Ultima U03 8GB biela (SP008GBUF2U03V1W)

Ultima U03 8GB biela (SP008GBUF2U03V1W)

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Klasický USB Flash disk s praktickým zasúvacím konektorom a luxusným diamantovým vzorom. Kapacita 8 GB, aplikácia SP Widget na zálohovanie, synchronizáciu a zabezpečenie, šifrovanie AES, rozhranie USB 2.0, biela farba. Celý popis
5,78 €
Vrátane RP a DPH
Partner: CZC.cz

Skladom u partnera 5+ kusov

Už zajtra na výdajnom mieste
 
31.1.2023 na vašej adrese
 

Tovar od predajcu CZC.cz

Predaj zastrešuje MALL.SK vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.
Kód: 3059129

Popis

Klasický flash disk Silicon Power Ultima U03

Klasický dizajn USB flash disku Silicon Power Ultima U03 je jednoduchý, ale atraktívny a praktický. Predný kryt má luxusný diamantový vzor s lesklou povrchovou úpravou a textúrou a zadný kryt obsahuje zasúvací konektor USB na rýchle použitie a zabránenie možnosti straty krytky konektora. Je vybavený vnútorným indikátorom LED, ktorý svieti cez predný kryt a zobrazuje prenos dát a stav počas používania.

Praktický widget SP

Spolu s jednotkou Flash si môžete bezplatne stiahnuť praktickú softvérovú aplikáciu SP Widget, ktorá vám uľahčí mnohé úlohy súvisiace so správou údajov. Umožňuje jednoducho zálohovať a synchronizovať dokumenty, priečinky, obľúbené položky alebo e-maily z aplikácie Outlook a Outlook Express. Svoje údaje a počítač môžete zabezpečiť pomocou šifrovania AES a hesiel.

Jednoduché používanie

Flash disk Silicon Power Ultima U03 používa rozhranie USB 2.0. Vďaka rozhraniu USB a technológii Plug and Play nie je potrebné žiadne externé napájanie ani batérie, ani zložitá inštalácia ovládačov – zariadenie sa pripojí k počítaču cez port USB a je okamžite pripravené na používanie vo všetkých bežných operačných systémoch.

Kľúčové vlastnosti

Tento model USB Flash disku Silicon Power Ultima U03 ponúka solídnu kapacitu 8 GB, ktorá zaručuje dostatok priestoru na bežné každodenné používanie pri prenášaní dokumentov a menších multimediálnych súborov. Rozmery flash disku sú 55,0 × 20,0 × 8,6 mm a hmotnosť 13 g. Farebná schéma je v tomto prípade biela.