10× viac produktov za najlepšie ceny
10× viac produktov za najlepšie ceny

Aquapac Puzdro Belt Black - Ladvinka s opaskom

Aquapac Puzdro Belt Black - Ladvinka s opaskom

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Ladvinka čierna s opaskom a šnúrkou na krk, vnútorné kapsy.
35,21 €
Tovar od: Divers Direct
35,21 €
Získajte dopravu ZADARMO so

19.7.2024 na výdajnom mieste
19.7.2024 - 22.7.2024 na vašej adrese

Popis

Od najmenšieho puzdra na kľúče, peniaze a kreditné karty, cez „advinku na doklady“ až po tašku s odnímateľným uchom a širokým nastaviteľným transportným popruhom. Vaše cennosti vždy poruke a vždy v suchu. 

Ako Aquapac funguje ?

Aquaclip je podstatou riešenia. Je to chytrý uzatvárací systém, ktodý zaisťuje úplnú vodotesnosť puzdra a chráni vložený predmet taktiež pred prachom a pieskom. Výhodou je, že každé puzdro vždy s príslušným vloženým predmetom pláva.

Jednoducho uzavri

Aquaclip je tak jednoduchý ako otvorenie a uzatvorenie puzdra, ktoré prevediete počas niekoľkých sekúnd.

Je vyrobený z ľahkého ale húževnatého plastu. Je možné otvoriť a zavrieť 10 000-krát a stále je vodotesný

Trochu o zvuku

Zvuk prechádza puzdrom s neveľkou stratou. Môžete sa tak ľahko dorozumievať a telefonovať s prístrojom uzatvoreným v suchu.

Priehľadná časť pri puzdrych určených na fotohrafovanie je vyrobená z číreho materálu LENZFLEX taktiež môžete ľahko fotografovať, alebo natáčať za akéhokoľvek počasia aj vo vode.

Čo to znamení 100% vodotesný ?

Nazávislé testy – Aquapac a patentovaný systém tesnenia Aquaclip bol testovaný nezávislými inštitúciami vo Veľkej Británii podľa noriem IP67 a IP68 – jedná sa o dva uznávané štandardy v oblasti vodotesnosti. Všetky puzdra Aquapac vybavené systémom Aquaclip sú zaručene vodotesné do hĺbky 5m.

Testujeme počas produkcie 

S ohľadom na bezpečnosť puzdra Aquapac priebežne testuje svoje výrobky na vodotesnosť vo vlastnom zariadení.

Akú veľkosť na môj prístroj ?

Puzdra Aquapac sú ploché a rozšíria sa vložením predmet. Pred nákupom je dobré poznať rozmery puzdra a taktiež prístroju, pre ktorý je puzdro určené. Dôležitá miera je horizontálna, alebo vertikálna obvod – tak ako je to naznačené na obrázku puzdier. Predmet jednoducho zmerajte mäkkým metrom, alebo kusom špagátu a porovnajte s rozmermi uvedenými pri obrázkoch puzdier.

Nejaké tipy pre dobré fotografie ?

Fotografovať cez puzdro je podobné ako fotografovať doma cez okno. Prvá požiadavka je aby okno bolo čisté. Iba čisté okno nespôsobí odrazy a skreslenie. Odrazy taktiež zmierite tým, že priložíte fotoaparát, alebo jeho objektív až ku sklu. S vašim puzdrom dosiahnete najlepších výsledkov keď bude priehľad tesne priliehať k objektívu fotoaparátu, alebo kamery. Vyhýbajte sa použitiu blesku, pokiaľ však potrebujete však blesk použiť, overte si či k nemu puzdro tesne prilieha aby nedochádzalo k odrazu záblesku pred objektív. Udržujte priehľadnú časť puzdra čistú a chráňte ju pred poškriabaním. Pozerajte sa na čelnú stranu uzdra rovnakým spôsbom ako na objektív a chráňte ju.

Fotografovanie pod vodou

Chce to trochu cviku a málinko šťastia pre naozaj dobrú fotografiu pod vodou – nemyslite si, že každý snímok bude vyzerať ako ten na obálke potápačského časopisu. Na dobrú fotografiu potrebujete slnečné počasie a čistú vodu. Najlepší čas je na obed, keď je slniečko najvyššie. Dobré výsledky dosiahnete tesne pod hladinou, čím hlbšie fotografujete, tým je menšia ostrosť a farebnosť snímku. ( výhodou digitálnych fotoaparátov je možnosť neskoršej úpravy záberu) Nezabudnite, že aj na pohľad čistá voda je plná mikroorganizmov a ďalších častíc. čím menej vody je medzi vami a fotografovaným predmetom, tým lepšie ( samozrejme s ohlôadom na technické parametre použitého prístroju) Široký objektív a detailný záber sú najväčšou istotou dobrej snímky.

čo hovoria na Aquapac ostatní ?

Tu si môžete prečítať názory a poznatky zverejnené v odborných časopisoch: Svet outdooru – Jar 2004 – Yacht – 05/2004 – Fotografie magazín – 02/2004 – Motocyklové noviny – 31/2004 – Velo – 01/2004 – Yacht magazine – 01/2004 – Potápení – 04/2002

Akú dostanem záruku ?

Výrobca vám zaručuje, že poiaľ budete používať puzdro v súlade s návodom na ovládanie, ktorý dostane spolu s puzdrom bode váš Aquapac minimálne 3 roky bez výrobných a materialových závad. Húževnatý materiál z ktorého je puzdro vyrobené je silný, ale je možné ho repichnúť. alebo preraziť ostrým predmetom. Pre správnu funkciu musí byť puzdro neporušené a obzvlásť v priestore zatváranie čisté aby Aquaclip môhol plniť dobre svoju funkciu a puzdr tesniť. čo sa rozumie pod pojmom vodeodolnosť