SanDisk Ultra 32GB červená (SDCZ48-032G-U46R)

SanDisk Ultra 32GB červená (SDCZ48-032G-U46R)

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Kvalitný flash disk USB 3.0 (spätne kompatibilný s USB 2.0), kapacita 32 GB, prenosová rýchlosť až 100 MB/s, prívesok na kľúče a vysúvací konektor, štýlový dizajn, šifrovanie súborov, červená farba. Celý popis
5,04 €
Vrátane RP a DPH
Partner: CZC.cz
5,72 €

Skladom u partnera 5+ kusov

Už zajtra na výdajnom mieste
 
Zajtra na vašej adrese
 

Tovar od predajcu CZC.cz

Predaj zastrešuje MALL.SK vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.
Kód: 3057991

Popis

SanDisk Ultra – 32 GB

Spoločnosť SanDisk je lídrom v oblasti prenosných pamäťových zariadení. Teraz vám prináša svoj štýlový, elegantný a rýchly flash disk s názvom Ultra.

Vysoká rýchlosť

Ultra využíva na prenos dát štandard USB 3.0, ktorý umožňuje prenos dát rýchlosťou až 100 MB/s, čo je štyrikrát viac ako USB 2.0. Samozrejme, je spätne kompatibilný s rozhraním USB 2.0. Flash disk však bude pracovať s rýchlostnými obmedzeniami USB 2.0.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Ochrana súborov heslom

Zdieľajte svoje filmy a hudbu bez obáv o súkromie osobných súborov. Ľahko použiteľná ochrana heslom obmedzuje, kto môže vidieť aké údaje. Vďaka štýlovému puzdru je flash disk elegantný a je vybavený pútkom na kľúče a vysúvacím konektorom.

Kľúčové vlastnosti

SanDisk Ultra je vysokokvalitný, štýlový flash disk s rozhraním USB 3.0 (spätne kompatibilný s USB 2.0), ktorý poskytuje prenosovú rýchlosť až 100 MB/s. Pre dáta má disk kapacitu 32 GB. Má elegantný dizajn a slučku na kľúče a vysúvací konektor. Disk umožňuje jednoducho šifrovať súbory na bezpečné zdieľanie údajov.