Real Green Plochy - multifunkčný 4x500 g

Real Green Plochy - multifunkčný 4x500 g

Univerzálny čistiaci prostriedok Real Green Clean na upratovanie kuchýň, kúpeľní a všetkých plôch, kde je potrebné odstrániť mastnotu, vodný kameň a iné nečistoty. jeho zloženie je navyše biologicky odbúrateľné. Celý popis
9,40 €
Vrátane DPH
4,70 €/l
Tovar od predajcu MALL

Na sklade 4 kusy

Už zajtra k osobnému odberu
Predajne
 
1.12.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 
Kód: 885801

Popis

Real Green Plochy – multifunkčné 4×500

Vlastnosti

  • Balenie obsahuje 4 ks čistiaceho prostriedku po 500 g
  • Univerzálny prostriedok pre jednoduché upratovanie kuchýň a kúpeľní
  • Výborná odmasťovacia schopnosť
  • Odstráni vodný kameň, usadeniny a zaschnuté kvapky
  • Zanecháva lesklý povrch a chráni ho pred ďalším znečistením
  • Biologická odbúrateľnosť 96,2%
  • Vhodný pre domácnosti s čističkami odpadových vôd
  • Majte na pamäti, že správne dávkovanie šetrí náklady a minimalizuje dopad na životné prostredie


Upozornenie: biocídny prípravok: NIE
Návod na použitie: Na znečistenú plochu nastriekajte nevyhnutné množstvo prostriedku, nechajte pôsobiť (1 – 5 minút, v kúpeľniach aj dlhšie). V prípade silnejšieho znečistenia postup opakujte. Opláchnite vodou. Sklenené a lesklé plochy pre zvýšenie lesku preleštite suchou handričkou alebo papierom. Na staré či opotrebované povrchy vyskúšajte prípravok na menšej, horšie viditeľnej ploche. Možno použiť v potravinárstve. Spotrebujte do dátumu uvedeného na obale. Správne dávkovanie a použitie vody s čo najnižšou teplotou minimalizuje spotrebu energie a vody, tým sa znižuje dopad na životné prostredie.
Skladovanie: Skladovať v dobre uzavretých obaloch na suchom, chladnom a dobre vetranom mieste. Skladujte vo zvislej polohe, aby sa zabránilo únikom a odkvapom. Uchovávajte oddelene od potravín, krmív a liekov. Neskladujte spoločne s oxidačnými činidlami. Skladovať pri teplote +5 až +25 °C.
Vyrobené: ČR
Výrobca / distribútor: Zenit, spol. s r .o.
Zloženie: neiónové povrchovo aktívne látky menej ako 5 %; katiónové povrchovo aktívne látky menej ako 5 %; parfum; konzervačné činidlá, Benzisothiazolinone, Laurylamine Dipropylenediamine, Sodium Pyrithione; voda.
Objem/obsah/hmotnosť: 4 × 500 g
Predlekárska prvá pomoc: PRI ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút opatrne vyplachujte vodou. Vyberte kontaktné šošovky, ak sú nasadené, a ak je možné ich ľahko vybrať. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak pretrváva podráždenie očí: Vyhľadajte lekársku pomoc.
Trieda a kategórie nebezpečnosti: GHS07 Dráždivé látky
Signálne slovo: Varovanie
H-vety (Štandardné vety o nebezpečnosti): H319 Spôsobuje vážne podráždenie očí.
P-vety (Pokyny pre bezpečné zaobchádzanie) a ich kombinácie:  P305/351/338 PRI ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút opatrne vyplachujte vodou. Vyberte kontaktné šošovky, ak sú nasadené, a ak je možné ich ľahko vybrať. Pokračujte vo vyplachovaní. P280 Používajte ochranné okuliare. P337/313 Ak podráždenie očí pretrváva: Vyhľadajte lekársku pomoc. P102 Uchovávajte mimo dosah detí. P101 Ak je potrebná lekárska pomoc, majte poruke obal alebo štítok výrobku. P501 Odstráňte obal: po dôkladnom vyprázdnení niekoľkokrát vyčistiť výplachom vodou a po vyčistení je možné ho odložiť do nádob pre triedený odpad.

Technické parametre

Objem 4 × 500 g
Počet kusov v balení 4
Dezinfekcia Nie
Zaradenie – čistiace prostriedky univerzálna

Odkazy