SAMSUNG Galaxy Watch 42mm, Midnight Black (SM-R810NZKAXEZ)

98%
Hodnotenie: 4,9
SAMSUNG

SAMSUNG Galaxy Watch 42mm, Midnight Black (SM-R810NZKAXEZ)

98%
Hodnotenie: 4,9
SAMSUNG

Čierne unisex alebo ružovo-zlaté dámske prevedenie; Vhodné pre plávanie (IP68, 5 ATM); NFC, GPS, 4 GB interná pamäť. Celý popis

207
4.9 10
311,68 € Vrátane RP a DPH
207 €
-33%
Na sklade 5+ kusov

Kód: 1266028

Mesačne od:
20,70 € Spočítať splátky

Popis

Popis produktu

Klasická elegancia s modernými funkciami

Vyzerajú ako klasické hodinky – Galaxy Watch majú guľatý ciferník, a dokonca i ručička realisticky vrhá tieň. Ide ale o špičkovo vybavené smart zariadenie s pokročilými funkciami a vysokým výkonom. Vyberte si vzhľad ciferníku, ktorý vhodne doplní excelentný dizajn hodiniek, aby perfektne ladily s vašim štýlom.

Dokonale sa vám prispôsobia

Vzhľad Galaxy Watch môžete prispôsobiť svojim želaniam a preferenciám. K dispozícii sú tri farby vo svojich veľkostiach: čierna Midnight Black a ružovo zlatá Rose Gold v priemere 42 mm a strieborná verzia s priemerom 46 mm. Pohodlný silikónový pásik môžete nahradiť akýmkoľvek remienkom so šírkou 20, respektíve 22 mm (u väčšieho modelu), prípadne dokúpiť štýlové pásky priamo od spoločnosti Samsung. K pokročilým inteligentným hodinkám tiež neodmysliteľne patrí možnosť zmeniť dizajn ciferníku. Špecialitou hodiniek je režim displeja Always On Watch, ktorý zobrazuje čas aj pri zhasnutom podsvietení. Nemusíte hodinky prebúdzať ani s nimi inak interagovať – o čase budete mať vždy prehľad.

Hudobný prehrávač na zápästí

Počúvate radi hudbu? Keď máte inteligentné hodinky Samsung Galaxy Watch, môže váš telefón zostať doma. Stačí uložiť skladby do 4GB vnútornej pamäte a spárovať hodinky s bezdrôtovými slúchadlami. Svoje obľúbené pesničky môžete nosiť priamo na zápästí.

Výkonný hardware a skvelá výdrž

Galaxy Watch vás vo výdrži nesklamú, ani keď budete často počúvať hudbu, vybavovať hovory a pracovať s notifikáciami. Nabíjanie je navyše hračka, pretože hodinkám môžete dodať energiu bezdrôtovo – stačí ich položiť na nabíjaciu podložku. Špičková výdrž sa potom nijako nepodpísala na výkone, Galaxy Watch v ňom naopak vďaka dvojjadrovému procesoru Exynos a 768 MB RAM priam excelujú.

Tréner i stravovací poradca

Inteligentné hodinky ako Galaxy Watch môžu úplne reálne pomôcť s vylepšením vašej kondície a zdravia. Vie merať tep srdca a sledovať vaše výkony vo viac ako 39 športových aktivitách. Mimoriadne užitočné sú potom hodinky v spojení s bezplatnou aplikáciou Samsung Health, ktorá podporuje napríklad sledovanie príjmov a výdaja kalórií alebo monitorovanie a prípadné zmiernenie stresu. V noci dokážu Galaxy Watch merať fázy a kvalitu spánku, aby ste vedeli, či je váš nočný odpočinok optimálne, a v prípade potreby mohli svoje spacie návyky poupraviť.

Pomôžu zorganizovať celý deň

Galaxy Watch si zvyknete používať hneď po prebudení. Zobrazí predpoveď počasia a prehľadné informácie o vašom nadchádzajúcom dni. Cez deň nemusíte vyťahovať diár ani kalendár na telefóne – hodinky zobrazujú plán na nasledujúcich 10 hodín. Večer sa potom môžete v kľude pozrieť na svoje denné štatistiky – informácie o zdravotných meraniach vrátane spánkových návykov alebo prehľad zostávajúcich úloh a upomienok .

Náramková navigácia

Vďaka zabudovanému GPS modulu sa s hodinkami Galaxy Watch nestratíte ani v úplne neznámom prostredí. Dokonca môžete opustiť ruch veľkomesta a vydať sa do divokejšie krajiny – na dobrodružných výpravách vám s orientáciou pomôže výškomer a hodiť sa vám iste bude tiež barometer.

Voda ani prach je nerozhádže

Galaxy Watch vyzerajú ako nesmierne elegantný módny doplnok, ale sú tiež mimoriadne odolné. Ich odolnosť zodpovedá vojenskému štandardu MIL-STD-810G a certifikácia IP68 zaručuje, že sa nezľaknú ani vody a prachu. Odolajú tiež tlaku až 5 ATM.

 

Obsah balenia

  • Galaxy Watch 42mm
  • ďalší silikónový remienok vo veľkosti Small
  • bezdrôtová nabíjacia kolíska
  • nabíjací adaptér
  • príručka pre rýchly štart

Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Pre operačný systém UNIVERSAL
Farba čierna