A-Data UV128 16GB čierna/modrá (AUV128-16G-RBE)

A-Data UV128 16GB čierna/modrá (AUV128-16G-RBE)

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Rýchly USB Flash disk s vysúvacím USB konektorom a matným textúrovaným povrchom, kapacita 16 GB, rozhranie USB 3.0, čierna a modrá farba. Celý popis
5,23 €
Vrátane RP a DPH
4,53 €
Partner: CZC.cz

Skladom u partnera 5+ kusov

9.12.2021 - 10.12.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu CZC.cz

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100059516588

Popis

Flash disk ADATA DashDrive UV128

USB flash disk ADATA DashDrive UV128 je prenosné dátové úložisko, na ktoré sa môžete vždy spoľahnúť. Jeho matná povrchová štruktúra je odolná proti poškriabaniu a znečisteniu, jednoduché krivky tela zabezpečujú pohodlné používanie a vysúvací konektor zaručuje rýchle použitie a ochranu pred stratou krytky. UV128 DashDrive je rýchle riešenie s rozhraním USB 3.0 na každodenné zálohovanie a prenos dát.

Praktický dizajn

Praktický dizajn je vybavený vysúvacím konektorom USB, ktorý sa rýchlo vysunie pohybom palca. Konštrukcia bez krytky konektora eliminuje nepríjemnosti spojené so stratou tohto ochranného prvku. Disk DashDrive UV128 vyniká kompaktnými rozmermi, ktoré umožňujú jeho pohodlné zapojenie do portov USB a pod klávesnice a myši. K dispozícii je aj pútko na pripevnenie na krúžok na kľúče alebo mobilný telefón.

Jednoduché používanie

Flash disk ADATA DashDrive UV128 využíva rozhranie USB 3.0. Vďaka rozhraniu USB a technológii Plug and Play nie je potrebné žiadne externé napájanie ani batérie, ani zložitá inštalácia ovládačov – zariadenie sa pripojí k počítaču cez port USB a je okamžite pripravené na používanie vo všetkých bežných operačných systémoch.

Kľúčové vlastnosti

Tento model USB flash disku ADATA DashDrive UV128 ponúka vysokú kapacitu 16 GB, ktorá zaručuje dostatok priestoru na bežné každodenné používanie pri prenose dokumentov a menších multimediálnych súborov. Farebná schéma je v tomto prípade čierna a modrá.