Oral-B Genius X s umelou inteligenciou, Rosa Gold Luxe edition

Oral-B Genius X s umelou inteligenciou, Rosa Gold Luxe edition

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Prelomová elektrická zubná kefka. Umelá inteligencia rozpozná váš štýl upratovania a každý deň vás povedie k ešte lepším výsledkom. Unikátna okrúhla hlava odstraňuje až o 100 % viac zubného povlaku. Snímač tlaku na ochranu ďasien. Dokonale skosené vlákna na dôkladné čistenie. 6 režimov čistenia. Celý popis
Naši odborní asistenti vám radi poradia s výberom od 08:00 do 20:00 na čísle +421 232 331 910
231,44 €
Vrátane RP a DPH
141 €
-39%
Doprava zadarmo
Partner: CZC.cz

Už sa nepredáva

Kód: 100058598515

Popis

Oral-B Genius X

Čistenie zubov nebolo nikdy jednoduchšie – Genius X je jednou z najlepších elektrických zubných kefiek Oral-B. Je vybavený umelou inteligenciou, ktorá rozpozná váš štýl čistenia zubov a každý deň vás povedie k ešte lepším výsledkom. Teraz máte jedinečnú príležitosť čistiť si zuby podľa odporúčaní zubára. Môžete sa tešiť na vynikajúcu čistotu a zdravé ďasná.

  • Tlakový senzor chráni vaše ďasná
  • Unikátna guľatá hlava odstraňuje až o 100 % viac plaku
  • Dokonale skosené vlákna na dôkladné čistenie
  • 6 režimov čistenia – šetrný, starostlivosť o ďasná, bielenie, čistenie jazyka a ďalšie
  • Prémiové cestovné puzdro nabíja zubnú kefku a telefón súčasne

Chráni vaše ďasná

Táto moderná zubná kefka chráni vaše citlivé ďasná a pomáha predchádzať potenciálnym problémom. To všetko vďaka kombinácii novej revolučnej technológie ochrany ďasien, indikátora SmartRing a kontroly tlaku. Ak budete príliš tlačiť, zubná kefka automaticky spomalí a upozorní vás, že si zuby musíte čistiť jemnejšie.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Batéria s dlhou výdržou

Genius X je vybavený lítium-iónovou batériou, ktorá na jedno nabitie vydrží viac ako 2 týždne. S touto zubnou kefkou nikdy neurobíte chybu pri čistení zubov. Niet divu, že Oral-B je zubnými lekármi najviac odporúčanou značkou zubných kefiek na svete.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Kľúčové vlastnosti

Umelá inteligencia rozpozná váš štýl čistenia zubov a každý deň vás navedie k najlepším výsledkom. Chráni vaše ďasná. Snímač tlaku na žuvačky automaticky spomaľuje rýchlosť kefky a poskytuje vizuálne upozornenia. Hlava kefky Oral-B CrossAction má dokonale skosené štetiny na dôkladné čistenie. 6 režimov čistenia vrátane režimov starostlivosti o ďasná, šetrného čistenia, bielenia a čistenia jazyka. Prémiové cestovné puzdro nabíja zubnú kefku aj telefón súčasne. Vďaka lítium-iónovej batérii si budete čistiť zuby dva týždne na jedno nabitie.