Greatstore Umývadlo 45x30x15 cm, riečny kameň, čierne

Greatstore Umývadlo 45x30x15 cm, riečny kameň, čierne

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner Výpredaj
Toto umývadlo v tvare obdĺžnika je vyrobené z prírodného riečneho kameňa a stane sa stredobodom vašej kúpeľne či umyvárne. Toto krásne umývadlo poslúži nielen ako praktická súčasť domácnosti na každodenné používanie, ale aj ako ozdoba vášho interiéru. Umývadlo je kompletne ručne vyrobené z riečneho Celý popis
153 €
Vrátane RP a DPH
Doprava zadarmo
Partner: Greatstore

Skladom u partnera 5+ kusov

15.12.2021 - 17.12.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu Greatstore

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100059741084

Popis

Toto umývadlo v tvare obdĺžnika je vyrobené z prírodného riečneho kameňa a stane sa stredobodom vašej kúpeľne či umyvárne.

Toto krásne umývadlo poslúži nielen ako praktická súčasť domácnosti na každodenné používanie, ale aj ako ozdoba vášho interiéru. Umývadlo je kompletne ručne vyrobené z riečneho kameňa, a preto je mimoriadne pevné a zároveň sa vyznačuje svojim rustikálnym vzhľadom. Určite sa bude hodiť do každého štýlu zariadenia interiéru. Umývadlo sa navyše veľmi jednoducho čistí.

Poznámka: Riečny kameň je prírodný materiál, a preto sa farba jednotlivých výrobkov môže líšiť. Výrobok môže byť v skutočnosti o niečo svetlejší alebo tmavší než na fotografiách a niekedy sa na ňom môže vyskytovať viacero farieb.

  • Farba: Čierna
  • Materiál: Riečny kameň
  • Rozmery: 45 × 30 × 15 cm (Š x H x V)
  • Priemer odtokového otvoru: 4,5 cm