Eva Cosmetics Eva bieliaci zubný púder (fluór) 30 g

Značka: Eva Cosmetics Náš kód: 100002272192
Eva Cosmetics Eva bieliaci zubný púder (fluór) 30 g

Partnerský predajAkcia

Akcia platí do 14.02.2019 alebo do vypredania zásob.

Eva Cosmetics Eva bieliaci zubný púder (fluór) 30 g

Krásny, žiarivý úsmev a prirodzene biele zuby získate účinne a šetrne používaním EVA bieliaceho zubného púdru s fluórom, ktorý zároveň priaznivo pôsobí na ďasná, ústnu dutinu a paradentózu. Celý popis

3.2

3,20 € vrátane DPH

Na sklade u partnera

Tovar na vás čaká v jednom z našich partnerských skladov, pripravený k expedícii priamo k vám.

Doručenie dopravcom :24.01.2019

Popis

Popis produktu

Krásny, žiarivý úsmev a prirodzene biele zuby získate účinne a šetrne používaním EVA bieliaceho zubného púdru s fluórom, ktorý zároveň priaznivo pôsobí na ďasná, ústnu dutinu a paradentózu.

Pri čistení zubov sa z púdru uvoľňuje aktívny kyslík, ktorý odstraňuje baktérie, osviežuje ústa a jemne pení. Zubná púder pôsobí na normálny stav ústnej dutiny a chrupu, efektívne napomáha odstraňovať zubný povlak a nežiaduce zafarbenie zubov. Vďaka tejto schopnosti je EVA bieliaca zubná púder vhodný pre každého, ale predovšetkým pre fajčiarov a milovníkov kávy a čaju. Odstraňovanie usadených nečistôt je úplne bezpečné ako pre sklovinu, tak aj pre ďasná.

Prídavné látky:

Lactose, Calcium carbonate, Dibasic calcium, Phosphate, Sodium dihydro phosphate dihydrate, Tribasic sodium phosphate, Sodium lauryl sulphate, Anhydrous collodial silica, Magnesium peroxide, Sodium monoflorophosphate, saccharine sodium, Peppermint flavor, Bleu roi solide

Ako používať:

Bieliace zubné púder nahrádza bežnú bieliacu zubnú pastu. Vypláchnite ústa vodou. navlhčite zubnú kefku a priložte ho na zubnú púder. Pri čistení púder jemne pení. Nakoniec ústa vypláchnite vodou.

Balenie:

30 g


Zloženie:
 
Zložka / Množstvo
Schválené zdravotné tvrdenia podľa platných nariadení EÚ
Zložka / Schválené zdravotné tvrdenia
Mentol
Normálne funkcie dýchacieho systému
Nos -prúdenie vzduchu

Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Konzistencia prípravky v práškovej forme