Kingston DataTraveler Duo - 64GB, čierna (DTDE/64GB)

Kingston DataTraveler Duo - 64GB, čierna (DTDE/64GB)

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Dvojportový flash disk s kapacitou 64 GB ponúka rýchly a spoľahlivý prenos dát a bezpečné zálohovanie. Prenosová rýchlosť USB 3.2 Gen 1, konektory USB-A a USB-C, odolný kovový povrch s dvojitým posuvným krytom. Celý popis
11,81 €
Vrátane RP a DPH
Partner: CZC.cz

Skladom u partnera 5+ kusov

25.10.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100059521698

Popis

USB Kingston DataTraveler Duo

Spoľahlivý flash disk s dvoma konektormi ideálny pre tých, ktorí vyžadujú kvalitu, spoľahlivosť a rýchlosť. Zapôsobí nielen svojím výkonom, ale aj vzhľadom.  Kovové puzdro je ľahké a zároveň odolné voči nárazom a dokonale chráni uložené údaje.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

  • Kapacita 64 GB
  • Rýchly a spoľahlivý prenos údajov
  • Odolný a štýlový dizajn
  • Dvojitý posuvný kryt pre oba konektory
  • Prenosová rýchlosť USB 3.2 Gen 1

Vynikajúci a stabilný výkon

 

Flash disk pracuje s rýchlosťou prenosu dát cez USB 3.2 Gen 1. Vynikajúca rýchlosť v kombinácii s kapacitou 64 GB zaručuje solídny výkon a dostatok miesta na fotografie, videá, dokumenty a množstvo hudby.

Kompaktný a odolný dizajn

Pevné a odolné kovové puzdro zaručuje dokonalú ochranu uložených údajov. Vďaka inovatívnemu dvojitému posuvnému krytu je disk robustný, štýlový a bez strát. Flash disk je vybavený dvoma konektormi, a to USB-A a USB-C.

Kľúčové vlastnosti

Praktický disk USB je ideálny na rýchly a spoľahlivý prenos dát, na ukladanie a jednoduchý prenos dát medzi rôznymi platformami. Malé kovové puzdro s konektormi USB-A a USB-C poskytuje potrebné zabezpečenie uloženého obsahu. Disk využíva prenosové rýchlosti USB 3.2 Gen 1, ktoré umožňujú vykonávať prácu.