Kingston DataTraveler Kyson, - 32GB, strieborná (DTKN/32GB)

Kingston DataTraveler Kyson, - 32GB, strieborná (DTKN/32GB)

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Štýlový 32GB miniatúrny flash disk ponúka rýchly a spoľahlivý prenos dát a bezpečné zálohovanie. Rýchlosť čítania až 200 MB/s s konektorom USB-A. Odolné spracovanie s kovovou povrchovou úpravou a praktickým puzdrom. Celý popis
10,24 €
Vrátane RP a DPH
7,65 €
-25%
Partner: CZC.cz

Skladom u partnera 5+ kusov

29.10.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100059513531

Popis

USB Kingston DataTraveler Kyson

Tento spoľahlivý flash disk je ideálny pre tých, ktorí vyžadujú kvalitu, spoľahlivosť a rýchlosť. Zapôsobí na vás nielen svojím výkonom, ale aj vzhľadom.  Kovové puzdro je ľahké a odolné voči nárazom, skvele vyzerá a dokonale chráni vaše údaje.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Kapacita 32 GB

Rýchly a spoľahlivý prenos údajov

Odolný a štýlový dizajn

Rozhranie USB 3.2 Gen 1 

Konektor USB-A

Praktická slučka na kľúče

Vynikajúci a stabilný výkon

Flash disk pracuje s rozhraním USB 3.2 Gen 1, takže prenos dát a zálohovanie je rýchlejšie. Vynikajúca rýchlosť čítania až 200 MB/s spolu s kapacitou 32 GB zaručujú solídny výkon a dostatok priestoru pre vaše fotografie, videá, dokumenty a množstvo hudby.

Kompaktný a odolný dizajn

Pevné a odolné kovové puzdro zaručuje dokonalú ochranu uložených údajov. Jeho malé rozmery zaručujú vynikajúcu prenosnosť. V taške ani vo vrecku nezaberie žiadne miesto a navyše je vybavená praktickým pútkom na jednoduché pripevnenie, napríklad na kľúče.

Kľúčové vlastnosti

Praktický disk USB je ideálny na rýchly a spoľahlivý prenos dát, na ukladanie a jednoduchý prenos dát medzi rôznymi platformami. Malé kovové puzdro poskytuje potrebné zabezpečenie uloženého obsahu. Vďaka malým rozmerom 39 mm × 4,9 mm × 12,6 mm a hmotnosti 4 g je disk ľahko prenosný a kedykoľvek prístupný.