VERBATIM Store 'n' Go PinStripe 8GB čierna (49062)

VERBATIM Store 'n' Go PinStripe 8GB čierna (49062)

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
USB flash disk série Store ‚n‘ Go PinStripe, zasúvací konektor, kapacita 8 GB, rýchlosť čítania 10 MB/s, rýchlosť zápisu 4 MB/s, rozhranie USB. Celý popis
5,34 €
Vrátane RP a DPH
Partner: CZC.cz
5,10 €

Skladom u partnera 5+ kusov

Už zajtra na výdajnom mieste
 
30.1.2023 na vašej adrese
 

Tovar od predajcu CZC.cz

Predaj zastrešuje MALL.SK vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.
Kód: 3059364

Popis

Verbatim je veľmi známy výrobca pamäťových médií. Jej produkty ponúkajú vysoko výkonné úložisko v atraktívnom dizajne so skvelým pomerom ceny a výkonu. Výrobca predstavuje sériu USB flash diskov Store ‚n‘ Go PinStripe v prevedení s rozhraním USB, pričom disk je tiež napájaný cez rozhranie USB.

 

Dodávajú sa v kapacitách do 32 GB. Disky USB sú zariadenia, ktoré sa pripájajú k počítaču cez port USB a fungujú ako bežné disky (v tomto prípade s použitím pamäte flash).

 

Široká škála kapacít vám umožní vybrať si najvhodnejší model na prenos alebo zálohovanie dát. Vďaka rozhraniu USB nie je potrebné žiadne externé napájanie ani batérie – zariadenie sa pripojí k počítaču cez port USB a je okamžite pripravené na použitie ako ďalší disk vďaka funkcii Plug & Play vo všetkých bežných systémoch s podporou USB Mass Storage (Windows 7, Vista, XP a 2000, Linux 2.6 a novšie, Mac OS 10.3.x a novšie).

 

Výhodou flash diskov je dostatočná kapacita na akýkoľvek účel a ich jednoduché používanie. Tento konkrétny flash disk má zaťahovací konektor (nehrozí strata krytky) a kapacitu 8 GB. Rýchlosť zápisu na tento disk Verbatim Store ‚n‘ Go PinStripe je 4 MB/s, zatiaľ čo rýchlosť čítania je 10 MB/s.

 

Pre každý disk USB PinStripe si môžete stiahnuť skúšobnú verziu softvéru na ochranu heslom od spoločnosti EasyLock.