Integra tech Integra Tech Heat Master 200 záložný zdroj pre vykurovacie systémy (čierny)

Integra tech Integra Tech Heat Master 200 záložný zdroj pre vykurovacie systémy (čierny)

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Heat Master je záložný zdroj pre obehové čerpadlá vykurovacích systémov a ďalších elektrických zariadení, ktoré chránia pred poškodením, ktoré môže nastať pri výpadku elektrickej energie. Výstupné napätie zo záložného. Celý popis
249,15 €

Skladom u partnera 5+ kusov

27.4.2021 - 28.4.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100025342012

Popis

Heat Master je záložný zdroj pre obehové čerpadlá vykurovacích systémov a ďalších elektrických zariadení, ktoré chránia pred poškodením, ktoré môže nastať pri výpadku elektrickej energie. Výstupné napätie zo záložného zdroja má tvar dokonalej sínusoidy. Takto upravené napätie je potrebné zvlášť pre obehové čerpadlá a ďalšie elektrické pohony.

Výkon a ochrana
Zdroj má plne automatickú prevádzku, pri výpadku napájania dôjde k automatickému prepnutiu na záložný akumulátory. Po obnovení dodávky energie sa Heat Master automaticky prepne na sieť a akumulátory sa začnú opäť dobíjať. Heat Master obsahuje dva olovené akumulátory 12V 9Ah. Pre predĺženie doby zálohy je možné na svorkovnici zdroje jednoducho pridať ďalší prídavný akumulátor, ktorý zaistí dlhšiu čas zálohy pripojeného zariadenia pri rovnakej záťaži. Heat Master má funkciu regulácie napätia (AVR) a je teda schopný ihneď poskytovať energiu pri rôznych záťažiach.

Konštrukcia a montáž
Kompaktné rozmery záložného zdroja ho predurčuje k širokému použitiu a to vďaka jednoduchej obsluhe, prehľadnosti displeja i samotnej montáže. Heat Master má digitálny displej pre ľahké zobrazenie stavu zariadenia. Displej zobrazuje stav všetkých vstupov, stav elektrickej siete (normálny, porucha), stav interných batérií. Heat Master bol navrhnutý tak, aby účinne chránil a pomáhal kompenzovať výpadky v domácnostiach i malých firmách. Stačí len jednoducho zavesiť na stenu a zapojiť spotrebiče, ktoré chcete chrániť, do zásuvky SCHUKO (CEE 7/4) umiestnené na ľavom boku Heat Master.

Výkonná ochrana
Heat Master je ideálnou ochranou pri výpadku energie v sieti, kolísanie napätia či náhlych výbojov pri búrke. Zdroj riadený mikroprocesorom zaručuje vysokú spoľahlivosť aj vďaka rýchlej reakcii na zmenu energie v sieti. Zdroje sú chránené proti skratu aj proti neúmernému trvalému preťažovaniu.

Menovitý výstupný výkon: 250 VA / 200 W Špičkový výkon: 800 VA / 640 W (<6 s)
Rozmery (vx š xh): 319 × 190 × 150mm