Cube Smart Bracelet ZL01s, Pink

Cube Smart Bracelet ZL01s, Pink

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Inteligentné hodinky. 1,3" IPS displej. Silikónový pásik. Hmotnosť 36 g. Výdrž batérie až 7 dní. Zaznamenávanie športových aktivít. Monitorovanie srdcovej frekvencie a hladiny kyslíka v krvi. Krokomer. Sledovanie spánku. Oznámenia. Celý popis
24,98 €
Vrátane RP a DPH
Doprava zadarmo
Partner: CZC.cz

Skladom u partnera posledný 1 kus

27.10.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100058629265

Popis

Inteligentný náramok CUBE1 ZL01s

Inteligentné hodinky plné pokročilých funkcií. Inteligentný náramok CUBE1 ZL01s vás bude sprevádzať celým dňom, sledovať vás a vyhodnocovať zaznamenané údaje. Zapôsobí na vás predovšetkým svojím minimalistickým dizajnom, ktorý sa hodí k športovému aj bežnému oblečeniu. Skrátka ideálny spoločník na športové aktivity a každodenný život.

  • Dotykový displej IPS s uhlopriečkou 1,3" a rozlíšením 240 × 240 px
  • Veľmi ľahká konštrukcia, iba 36 gramov
  • Záznam športových aktivít
  • Monitorovanie hladiny kyslíka v krvi
  • Monitorovanie srdcovej frekvencie

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Nadčasová klasika

Inteligentné hodinky CUBE1 Smart Bracelet ZL01s ponúkajú klasický okrúhly dizajn, ale v porovnaní s bežnými hodinkami prinášajú celý rad užitočných funkcií. Kombinuje štýlový dizajn a množstvo zaujímavých športových funkcií. Inteligentné hodinky CUBE1 Smart Bracelet ZL01s sú vybavené 200 mAh batériou, ktorá vydrží na jedno nabitie (v pohotovostnom režime) až 15 dní.

Meranie srdcovej frekvencie

Inteligentný náramok CUBE1 ZL01s je vybavený snímačom srdcovej frekvencie na spodnej strane hodiniek, ktorý zabezpečuje monitorovanie srdcovej frekvencie 24 hodín denne. Taktiež vás upozorní, ak je vaša srdcová frekvencia nezvyčajne zvýšená.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Monitorovanie hladiny kyslíka v krvi

Môžete sa tiež spoľahnúť na monitorovanie hladiny kyslíka v krvi, ktoré sa dá využiť napríklad pri vysokohorskej turistike, horolezeckých aktivitách alebo iných činnostiach, pri ktorých sa mení nadmorská výška a znižuje sa objem kyslíka vo vdychovanom vzduchu. 

Nezaľahne ani v noci

Medzi ďalšie dôležité funkcie patrí nielen sledovanie prejdených krokov, vzdialenosti, spálených kalórií, ale aj sledovanie spánku. Pretože odpočinok po náročnom dni je veľmi dôležitý. Hodinky CUBE1 Smart Bracelet ZL01s po synchronizácii s aplikáciou umožňujú kontrolovať rôzne fázy a kvalitu spánku. Hodinky vám pomôžu lepšie pochopiť váš celkový spánok a určiť, ktoré fázy spánku sú potrebné na zlepšenie jeho kvality.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Nič vám neunikne

Prepojte hodinky s telefónom, aby vám neunikli žiadne dôležité správy. Hodinky vás upozornia na prichádzajúce hovory, textové správy a udalosti aplikácií. Všetko uvidíte priamo na prehľadnom displeji na zápästí. V mobilnej aplikácii si potom môžete nastaviť, na čo presne chcete byť upozornení, aby ste sa vyhli nepríjemnému vyrušovaniu. Medzi ďalšie funkcie patria stopky, vibračný budík alebo informácie o počasí.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Kľúčové vlastnosti

Inteligentné hodinky. 1,3" IPS displej. Silikónový pásik. Hmotnosť 36 g. Výdrž batérie až 7 dní. Zaznamenávanie športových aktivít. Monitorovanie srdcovej frekvencie a hladiny kyslíka v krvi. Krokomer. Sledovanie spánku. Oznámenia.