GoGEN USBWIFI1

GoGEN USBWIFI1

Hodnotenie: 4,5
19,90 €

USB Wi-Fi adaptér pre bezdrôtové pripojenie LED TV GoGEN k domácej Wi-Fi sieti. Umožní vám bezdrôtový prístup k internetu alebo bezdrôtové prehrávanie zdieľaných dát z domácej siete.

HYUNDAI USBWIFI1

HYUNDAI USBWIFI1

Hodnotenie: 4,5
18,90 €

USB Wi-Fi adaptér pre bezdrôtové pripojenie LED TV Hyundai k domácej Wi-Fi sieti. Umožní vám bezdrôtový prístup k internetu alebo bezdrôtové prehrávanie zdieľaných dát z domácej siete.

AB Cryptobox WiFi Dongle + Anténa 5dBi
25,29 € 19 €

Wi-Fi dongle s integrovanou 5 dBi anténou je určený pre bezdrôtové pripojenie vášho prijímača (receiveru) k internetu alebo k sieti LAN. Max. rýchlosť 150 Mbps, IEEE 802.11 b/g/n. Vhodný pre prijímače AB Cryptobox všetkých modelových radov: 700HD, 650HD, 600HD, 550HD, 500HD, 500HDmini, 450HD, 400HD a 400HDmini.

Evolveo WiFi adaptér pre prijímače Alpha T2 a Omega II
8,30 €

WiFi adaptér značky Evolveo pre pripojenie set-top boxu do domácej siete je príslušenstvom pre prijímača Evolveo Alpha T2 a Omega II. Súčasťou softvérovej výbavy je aplikácia YouTube, ktorá umožňuje jednoduché prehrávanie videí z YouTube kanálu. Pripojenie k prijímaču cez USB konektor.

Orava LT-WIFI USB

Orava LT-WIFI USB

Hodnotenie: 5
31,49 €

Wi-Fi adaptér pre bezdrôtové pripojenie Smart televízorov Orava k sieti. Umožňuje prístup k internetu a prehrávaniu súborov v domácej sieti. Pripojenie do USB konektora televízora. Štandard 802.11n, rýchlosť až 300 Mbit/s

USB Wi-Fi adaptéry

USB Wi-Fi adaptér slúži na pripojenie televízie, set-top-boxu, počítača, notebooku, satelitného prijímača alebo iného AV zariadenia k Wi-Fi sieti.

Ako vybrať Wi-Fi adaptér

  • Wi-Fi štandard IEEE 802.11 b/g/n a pod. (Kompatibilita so zariadeniami, ktoré chcete k Wi-Fi pripojiť).
  • Pre aké zariadenia: televízia, satelitný prijímač, set-top-box, PC, notebook, a iné.
  • Ďalšie funkcie: podpora HD, Full HD, Ultra HD, 4K a vyššie, streamovanie hudby, YouTube a pod.

USB Wi-Fi adaptér do televízora

  • USB Wi-Fi adaptér do televízora využijete, ak chcete televíziu pripojiť aj k domácej Wi-Fi sieti. Vyberať budete podľa kompatibility zariadenia s televízorom a vašou sieťou. Konkrétny typ adaptéra udáva výrobca TV.

Wi-Fi modul s anténou

  • Wi-Fi adaptér s anténou nie je určený na pripojenie televízie, ale k pripojeniu prijímača, receiveru k sieti LAN. K satelitnému prijímaču sa Wi-Fi adaptér pripojí cez USB a až potom sa pripája televízia.

Wi-Fi adaptér TP-Link

  • Pomocou Wi-Fi adaptéra pripojíte do domácej siete počítače alebo notebooky. Nahradíte LAN kábel a zariadenia môžete voľne premiestňovať. TP-Link ponúka adaptéry za veľmi priaznivé ceny so širokou podporou pripojiteľných zariadení.