CURVER box Lunch & GO

CURVER box Lunch & GO

Hodnotenie: 4,5
6,70 €

Desiatový box s plastovým príborom v pestrých farbách z radu Lunch and Go od Curver. Box má niekoľko vrstiev, aby váš olovrant mohol byť bohatý a pestrý. Nezanedbávajte pravidelný prísun potravín a majte svoju desiatu vždy pri sebe.

Snips Lunch Box Fresh 1,5 l
9,40 € 9,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Sada chladených hermetických dóz vám umožní jesť kedykoľvek a kdekoľvek. Sada sa skladá z hlavnej nádoby, vyberateľného podnosu s oddelenou príborovou a chladiacou časťou a samozrejme príboru, nádobky na omáčku.

Lock&Lock Sandwich Box, sada dóz a fľaša
12,99 € 10,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Pekný desiatový boxík do ktorého dáte plnohodnotnú desiatu. Okrem sendviča, ktorý sa ideálne vojde najväčšieho boxu, si môžete zabaliť aj nejakú zeleninu či ovocie do boxov menších.

Lock&Lock Taška bodkovaná Lunch Boxes, červená
16,62 € 14,40 €

Pekný bodkovaný dizajn na červenom podklade taštky si rýchlo obľúbite. Šikovná termotaška s dvoma boxami o objeme 470 ml a fľašou má šikovné spracovanie značky Lock & Lock.

Eldom TM-106 Kombinovaný lunchbox
7,60 €

Kombinovaný lunchbox prakticky delený na dve komory pre prenášanie a skladovanie potravín. Objem boxov je 2× 400 ml. Použiteľný pre ohrev v mikrovlnnej rúre, mrazničke, umývačke riadu.

Eldom TM-150 Duo Lunchbox, zelený
14 € 12,50 €

Dvojkomorový LUNCH BOX pre prenášanie i servírovanie potravín je vyrobený z vysoko kvalitného plastu určeného pre styk s potravinami. Praktické držadlá pre jednoduchý transport.

Eldom TM105 Lunchbox, 1 l

Eldom TM105 Lunchbox, 1 l

Hodnotenie: 4,8
9 € 7,30 €

Veľmi praktický jednokomorový LUNCH BOX na prenášanie i servírovanie potravín v celkovom objeme jedného litra. Zelený box značky Eldom možno ohriať v mikrovlnnej rúre, ale aj uschovať v mrazničke.

Asobu Multifunkčný desiatový téglik YO2GO
17,28 € 14,20 €

Patentovaný trendy desiatový téglik ASOBU má nekonečné využitie. Spodná časť je vhodná pre jogurt, ale aj puding alebo zmrzlinu a horná pre müsli, lupienky, piškóty alebo ovocie. Téglik má tesniaci skrutkovateľný uzáver.

Portobello By Inspire bambusový desiatový box Pineapple lovely
11,67 € 10,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Veselý desiatový box Pineapple Lovely od značky Portobello by Inspire je vyrobený z ekologického bambusu, takže jeho výroba nezaťažuje životné prostredie. Neobsahuje BPA ani BPS a jeho použitie je zdravotne nezávadné. Box na desiatu možno umývať v umývačke.

Portobello By Inspire bambusový desiatový box Melon
11,67 € 10,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Veselý desiatový box Melon od značky Portobello by Inspire je vyrobený z ekologického bambusu, takže jeho výroba nezaťažuje životné prostredie. Neobsahuje BPA ani BPS a jeho použitie je zdravotne nezávadné. Box na desiatu možno umývať v umývačke.

Cilio Obedový box Fresh XXL
24,35 € 19,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Premyslený obedový box v štýle „bento“ ponúka 2 poschodia. Veľká spodná nádoba je ideálna na zeleninový šalát, horný priestor je členený do ** 2 priehradiek, vďaka ktorým od seba oddelíte jednotlivé suroviny. Súčasťou je miska na zálievku a tiež **príbor, ktorý je dômyselne schovaný pod vekom boxu.

Yoko Design Desiatový box na jedlo 1l
12,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Yoko Design desiatový box na jedlo je elegantný a funkčný vďaka hermetickému uzatváraniu. Ideálny pre prepravu jedál do kancelárie, na piknik, na cesty. Box je ekologický a bez BPA. Vhodný do mikrovlnnej rúry, vďaka pneumatickému ventilu pre odvádzanie pary.

Tefal VARIOBOLO CLIPBOX 2x farebná dóza - chlapčenská K3168914
11,90 € 10,70 €

Štvordielna detská sada dóz na desiatu, ktorá dokáže vďaka 2 priehradkám udržať rôzne druhy potravín oddelene. Tefal VARIOBOLO clipbox 2× farebná dóza – chlapčenská K3168914 je kompaktná a bez problému sa tak vojde do obedových boxov alebo batohov. Nádoba má plne integrovanú grafiku, ktorá zabraňuje jej poškrabaniu alebo vyblednutiu, navyše sa ľahko čistí. Môžete ju ale bez obáv dať aj do umývačky riadu.

Cilio Obedový box Cool XL
24,35 € 17,90 €

Dômyselný obedový box v štýle „bento“ ponúka nádobu delenú na 3 priehradky, vďaka ktorým môžete oddeliť jednotlivé potraviny, čím predídete ich zmiešaniu či rozmočeniu do doby servírovania. Veko ukrýva plastový príbor.

Eldom Lunch box TM-160G Promis
17,20 € 14,90 €

Moderný LUNCHBOX od značky Eldom obsahuje dve nádoby. Celkový objem boxu je 1,6 litra a je tak dostatočný pre dve osoby. Obal boxu je vyrobený z kvalitného plastu bez BPA a ocele. Spodná nádoba má vákuované steny, preto uchová potraviny dlhšie teplé.

Eldom Lunch box TM-160B Promis
17,20 € 14,90 €

Eldom Promis Lunch box TM-160B s objemom 1,6 litra je praktická nádoba na obed, desiatu či iné potraviny. Keďže je tento box rozdelený do dvoch častí, je vhodný pre uloženie dvoch rôznych porcií jedla. Spodná nádoba má vákuované steny, vďaka čomu dlhšie zachová teplotu uložených potravín.

Asobu Multifunkčný chladiaci desiatový téglik CY2GO
19 € 15,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Patentovaný trendy desiatový kelímok CY2GO ASOBO má nekonečné využitie. Spodná časť je vhodná pre jogurt, krémy alebo zmrzlinu a horné pre müsli, lupienky, ovocie. Téglik má dvojitú stenu a priestor medzi stenami je vyplnený špeciálnym gélom. Dokáže náplň udržať nejakú dobu v chlade.

Eldom Lunch box TM-98R Promis
8,10 €

Moderný a praktický jednokomorový LUNCHBOX od značky Eldom má prepážku a je tak vhodný pre prenášanie i servírovanie potravín. Veko je istené štyrmi klipmi a k dokonalému uzavretiu pomáha silikónové tesnenie. Box s objemom 0,98 litra je vyrobený z kvalitného plastu bez BPA. Jedlo si v ňom môžete rovno ohriať v mikrovlnnej rúre. Oceníte tiež priloženú lyžičku alebo možnosť umývania boxu v umývačke riadu.

Tefal VARIOBOLO CLIPBOX 2x farebná dóza dievčenská K3169014
11,90 € 10,50 €

Štvordielna detská sada dóz na desiatu, ktorá dokáže vďaka 2 priehradkám udržať rôzne druhy potravín oddelene. Tefal VARIOBOLO clipbox 2× farebná dóza – dievčenská K3169014 je kompaktná a bez problému sa tak vojde do obedových boxov alebo batohov. Nádoba má plne integrovanú grafiku, ktorá zabraňuje jej poškrabaniu alebo vyblednutiu, navyše sa ľahko čistí. Môžete ju ale bez obáv dať aj do umývačky riadu.

Eldom Lunch box TM-98B Promis
8,10 €

Moderný a praktický jednokomorový LUNCHBOX od značky Eldom má prepážku a je tak vhodný pre prenášanie i servírovanie potravín. Veko je istené štyrmi klipmi a k dokonalému uzavretiu pomáha silikónové tesnenie. Box s objemom 0,98 litra je vyrobený z kvalitného plastu bez BPA. Jedlo si v ňom môžete rovno ohriať v mikrovlnnej rúre. Oceníte tiež priloženú lyžičku alebo možnosť umývania boxu v umývačke riadu.

Eldom Lunch box TM-150B Promis
14,90 € 13 €

Moderný LUNCHBOX od značky Eldom obsahuje dve nádoby. Horná nádoba je hermeticky uzatvárateľné pre prenášanie aj tekutých potravín. Celkový objem boxu je 1,5 litra a je tak dostatočný pre dve osoby. Obal boxu je vyrobený z kvalitného plastu bez BPA. Súčasťou viečka je tiež parný ventil pre ohrev v mikrovlnnej rúre.

Eldom Lunch box TM-100B Promis
11,50 € 10,60 €

Moderný Lunchbox od značky Eldom v slušivom dizajne je vo vnútri teplotne izolovaný. Litrový box je hermeticky uzatvárateľný a sklopné držadlá vám umožnia pohodlné nosenie. Vo vnútri je vložená nádoba, ktorá má samostatné viečko s aretačným zámkom. Jedlo v ňom sa dá ohrievať v mikrovlnnej rúre.

Eldom Lunch box TM-180B Promis
14,90 € 13 €

Eldom Promis Lunch box TM-180B s objemom 1,8 litra je praktická nádoba na obed, desiatu či iné potraviny. Sklopné držadlo pre prenášanie uľahčuje manipuláciu. Dvojitá stena prispieva k zachovaniu teploty uložených potravín.

Tefal Dóza na šalát MASTER SEAL TO GO XL 2,6 l N1071310
12,90 € 10,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Plastová dóza na šalát s vloženým oddeľovačom Tefal Masterseal To Go je 100% tesniaca a hygienická, vhodná pre použitie v mikrovlnnej rúre, chladničke i mrazničke. Možné umývať v umývačke riadu. Je úplne nezávadná.

Tefal Dóza obdĺžniková XL 2,3 l MASTER SEAL TO GO N1071610
16,90 € 14,90 €

Veľká plastová dóza s tromi vložkami pre rôzne dobroty Tefal Masterseal To Go je 100% tesniaca a hygienická, vhodná pre použitie v mikrovlnnej rúre, chladničke i mrazničky. Je možné umývať v umývačke na riad. Je úplne nezávadná.

Eldom TM-150 Duo Lunchbox, biela
14 € 12,50 €

Dvojkomorový LUNCH BOX pre prenášanie i servírovanie potravín o celkovom objeme dvoch litrov. Vyrobený z vysoko kvalitného plastu určeného pre styk s potravinami.

Portobello By Inspire bambusový desiatový box Possy
11,67 € 10,50 €

Veselý desiatový box Possy od značky Portobello by Inspire je vyrobený z ekologického bambusu, takže jeho výroba nezaťažuje životné prostredie. Neobsahuje BPA ani BPS a jeho použitie je zdravotne nezávadné. Box na desiatu možno umývať v umývačke.

Pioneer Nerezový vákuový box modrý
12,42 € 11,60 €

Pioneer nerezový vákuový box modrý je desiatový box, ktorý sa vďaka svojmu spracovaniu skvele hodí ako na prenášanie, tak aj na skladovanie jedla. Tento vzduchotesný box disponuje hermetickým uzatváraním, vďaka ktorému udržia potraviny dlhšie čerstvé. Vyrobený je z kvalitného plastu bez obsahu BPA a jeho vnútro je z ušľachtilej ocele, takže sa ľahko udržuje v hygienickej čistote.

Yumbox Panino zelený
31,50 € 29,60 €

Yumbox Panini je box na desiatu, ktorý zaujme praktickou organizáciou vnútorného priestoru a kvalitným, zdravotne nezávadným spracovaním. Tento box je rozdelený na 4 časti a skvele poslúži ako deťom, tak aj dospelým. Vyrobený je z bezpečného a odolného materiálu, vďaka ktorému je ľahký, kompaktný a ľahko sa otvára. Potraviny na svojom mieste bezpečne udržia praktické prepážky, veko a silikónové tesnenie.

Küchenprofi Desiatový box s prepážkou
25,95 € 23,40 €

Praktický desiatový box je vnútri vybavený plastovou prepážkou, vďaka ktorej môžete oddeliť jednotlivé potraviny od seba. Veko je opatrené spoľahlivým silikónovým tesnením. Pevný a kvalitný materiál v podobe eloxovaného hliníka zaistí dlhú životnosť.

Küchenprofi Obedový box s prepážkou, L
18,95 € 17,10 €

Obedový box je tvorený sklenenou nádobou a vekom z vysoko kvalitného plastu. Vnútro je rozdelené prepážkou, vďaka ktorej od seba môžete oddeliť prílohu od zvyšku jedla, takže sa do času servírovania nerozmočí.