Kingston DataTraveler Kyson, - 64GB, strieborná (DTKN/64GB)

Kingston DataTraveler Kyson, - 64GB, strieborná (DTKN/64GB)

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Štýlový 64GB miniatúrny flash disk ponúka rýchly a spoľahlivý prenos dát a bezpečné zálohovanie. Rýchlosť čítania až 200 MB/s s konektorom USB-A. Odolné spracovanie s kovovou povrchovou úpravou a praktickým puzdrom. Celý popis
10,23 €
Vrátane RP a DPH
Partner: CZC.cz

Skladom u partnera 5 kusov

29.10.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100059511394

Popis

USB Kingston DataTraveler Kyson

Tento spoľahlivý flash disk je ideálny pre tých, ktorí vyžadujú kvalitu, spoľahlivosť a rýchlosť. Zapôsobí na vás nielen svojím výkonom, ale aj vzhľadom.  Kovové puzdro je ľahké a odolné voči nárazom, skvele vyzerá a dokonale chráni vaše údaje.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

  • Kapacita 64 GB
  • Rýchly a spoľahlivý prenos údajov
  • Odolný a štýlový dizajn
  • Rozhranie USB 3.2 Gen 1 
  • Konektor USB-A
  • Praktická slučka na kľúče

Vynikajúci a stabilný výkon

Flash disk pracuje s rozhraním USB 3.2 Gen 1, takže prenos dát a zálohovanie je rýchlejšie. Vynikajúca rýchlosť čítania až 200 MB/s spolu s kapacitou 64 GB zaručujú solídny výkon a dostatok priestoru pre vaše fotografie, videá, dokumenty a množstvo hudby.

Kompaktný a odolný dizajn

Pevné a odolné kovové puzdro zaručuje dokonalú ochranu uložených údajov. Jeho malé rozmery zaručujú vynikajúcu prenosnosť. V taške ani vo vrecku nezaberie žiadne miesto a navyše je vybavená praktickým pútkom na jednoduché pripevnenie, napríklad na kľúče.

Kľúčové vlastnosti

Praktický disk USB je ideálny na rýchly a spoľahlivý prenos dát, na ukladanie a jednoduchý prenos dát medzi rôznymi platformami. Malé kovové puzdro poskytuje potrebné zabezpečenie uloženého obsahu. Vďaka malým rozmerom 39 mm × 4,9 mm × 12,6 mm a hmotnosti 4 g je disk ľahko prenosný a kedykoľvek prístupný.