SanDisk Cruzer Fit 32GB (SDCZ33-032G-G35)

SanDisk Cruzer Fit 32GB (SDCZ33-032G-G35)

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Kompaktný flash disk, rozhranie USB 2.0, kapacita 32 GB, ideálny pre širokú škálu zariadení, ochrana citlivých údajov pomocou softvéru SanDisk SecureAccess. Celý popis
6,51 €
Vrátane RP a DPH
6,44 €
Partner: CZC.cz

Skladom u partnera 5+ kusov

1.12.2021 - 2.12.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100059556614

Popis

SanDisk Cruzer Fit

Vďaka pokročilému zabezpečeniu údajov vám USB flash disk Cruzer Fit poskytuje bezpečný a jednoduchý spôsob prenosu osobných údajov. Tento flash disk má praktický nízkoprofilový dizajn, ktorý je ideálny v situáciách, keď je flash disk bežnej veľkosti príliš veľký.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Výhody systému Cruzer Fit

  • Roky overená kvalita produktov SanDisk
  • Kompaktný dizajn
  • Rozhranie USB 2.0
  • SanDisk SecureAccess

Kompaktný dizajn

Tento kompaktný flash disk je navrhnutý tak, aby sa dal ľahko pripojiť k portom USB. Vďaka svojej veľkosti nebude blokovať žiadne sekundárne porty. Je ideálny pre notebooky, tablety, televízory, herné konzoly, audio systémy do auta a ďalšie zariadenia. Zapojte ho a máte okamžite k dispozícii úložisko, ktoré je vždy pripravené.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

SanDisk SecureAccess

Pomocou softvéru SanDisk SecureAccess vytvorte na disku súkromný priečinok. 128-bitový šifrovací softvér AES zabezpečuje jednoduché šifrovanie dôležitých priečinkov. Presuňte priečinky do trezora a budú zašifrované.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Kľúčové vlastnosti

Ide o kompaktný flash disk, ktorý na pripojenie k zariadeniam využíva rozhranie USB 2.0. Má kapacitu 32 GB. Je ideálny pre širokú škálu zariadení. Umožňuje chrániť citlivé údaje pomocou softvéru SanDisk SecureAccess.