Corsair Voyager 32GB (CMFVY3A-32GB)

Corsair Voyager 32GB (CMFVY3A-32GB)

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Flash disk s kapacitou 32 GB s typem rozhraní USB 3.0. Rychlost čtení 200 MB/s a rychlost zápisu 40 MB/s. Flashka je pokrytá voděodolným gumovým pouzdrem, které odolá vodě i nárazům. Flash disk pracuje s Microsoft Windows, Mac OS X a dokonce i s Linux. Celý popis
16,44 €
Tovar od: CZC.cz
Predaj zastrešuje MALL.SK vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.
16,44 €
Iní predajci

4.4.2023 na výdajnom mieste
4.4.2023 na vašej adrese

Popis

Flash disk Corsair Voyager

Flash disk Corsair je veľmi spoľahlivé riešenie na jednoduchý a rýchly prenos dát. Tento flash disk má veľkosť 32 GB a má rozhranie USB 3.0, ktoré je samozrejme spätne kompatibilné s typom USB 2.0. Okrem veľkej kapacity a rýchlosti oceníte aj odolnú konštrukciu flash disku, ktorý prežije takmer všetko.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Jednoduché používanie a rýchlosť

Flash disk je pripravený na použitie ihneď po pripojení k počítaču vďaka funkcii plug and play. Flash disk umožňuje rýchle načítanie a zápis dát. Rýchlosť čítania 200 MB/s a rýchlosť zápisu 40 MB/s. Rýchlosť prenosu vám ušetrí čas a umožní rýchly prístup k súborom na flash disku.

USB 3.0

Rozhranie USB 3.0 sa vyznačuje viac ako 10-násobne vyššou rýchlosťou a lepšou správou napájania ako rozhranie USB 2.0. Táto nová technológia má 9 vodičov namiesto pôvodných 4, ale spätne podporuje USB 2.0 a sľubuje možnú nižšiu spotrebu energie. Vďaka tomu je možné používať ľubovoľnú kombináciu zariadení a portov USB 2.0 a USB 3.0.

Vďaka vyššej rýchlosti rozhrania USB 3.0 môžete presúvať súbory za zlomok času, ktorý by ste potrebovali pri štandardných flash diskoch USB 2.0.

 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Dizajn

Tento flash disk je pokrytý vodotesným gumovým puzdrom, ktoré pomáha chrániť vaše údaje a súbory. Puzdro je odolné voči pádu a vodotesné. Okrem toho má disk na sebe praktické pútko, ktoré vám umožní pripnúť ho napríklad na kľúče. Takto budete mať flash disk vždy po ruke a zároveň sa stane dokonalým dizajnovým doplnkom.

Kľúčové vlastnosti

32 GB flash disk s rozhraním USB 3.0. Rýchlosť čítania 200 MB/s a rýchlosť zápisu 40 MB/s. Flash disk je pokrytý vodotesným gumovým krytom, ktorý odolá vode a nárazom. Flash disk funguje so systémami Microsoft Windows, Mac OS X a dokonca aj Linux.