batériou v rukoväti vydrží na jedno nabitie až 14 dní, ak si vaša ratolesť čistí zuby 2 × denne. Dva režimy čistenia pre každodenné čistenie aj jemnú starostlivosť. Kefka je vhodná pre deti od 6 rokov a na prvý pohľad zaujme hravým dizajnom s obľúbenými hrdinami.

Oral-B Junior D501 Star Wars (PRO2 tech) akumulátorová batéria

3D technológia čistenia vs. sonická technológia?

Pri výbere elektrických zubných kefiek môžete vyberať z dvoch základných typov technológií. Jedná sa o 3D technológiu čistenia, alebo sonickú technológiu. Klinická štúdia porovnávala zubnú kefku Oral-B PRO 7000 CrossAction s 3D technológiou čistenia a zubnú kefku Sonicare DiamondClean sa sónickou technológiou. Štúdia následne ukázala, že zubná kefka s 3D technológiou čistenia:

 • Odstraňuje o 22 % viac zubného povlaku
 • Odstraňuje o 33% viac zubného povlaku v ťažko dostupných miestach
 • 32 % úspešnejšie zlepšuje zdravie ďasien
Oral-B Genius 9000 100 Black 22% detekcia polohy

Hoci obe technológie vyčistia zuby lepšie ako manuálna zubná kefka, sonická technológia len vibruje a čistiaca hlavica sa tak pohybuje oveľa menej. Elektrické zubné kefky Oral-B majú unikátnu 3D technológiu čistenia, ktorá pulzáciami naruší zubný plak a rotáciami ho potom ľahko odstráni. 3D technológia čistenia zneškodní viac zubného plaku, zníži riziko vzniku zápalu ďasien a celkovo zlepší zdravie ústnej dutiny. (Klukowska M, et al., J Clin Dent 2014;25:6–12, Klukowska M, et al., J Clin Dent 2015;26:80–85)

Vlastnosti

 • Unikátna guľatá hlavica
 • Senzor tlaku chráni ďasná
 • 2 režimy čistenia – pre každodenné čistenie a jemné čistenie
 • Možno používať s aplikáciou Disney Magic Timer pre zábavnejšie čistenie
 • Mimoriadne jemná guľatá hlavica s ultra tenkými vláknami
 • Pre deti od 6 rokov

Technické parametre

Počet programov 2
Doba prevádzky 2 týždne

Obsah balenia

 • 1 elektrická zubná kefka
 • 1 čistiaca hlavica Sensi Ultrathin
 • – Nabíjačka

Odkazy